Yediden Yetmişe Event

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Merkez, Isparta

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Dekor, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

Yediden Yetmişe Event
15 1

Merkez

Yediden Yetmişe Event

100 TL ve üzeri
Şekercim Şekerleme Organizasyon
15 3

Merkez

Şekercim Şekerleme Organizasyon

5-10 TL
Belin Organizasyon
12

Merkez

Belin Organizasyon

10-20 TL

Hakkında

Düğünleriniz için istediğiniz, gecenizi farklılaştıracak hizmetleri bir organizasyon firması aracılığıyla kaliteli bir şekilde almak isterseniz, sizi Yediden Yetmişe Event ile tanıştırmak istiyoruz. Farklı konseptlerimiz, zengin dekor çeşitlerimiz ve şık aksesuarlarımız ile en güzel anılarınızı dizayn ediyor, mutluluğunuzu planlıyoruz.

Verdiğimiz kaliteli hizmetin, bugüne kadar birçok organizasyonu başarıyla gerçekleştirmemizi sağladığını söylemek istiyoruz. Sizlere kusursuz bir davet sunarken her şeyi önceden düşünüyor, planlı bir şekilde hazırlanıyoruz. Bunu da tecrübemiz ve bilgi birikimimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz. Isparta’da düğün organizasyon denildiğinde akla ilk gelen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bunun için kendimizi de devamlı geliştiriyor ve yenilikçi bir anlayışla hizmet veriyoruz. Çağın gerekliliklerine ayak uydurarak sizlere her şeyin en iyisini sunmayı hedefliyoruz.

Düğününüzde istediğiniz ne varsa sizinle önceden konuşuyor, gecenize birlikte karar veriyoruz. Organizasyon şirketi hizmetleri olarak mekân süslemesi, çiçek, masa ve sandalye giydirilmesi, ekstra masa ve sandalye temini, dekorlarda dilediğiniz seçeneği bulabiliyorsunuz. Yeni bir hayata başlayacağınız bu özel günü hep hatırlayacağınızı biliyoruz. Güzel hatırlamak ve hayatınızda güzel bir yer etmesi için özverili bir şekilde çalışıyor, tüm imkânlarımızı size sunuyoruz.

Organizasyon konusundaki tecrübemiz ve geniş bir personel ekibimiz sayesinde düğün tarihinizden yalnızca 1 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Gereken hazırlıkları sağlayarak eksiksiz bir hizmet veriyor ve talep ettiğiniz ne varsa size sunuyoruz. Düğünleriniz için önce Isparta’da sonra da çevredeki illerde rol alabiliyoruz. Amacımız emin adımlarla tüm Türkiye’ye adımızı duyurmak.

Isparta’da kusursuz bir düğün düzenlemek isteyen çiftlerin adresi Yediden Yetmişe Event, hayatlarınızda güzel bir yer edinmek için sabırsızlanıyor. Yıllar boyunca unutamayacağınız bu günün mimari olmak ve mutluluğunuza şahit olmak için sabırsızlanıyoruz. Bizi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Dilek Simsek

  • Adres: Yenigöl Mah. Gül Sok. No:21 Muratpaşa / Antalya

Yediden Yetmişe Event Yol Haritası

1 yorum


Bu

Burcu

Düğün Tarihi: 30.08.2017

Kendileriyle yüzyüze iletişim kurmadığımız halde herşey tam ve fotoğrafta görünenle birebir aynı şekilde geldi. İletişim konusunda Dilek Hanım'ın gösterdiği, ilgi, alaka ve dürüstlüğü bunu sağladı. Ortama gelen ekibin özeni, memnun etme çabası ve güleryüzü misafirlerimizi de memnun bıraktı.... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!