Ajans Ata Fenix Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Ajans Ata Fenix Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Ajans Ata Fenix Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ajans Ata Fenix Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Ajans Ata Fenix Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Barkovizyon, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Pek çok farklı stilde çalışabiliyoruz.

Ajans Ata Fenix Organizasyon Hakkında

2005 yılından bu yana Ajans Ata Fenix Organizasyon olarak Aydın’da dilediğiniz etkinliklere hizmet vermekteyiz. Günden güne büyüyen markamız ve profesyonelliğimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunabilmeyi amaçlıyor ve bu yolda ilerliyoruz. Aydın’da çalışmalarımızı sizlere gösterebilmek adına düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonların yanı sıra belediye ve bazı kurumların etkinliklerinde de fazlasıyla rol aldık. Peki rol alma esnasında sağladığımız hizmetler neler?

Onu da hemen şöyle açıklamak istiyoruz. İlk olarak düğün gününüze ya da başka özel gününüze özenle hazırladığımız birbirinden farklı ve güzel konseptleri size sunuyoruz. Bunlar genel olarak daha önce görmediğiniz konseptler oluyor. İçlerinden hiçbiri mi sizin tarzınıza uygun değil? Onu da hiç dert etmeyin. Sizin istediğiniz konseptleri ve farklı çeşit organizasyonları da hizmet olarak sağlama imkânı sunuyoruz. Ekip çalışmasında çok iyiyiz çünkü her birim kendi içinde ayrılıyor bizde. Yani şöyle ki catering grubumuz ayrı bir ekip, çiçek grubumuz kendi alanında uzmanlaşmış ayrı bir ekip, masa ve sandalye girdirme ekibimiz ayrı, tasarım grubumuz ayrı ve son olarak da dekorasyon ekimiz de ayrı olmak üzere sayamadığımız kadar çok ekip arkadaşımız var. Böylelikle herkesin kendi uzmanlık alanında çalışmasının sonucunda hiçbir karışıklığa ve aksiliğe kesinlikle yer vermiyoruz. Süslemeler ve güzel detaylara gelecek olursak eğer bütün ürünleri sezonun son modası olanlardan oluşturuyoruz. Böylelikle siz de düğün gününüzde trend olan organizasyon hizmetinden yararlanmış oluyor ve konuklarınıza son derece modern bir düğün organizasyonu göstermiş oluyorsunuz. Ayrıca istediğiniz ve Türkiye’de mevcut olmayan ürünlere de Çin’de bulunan ekibimiz sayesinde kolaylıkla ulaşıyor, size bu ürünleri kısa sürede temin edebiliyoruz. Bunların yanı sıra fuarlara katılıyor ve oradaki trendleri takip ederek de sezonun modasına uyum sağlıyoruz.

Siz de bizim gibi trendleri yakından takip eden biriyseniz, formu doldurarak Ajans Ata Fenix Organizasyon hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kurtuluş mah. Kıbrıs Cad. 2018 sokak No:6- Efeler

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ajans Ata Fenix Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.