Düğün Organizasyon Aydın

Ajans Ata Fenix Organizasyon

Firma kapanmıştır
Ajans Ata Fenix Organizasyon

Ajans Ata Fenix Organizasyon Hakkında

2005 yılından bu yana Ajans Ata Fenix Organizasyon olarak Aydın’da dilediğiniz etkinliklere hizmet vermekteyiz. Günden güne büyüyen markamız ve profesyonelliğimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunabilmeyi amaçlıyor ve bu yolda ilerliyoruz. Aydın’da çalışmalarımızı sizlere gösterebilmek adına düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonların yanı sıra belediye ve bazı kurumların etkinliklerinde de fazlasıyla rol aldık. Peki rol alma esnasında sağladığımız hizmetler neler?

Onu da hemen şöyle açıklamak istiyoruz. İlk olarak düğün gününüze ya da başka özel gününüze özenle hazırladığımız birbirinden farklı ve güzel konseptleri size sunuyoruz. Bunlar genel olarak daha önce görmediğiniz konseptler oluyor. İçlerinden hiçbiri mi sizin tarzınıza uygun değil? Onu da hiç dert etmeyin. Sizin istediğiniz konseptleri ve farklı çeşit organizasyonları da hizmet olarak sağlama imkânı sunuyoruz. Ekip çalışmasında çok iyiyiz çünkü her birim kendi içinde ayrılıyor bizde. Yani şöyle ki catering grubumuz ayrı bir ekip, çiçek grubumuz kendi alanında uzmanlaşmış ayrı bir ekip, masa ve sandalye girdirme ekibimiz ayrı, tasarım grubumuz ayrı ve son olarak da dekorasyon ekimiz de ayrı olmak üzere sayamadığımız kadar çok ekip arkadaşımız var. Böylelikle herkesin kendi uzmanlık alanında çalışmasının sonucunda hiçbir karışıklığa ve aksiliğe kesinlikle yer vermiyoruz. Süslemeler ve güzel detaylara gelecek olursak eğer bütün ürünleri sezonun son modası olanlardan oluşturuyoruz. Böylelikle siz de düğün gününüzde trend olan organizasyon hizmetinden yararlanmış oluyor ve konuklarınıza son derece modern bir düğün organizasyonu göstermiş oluyorsunuz. Ayrıca istediğiniz ve Türkiye’de mevcut olmayan ürünlere de Çin’de bulunan ekibimiz sayesinde kolaylıkla ulaşıyor, size bu ürünleri kısa sürede temin edebiliyoruz. Bunların yanı sıra fuarlara katılıyor ve oradaki trendleri takip ederek de sezonun modasına uyum sağlıyoruz.

Siz de bizim gibi trendleri yakından takip eden biriyseniz, formu doldurarak Ajans Ata Fenix Organizasyon hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ajans Ata Fenix Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Ajans Ata Fenix Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ajans Ata Fenix Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ajans Ata Fenix Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Ajans Ata Fenix Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ajans Ata Fenix Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Ajans Ata Fenix Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Pek çok farklı stilde çalışabiliyoruz."

Ajans Ata Fenix Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Ajans Ata Fenix Organizasyon düğün organizasyonu dışında piknik, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, baby shower, nişan, bayi toplantısı, parti, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Ajans Ata Fenix Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Ajans Ata Fenix Organizasyon havai fişek, mekan giydirme, nikah şekeri, dekor, kapalı çadır, barkovizyon, araç kiralama, servis ve hizmet elemanı, fotoğraf ve video, işık ve ses ekipmanları, lcv hizmeti, masa / sandalye temini, sanatçı, çiçek, kına gecesi, süsleme, dj, pasta hizmetlerini vermektedir.

Ajans Ata Fenix Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Ajans Ata Fenix Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.