Pena Organizasyon
5,0
(11 Yorum)
Tepebaşı
2012 yılında Adana’da sektör hayatına başlayan Pena Organizasyon, Eskişehir’de de mutlu çiftlerin hayallerindeki düğüne kavuşmaları için hizmet veriyor. Sektör tecrübemizle Eskişehir düğün...
Sincap Ajans
Odunpazarı
2023 yılında kurulan Sincap Ajans, Eskişehir Matbaa ve Reklamcılık sektöründe kazandığı 10 yıllık sektör tecrübesiyle, müşterilerinin hayallerini gerçeğe çevirme tutkusundan aldığı motivasyonla...
3.500 2.500 TL
TT Organizasyon
5,0
(20 Yorum)
Odunpazarı
2019 yılında kurulan TT Organizasyon, kuruluşunun ilk yıllarında gelin aksesuarları alanında faaliyet göstererek sektörde hızla kendine bir yer edindi. Ancak zaman içerisinde müşteri taleplerinin...
1.500 1.000 TL
The Vine Organizasyon
3 Yorum
Odunpazarı
Uzun bir süredir organizasyon alanında hizmet sunan firmamız The Vine Organizasyon Odunpazarı/Eskişehir, yıllara dayanan zengin tecrübelerimizi her projemize yansıtarak kusursuz bir hizmet sunma...
30.000 20.000 TL
Ünlü Organizasyon
5,0
(9 Yorum)
Tepebaşı
Ünlü Organizasyon, bir yıldır Eskişehir düğün organizasyon şirketleri arasında hizmet veriyor. Sektörün en genç markaları arasında yer alan şirketimiz, iki kişilik bir aile ekibinin yönetiminde...
10.000 6.000 TL

Diğer Firmalar

400-500 TL
Odunpazarı
Lidya Park Hotel
200-300 TL
400-500 TL
Odunpazarı
Oscar Party Club
500-750 TL
50-100 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Söz Nişan Organizasyonu Eskişehir’de Nasıl Yapılır?

Geçmişte ev konforunda kutlanan söz nişan organizasyonları, Eskişehir’de de diğer birçok büyük il gibi özel mekanlarda ağırlanmaya başlandı. Birçok çift, çeşitli paket ve avantajları nedeniyle bu özel mekanlara yöneliyor. Bununla birlikte Eskişehir söz nişan organizasyon firmaları, özel davet alanlarındaki törenleri düzenlerken yanınızda oluyor. Böylece tecrübeli ekiplerle çalışarak eksiksiz bir tören düzenleme şansına erişiyorsunuz.

Eskişehir söz nişan organizasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı adımlar var. Dilerseniz bu adımlara birlikte bakalım:

Eskişehir’de söz nişan organizasyonu yaparken anlaşabileceğiniz pek çok firma var. Firmalar, üst düzey hizmetleri ile göz önüne çıksa da sundukları paketler mekan türüne göre değişiklik gösterebiliyor. Bu sebeple Eskişehir evde söz nişan organizasyonu ya da özel mekanlar arasında seçim yaptıktan sonra bir firmayla anlaşmanızı öneriyoruz.

Söz nişan organizasyonları Eskişehir’de diğer birçok büyük ile göre daha uygun rakamlarla düzenlenebiliyor. Özel davet alanları ve söz nişan organizasyon firmaları, hesaplı fiyatları ile çiftlerin beğenisini topluyor. Biz yine de mekanlarla ve firmalarla iletişime geçmeden önce aklınızda bir bütçe belirlemenizi tavsiye ediyoruz.

Eskişehir’de söz nişan organizasyonları için dikkat edilmesi gereken bir diğer adım ise, törenin tarihi. Karasal iklim özellikleri gösteren Eskişehir, kış aylarında oldukça soğuk geçiyor. Organizasyonunuzu bu tarihlerde düzenlemek isterseniz kapalı alanlardan birini tercih edebilirsiniz. İlkbahar ve yaz törenleri için ise açık hava mekanlarına yönelebilirsiniz.

