Fotojenik Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Fotojenik Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  40-50 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fotojenik Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Fotojenik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Pek çok farklı stilde çalışabiliyoruz.

Fotojenik Organizasyon Hakkında

Biz Fotojenik Organizasyon olarak ilk başta ERZİNCAN’da düğün organizasyonu işini 15 yıldır yapıyoruz. Tabii ki sadece düğünle sınırlı kalmıyor açılış, nişan, kurumsal etkinlik, piknik, sünnet ve baby shower gibi daha birçok alandaki organizasyon hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda Erzincan dışında birçok ilde de organizasyon yapıyoruz.

Geçmişimizin fotoğrafçılığa dayandığını, bu yüzden kurgularımızın çok güçlü olduğunu söylemek istiyoruz. Daha önce birçok kurumsal organizasyon yapma fırsatı yakaladık ve bu fırsatların her birini çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Sizin düğün gününüz için de başarılı olmak, size doğru hizmeti sunabilmek, kaliteli organizasyon gerçekleştirmek de en temel hedefimiz. O günleriniz için öncesinde size birçok alternatifi içeren sunum hazırlıyoruz. Böylelikle siz de özel günlerinizde herhangi bir olası sürprizle karşılaşmamış oluyorsunuz. Sonrasında içlerinizden dilediğinizi seçebiliyor ya da “ben hiçbirini istemiyorum”, “ben kendi kurguladığımın olmasını istiyorum” diyorsanız da dilediğinizi gerçekleştirebiliyoruz. Böylelikle hem elimizde olan farklı konseptleri size gösteriyoruz hem de sizin hayallerinizi bize aktarabileceğiniz imkân sunuyoruz. Yaklaşık 20 kişiden oluşan ekibimizle birlikte de düğün günlerinizi eksiksiz bir organizasyona dönüştürüyoruz.

Bunlara ek olarak size özel ücretsiz danışmanlık hizmetimiz mevcut. Onu da şu şekilde anlatalım dilerseniz. Şöyle ki sizinle iletişim kurduğumuzu ve daha sonraki görüşmelerimizi gerçekleştirdiğimizi varsayalım. Fakat sizin aklınızda düğün gününüze dair hiçbir fikir gelmiyor. Nasıl yapacağınıza dair ya da ne renk olacağına dair henüz bir karar veremediniz mi? Ya da nasıl dekor olmasını istediğinize? Hiç bunları düşünmek için kendinizi yormayın. Gelin sizin için birlikte düşünelim. Gerek mekânınıza göre gerekse istediğiniz türe göre organizasyonu birlikte gerçekleştirelim.

İletişim

Fotojenik Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

ze

Zeynep

Düğün Tarihi: 15.11.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Hizmet Kalitesi, Ürün Performansı, Personel-Ekip, Profesyonellik, Güvenilirlik, Beğendiğin Özellikler, Fiyatlandırma Politikası, İlgi, Yaklaşım herşey süperdi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.