Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Mesajınız doğrudan firmaya gönderilir. Fiyonk Organizasyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
BA Düğün Tarihi: 30/08/2015

Bu organizatör şirketinden çok memnun kaldım kendilerine çok teşekkür ediyorum, mutlaka tavsiye ediyorum.

Diğer 2 yorum için tıkla

FİRMA DETAYLARI

HAKKINDA

Güne özel konsept hazırlayarak yola çıkan Fiyonk Organizasyon, her organizasyonu ayrı bir proje bazında değerlendirmektedir. Etkinliğin niteliğine göre hazırlanan tasarımlarıyla hayal gücünü zorlayan Fiyonk Organizasyon, profesyonel bakış açısı ve de deneyimiyle katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmayı hedeflemektedir.

İLETİŞİM

 • Yetkili Kişi
 • Ayse Sema Askin
 • Adres
 • Sarıgül sok. Çınar Apt. No:7 Daire: 2 Caddebostan / Kadıköy

YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
 • BA Düğün Tarihi: 30/08/2015

  Bu organizatör şirketinden çok memnun kaldım kendilerine çok teşekkür ediyorum, mutlaka tavsiye ediyorum.

 • Ö&E Düğün Tarihi: 11/10/2014

  Bence bayanlar için en önemli şeylerden biride mekanın organizasyonun çok güzel olması ve düğün günü hiçbir şekilde bu konuyu düşünmeden o güzel günü doya doya yaşanmasıdır. Bende Fiyonk organizasyona güvendim ve içim çok rahattı. Mekanı tam istediğim gibi özenle hazırlamışlardı. Size fikir açısından da çok güzel yönlendirmeler ve çalışmalarda yapabilirler..Ben gelen misafirlerimden 'Gerçekten çok zevkli ve çok şık seçimim olduğum' konusunda övgüler aldım.Tabi ne kadar zevkli olsanız da çalıştığınız firma kaliteli ve profesyonel değilse işe yaramaz. Fiyonk organizasyon bu açıdan bana çok yardımcı olduğu için onlara çok teşekkür ediyorum ve evlenecek olan çiftlere de kesinlikle öneriyorum.Ben bu konuda çok araştırma yapmıştım bilginize.. Sadece gelen misafirlerin bizim için bıraktığı mesajlar kısmı konusunda biraz daha özenli olması yeterli..

 • C&B Düğün Tarihi: 05/07/2013

  Fiyonk Organizasyon bize organizasyonun tüm detaylarıyla ilgili çok yardımcı oldu. Hem daha yaşlı misafirlerimiz rahat edebilsinler, hem de sayıca çok olan gençler daha çok dans pistinde olabilsinler diye hem masalı, hem lounge oturma gruplu bir düzen istemiştik. Süslemelerin enerji dolu ama sade olmasını hayal etmiştik, harika renkli çiçekler ve Japon fenerleri bu isteğimizi tam olarak sağladı.

  Sema Hanım ve Eda Hanım’ın sabırlı ve olumlu tavırları sayesinde üzerinde saatlerce kararsızlık yaşadığımız tüm detaylar çok güzel şekilde sonuçlandı.

Fiyonk Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli
Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Fiyonk Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.
YORUM YAP

Kiminle iletişime geçmek istiyorsun?