Lalezar Organizasyon

E-posta Gönder

Lalezar Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  100 TL ve üzeri

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Lalezar Organizasyon Özellikler

 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Lalezar Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Kutlamaları unutulmaz kılan, büyülü bir atmosfer ve çok özel detaylardır. Renkler, ışıklar, müzik ve kokularla duyguları kendine çeken bir ambiansa dönüşebilir... Yaratıcı dokunuşlarla çekici ve akıl alıcı bir törene dönüşen kutlamalar, konukların eşliğinde en özel anılara dönüşebilir. İşte burada biz Lalezar Çiçekçilik&organizasyon; olarak devreye giriyoruz ve siz değerli müşterilerimiz için en yaratıcı ve akılda kalıcı konseptlerimizle sizlerin önemli günleri unutulmaz kılıyoruz

Lalezar Organizasyon Hakkında

Yeni hayatınızı kutlayacağınız ve sevdiklerinizle paylaşacağınız düğün gününüzde olmasını istediğiniz her şeyi bir organizasyon firmasıyla tedarik etmek isteyen çiftlerimiz için Lalezar Organizasyon Erzurum’da faaliyet gösteriyor. Hizmet vermeye başladığı ilk günden beri kalitesini belli eden, çiftlerin istek, ihtiyaç ve beklentilerine hızlı ve doğru şekilde yanıt veren ve mutluluklarında pay sahibi olan Lalezar Organizasyon ile keyifli bir organizasyona hazır mısınız? Siz sadece şeyleri bize aktarın, gerisini seyredin.

Profesyonel ekibimizle birlikte hiçbir detayı atlamıyor, her isteğinizin için özenli ve özverili bir hazırlık süreci yaşıyoruz. Bunun sonunda da hayal ettiğiniz geceyi gerçeğe dönüştürmüş oluyor ve benzersiz bir atmosferde sevdiğinize “Evet” demenizi sağlıyoruz.

Bir düğünde olması gereken tüm özellikleri Lalezar Düğün Organizasyon farkıyla çiftlerimize sunuyoruz. Düğün mekânı için süsleme, masa ve sandalye temini ve giydirilmesi, çiçek, havai fişek, fotoğraf ve video, sanatçı temini, ışık ses ve sahne sistemleri, catering hizmetleri, bu catering hizmetlerinde faaliyet gösterecek servis elemanları, dekor ve talebiniz doğrultusunda barkovizyon imkânlarını sizinle buluşturabiliyoruz. Ayrıca düğün öncesi hizmetlerimizden araç kiralama, davetiye, nikâh şekeri ve kına gecesi hizmetlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Düğün sonrası balayı organizasyonlarıyla da çiftlere sunabileceğimiz her şeyi kaliteli bir şekilde sağlıyoruz.

Düğünleriniz dışında kına geceleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri ve özel yemek organizasyonlarınızda yanınızda olabiliyor, kurumsal tüm davetlerinizde de görev alabiliyoruz. Sahip olduğumuz aksesuar ve ekipmanlar ile hiçbir eksikliğin yaşanmayacağı bu önemli günlerde bizimle olmaya ne dersiniz? Yaratıcı bir ekip ile büyülü dokunuşlar yapıyor, organizasyonunuza bambaşka bir hava katıyoruz. Bunu da sahip olduğumuz tecrübelerle yapıyor, memnuniyetinizi sağlayacağımıza inanıyoruz.

Bu bilgiler ışığında düğünleriniz için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Lalezar Organizasyon Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Ze

Zeynep

Düğün Tarihi: 15.11.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Tavsiye ederim. Hizmet Kalitesi, Ürün Performansı, Personel-Ekip, Profesyonellik, Güvenilirlik, Beğendiğin Özellikler, Fiyatlandırma Politikası, İlgi, Yaklaşım herşey çok iyi.

Ve

Vedat

Düğün Tarihi: 04.08.2019


Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz, geçen hafta yapılan fuarda verdiğiniz sözler doğrultusunda hayallerimiz gerçekleşecek. Teşekkürler Lalezar

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.