Dallıca Yaşar Bandırma Organizasyon

E-posta Gönder

Dallıca Yaşar Bandırma Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  30-40 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Dallıca Yaşar Bandırma Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Dallıca Yaşar Bandırma Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Sade ve kaliteli

Dallıca Yaşar Bandırma Organizasyon Hakkında

Aydın ve çevresinde düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız tam olarak doğru sayfadasınız. 12 kişilik deneyimli ve alanında profesyonel olan ekibimizle size en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. 4 yıldır organizasyon alanında çalışarak edindiğimiz tecrübeler sayesinde ne şekilde ihtiyacınız olursa sizin için sağlıyoruz.

Zaman planlamasını yapan, misafirlerinizi yönlendiren ve düğünün başrollerinde olan gelin ve damadın isteklerini ve sorularını çözümlemek için yanında olup yönlendiren organizasyon sorumlumuz ile mükemmel bir düğün geçirebilirsiniz. Gelecekte, düğününüzden size ve sevdiklerinize kalacak olan duygu dolu sözler barındıran anı kürsümüz bulunuyor. Tiffany, Napolyon ve plastik sandalye çeşitleri, yuvarlak ve kare masa türleri ile sade ve kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Düğününüzün planlamasını yapabilmek için size örnek masa hazırlıyoruz ve isteğinize göre düzenlemeler yapıyoruz. Düğün konsepti fikirlerini de istediğiniz şekilde geliştirebiliyoruz. Misafirlerinizin düğüne katılım sağlayacaklarını teyit etmek amaçlı olan LCV(Lütfen Cevap Verin) hizmetini de organizasyon takibimiz olarak yapıyoruz. DJ sanatçı gibi isteklerinizi geri çevirmeden sağlıyoruz. Servis elemanlarımız size güler yüzlü bir şekilde hizmet veriyor. Yemekli bir organizasyon isteğiniz varsa bunu da sağlıyoruz. Ayrıca doğum günü, mezuniyet, parti ve nişan gibi etkinlik organizasyonlarını da isteğe göre düzenleyip süslüyoruz.

Verdiğimiz hizmetleri sağlamak için bizimle ne kadar süre önceden iletişime geçmelisiniz?

Bizimle organizasyonunuzu planladığınız tarihten çok önce iletişime geçerseniz isteklerinizi yerine getirmek için gereken süreye sahip oluruz. Hayalinizde gerçekleşmesini istediğiniz düğün için düşündüklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz sorunuz da varsa sayfanın yanında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz. Sorularınız aklınızda yer edeceğine bize sorun cevaplayalım. İsteklerinizi gerçekleştirmek ve kaliteli bir hizmet vermek için her zaman yanınızdayız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.