• Min. Fiyat
  600-800 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Karan Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Karan Events Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Karan Events Sıkça Sorulan Sorular

Karan Events şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Karan Events şehir dışında hizmet veriyor.

Karan Events ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Karan Events ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Karan Events organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Müşterimizin isteği doğrultusunda sunum yapılıp hazırlanmaktadır."

Karan Events hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Karan Events tekne/yat düğünü, balo salonu, havuz başı düğünü, restoran, plaj/sahil düğünü, kulüp/davet alanı, bahçe/kır düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Karan Events hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Karan Events görkemli, sade, modern, klasik, vintage/retro, bohem, rustik, romantik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Karan Events düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Karan Events düğün organizasyonu dışında bayi toplantısı, baby shower, doğum günü, parti, mezuniyet törenleri, nişan, piknik, açılışlar, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Karan Events hangi hizmetleri vermektedir?

Karan Events lcv hizmeti, masa / sandalye temini, kına gecesi, işık ve ses ekipmanları, dj, pasta, servis ve hizmet elemanı, kapalı çadır, çiçek, fotoğraf ve video, mekan giydirme, nikah şekeri, süsleme, davetiye, sanatçı, dekor, catering hizmetlerini vermektedir.

Karan Events düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Karan Events organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Karan Events Hakkında

Hayatınızın en önemli günlerinden birisi şüphesiz sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştireceğiniz gündür. Bu özel günde tüm detaylarla ilgilenecek, alanında uzman bir ekibin size yardımcı olmasını ister misiniz? Cevabınız ‘’Evet!’’ ise sizi İstanbul düğün organizasyon firmalarından Karan Events’le tanıştıralım. Düğün organizasyonu alanındaki deneyimi ve ürettiği hızlı çözümlerle öne çıkan Karan Events 2022 yılından beri çiftlerle buluşuyor.

Deneyim

Düğününüzü hayal ettiğiniz gibi yaşamanız ve her daim mutlulukla hatırlamanız için Karan Events size yardım etmeye hazır. Çiftlerin zevkleri ve tercihlerine göre hizmetlerini şekillendiren firma gelin ve damat adaylarının isteklerini her zaman ön plana koyuyor. Karan Events’le bu eşsiz düğün deneyimini yaşamak için firmayla en az 4 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hizmetler

Karan Events’in sunduğu hizmetler arasında catering, davetiye, DJ/sanatçı, fotoğraf/ video çekimi yer alıyor. Bununla beraber ışık-ses ekipmanları, LCV hizmeti, kapalı çadır, nikah şekeri hazırlama, pasta ve servis/hizmet elemanı temini de Karan Events’in sahip olduğu hizmetler arasında bulunuyor. Firma balo salonu, kır bahçesi, plaj, havuz başı, kulüp/davet alanı, restoran ve tekne/yat gibi çeşitli mekanlarda hizmet verebiliyor.

Dekorasyon / Süsleme

Karan Events dekorasyon noktasında da çiftleri yalnız bırakmıyor. Çeşitli dekorasyon ve süsleme seçenekleriyle çiftlerin karşısına çıkan firma düğün mekanını gelin ve damadın istekleri doğrultusunda dekore ediyor. Masa ve sandalye temini konusunda da hizmet veren firma masa/sandalye süslemesi için de hizmetlerini sunuyor. Karan Events mekan giydirme gibi daha kapsamlı dekorasyon hizmetlerinde de çiftlerden tam puan almayı başarıyor.

Ek Hizmetler

İstanbul düğün organizasyon şirketlerinden Karan Events sunduğu ek hizmetlerle de adından söz ettiriyor. Organizasyon stilini çiftlerin talepleri doğrultusunda şekillendiren firma çiftlere özel konsept ve temalar geliştiriyor. Diğer ek hizmetler arasındaysa demo masa hazırlama olanağı bulunuyor. Ayrıca firma hizmetlerini İstanbul dışına da ulaştırıyor ve şehir dışındaki çiftlerin de Karan ayrıcalığını deneyimlemesine yardımcı oluyor.

Karan Events kapsamlı hizmetleri, sahip olduğu ek hizmet olanakları ve deneyimli ekibiyle düğün gününüzü güzelleştirmeye aday. Karan Events’le çalışmak ve fiyat teklifi almak için sayfada verilen telefon numaramızı hemen tuşlayabilirsiniz. Yan tarafta görebileceğiniz ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ başlıklı formu doldurarak da Karan Events İstanbul düğün organizasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon:

  0212 963 27 18

 • Adres:

  kucukcekmece ikitelliosb mah.marmara k blok sok k blok no11 kucukcekmece

 • Haritadaki Konumu

  Karan Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.