Bohem, rustik, romantik, sade veya lüks. Eskişehir organizasyon firmaları, aklınıza gelebilecek birçok konseptteki söz nişan organizasyonu için uygun ekipmanları ve dekor parçalarını sizin için temin ediyor. Bu adımda Eskişehir firmaları arasından seçim yaparken, aklınızdaki konsept için en uygun parçaları bulunduran seçeneklere yönelmeniz gerekiyor.

Eskişehir Söz Nişan Organizasyonu İçin Mekan Seçenekleri

Eskişehir söz nişan organizasyonları için birçok mekan türü arasında seçim yapabileceğiniz illerden biri olarak dikkat çekiyor. Eskişehir’de söz nişan organizasyonu düzenleyebileceğiniz mekanları sizin için listeledik. Bu davet alanlarının türlerine göre bulabileceğiniz hizmet paketlerinin farklılık gösterdiğini de unutmamak gerekiyor:

Eskişehir, Porsuk Çayı ve yeşil alanlarıyla akıllarda yer edinmiş bir yer. Bu sebeple Eskişehir açık hava söz nişan organizasyon mekanları, en popüler seçenekler arasında yer alıyor. Bohem ve rustik konseptler için birebir olan kır mekanları, Porsuk Çayı’nın kenarında da hizmet verebiliyor. Böylece harika manzaralar ortaya çıkıyor.

Eskişehir söz nişan organizasyonu mekanlarının arasında popüler olan bir diğer alternatif ise şehirde hizmet veren birbirinden çeşitli düğün salonları. Bu davet alanları, tecrübeli ekipleri ve gelişmiş altyapıları ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda düğün salonları, görkemli söz nişan törenlerine veya samimi organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor.

Söz nişan organizasyonunuzu Eskişehir’de birbirinden yetenekli şefler tarafından hazırlanmış tatlar ile kutlamak ister misiniz? Öyleyse sizi şehirdeki çeşitli restoranlara davet ediyoruz. Restoranlar; kırmızı ve beyaz et ile balık menüleri ile karşınıza çıkıyor. Aynı zamanda vegan ve vejetaryen opsiyonlar da çoğu davet alanında bulunuyor.

Eskişehir’de söz nişan organizasyonu ağırlayan mekanlar arasında kulüpler ve özel davet alanları da bulunuyor. Bu mekanlar, genelde bir firma ile anlaşıp tüm davet alanını kendine göre düzenlemek isteyen çiftler tarafından tercih ediliyor. Aynı zamanda kulüpler ve özel davet alanları kendilerine özel konseptler de belirleyebiliyor.

Eskişehir Söz Nişan Organizasyon Firmalarının Sunduğu Hizmetler

Eskişehir Söz Nişan Organizasyon Fiyatları Nasıl?

Söz nişan organizasyon fiyatlarının Eskişehir’de diğer büyük illere göre daha uygun olduğunu belirtmiştik. Bu, şehirde her bütçeye göre bir söz nişan organizasyonunun düzenlenebilmesini sağlıyor. Böylece cebinizi zorlamadan istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir mekan ve firma bulmanız kolaylaşıyor. Davet alanları ve organizasyon firmalarının sundukları fiyatlar, genelde paket içeriğine göre değişiyor. Standart paketler hesaplı rakamlardan sunulurken, ek hizmetler fiyatları arttırıyor.

Eskişehir’de söz nişan organizasyon fiyatlarına etki eden bazı faktörler bulunuyor. Bunlardan biri de töreninizin tarihi olarak dikkat çekiyor. Sonbahar ve kış aylarında daha az yoğunluk gösteren firmalar, fiyatlarına da buna göre indirimler yapıyor. Böylece daha uygun fiyatlarla töreninizi kutlamanız mümkün oluyor.

Eskişehir söz nişan organizasyonu nedir, nasıl yapılır sizin için anlattık. Bulunduğunuz sayfanın en üstüne çıkarak Eskişehir söz nişan organizasyon firmalarını incelemeye başlayabilirsiniz. İlginizi çeken firmaların sayfalarındaki formları doldurarak iletişime geçebilir, fiyat bilgisi almayı talep edebilirsiniz!