212 Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


212 Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Davetiye, Fotoğraf ve video, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı

212 Organizasyon Hakkında

Biz hayallere ve yeni başlangıçlara aşıktık, hiçbir şey kolay olmadı, çok düşündük ,çok araştırdık , en sonunda “evet” başlayalım deme cesaretini göstererek 212 Organizasyon’u kurduk..

İyi ki de kurmuşuz diyoruz şimdi, bu kısa yazıyı yazarken. Düşünüyoruz da, sizinle en önemli ortak yanımız aslında attığımız ilk adımlar. Adımlarımız sayesinde siz bu yazıyı okuyorsunuz, yoksa nasıl tanışırdık sizlerle . Biz hayal etmeyi hep çok sevdik ama sizinle hayal etmeyi daha çok seviyoruz. Sade cümleler ile anlatıyoruz kendimizi, doğal halimizle bizi tanımanızı istiyoruz , yoksa bize nasıl anlatabilirsiniz ki hayallerinizi ?? Hadi başlayalım o zaman… Önce sizi dinlemeliyiz, sonra da siz bizi… ve düşlediğiniz her ayrıntıyı ayrı ayrı planlamalıyız. En özel gününüze günler kala saçınızdan makyajınıza, arabanızdan düğün mekanına, gelin yolunuzdan nikah masanıza ve misafir masalarına kadar son ayrıntıları gözden geçiriyoruz artık. Ve işte hayal ettiğiniz – hayal ettiğimiz- o güne beraber geldik ve biz çok heyecanlıyız…!!

Bugün biz sizin attığınız her adımı uzaktan izliyor olacağız, ihtiyacınız olduğu her an en yakınınızda biz olacağız. Biz bu hayalin her detayını sizinle yaşamak istiyoruz. Bir kahvenin kırk yıl hatırı var. O zaman müsait olduğunuz bir gün küçük ofisimize bizimle berebar bir kahve içmeye gelir misiniz?

İletişim

 • Adres:

  Gayrettepe Mah. Vefabey Sok. Nur Apt. No:6 Beşiktaş İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  212 Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.