Kemal Çetin Organizasyon

E-posta Gönder

Kemal Çetin Organizasyon

Kemal Çetin Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  10-20 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Kemal Çetin Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Kemal Çetin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Çiftin tercihlerine göre stili belirliyoruz.

Kemal Çetin Organizasyon Hakkında

Kemal Çetin Organizasyon olarak tamamen kişiye özel ve çiftin isteklerine göre her şeyin belirlendiği bir çalışma prensibine sahibiz. Yaklaşık 20 yıldır ilgilendiğimiz organizasyon hizmetleri düğün konusunda oldukça tecrübeli hale gelmemizi sağladı.

Merkezimiz Isparta’da fakat onun dışında çevre illere de hizmet götürüyoruz. Aklınıza gelebilecek bütün organizasyon türlerinde aynı özen ve titizlikle çalışıyoruz.

Daha önce de belirttiğimiz üzere hizmetlerimiz kişiye özel. Bu sebeple çiftin istediği konsepte göre belirleniyor her şey. Ekibi dışarıdan temin ediyoruz o yüzden bu konuda bir sınırlamamız yok. Standart masa ve sandalyeler kullanıyoruz. Renk olarak da sadelikten yana olduğumuz için beyaz ve açık ton ağırlıklı çalışıyoruz. Tabii bunun düğün konseptine uygun olmasına da özen gösteriyoruz.

Her bütçeden çifte hizmet verebilmek için uygun maliyetli organizasyonlar da düzenliyoruz. Hatta genel olarak bütçe dostu mantığı ile hareket eden bir firmayız. Buna yemekli düğünler de dâhil. Çift dilerse yemekli organizasyonlar için et ve tavuk seçeneklerimiz mevcut.

Bir düğünün olmazsa olmazı ve en önemli yapı taşlarından biri de müziktir. Ses sistemlerimiz yeni teknoloji ve oldukça kaliteli olduğundan eğlence konusunda içiniz rahat olsun. Sanatçı hizmetimiz ve ses kalitemizin sizi memnun edeceğinden eminiz.

Bünyemizdeki kuaför ve makyözler sayesinde gelin saçı ve makyajı konusunda da yardımcı oluyoruz. Bir sürü işiniz arasında o detayla da siz ilgilenmeyin ve kendinizi bize emanet edin.

Tur organizasyonu hizmetimiz sayesinde balayı için farklı seçenekler sunuyoruz ve dileyen çiftlerimize balayı turu ayarlıyoruz.

Şimdi kafanızdaki düğün için fiyat teklifi almak bir form uzağınızda. 2 dakikanızı ayırarak bizimle bu yolla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.