Sizi Anlayan Bir Düğün Mekanı

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:48 dakika

29.06.2020

Manji, benzersiz atmosferi ile düğün mekanında sizlere farklı bir deneyim sunuyor. Bugüne kadar hayalini kurduğunuz, düğününüzde olmasını istediğiniz her ayrıntıyı Manji sizin için önceden tasarladı.

manjimakale

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden bahseder misiniz?

Manji, şehrin gürültüsünden uzak ama bir o kadar da şehirle iç içe bir mekan. Mekanımız açık ve kapalı alan, cafe & restaurant olarak mimari yapısına uygun olarak estetik ve modern bir şekilde tasarlanmıştır. Mekanımızda misafirlerimizin huzurlu vakit geçirmeleri son derece önemlidir. Son teknoloji ile çalışan mutfak ve servis sistemi kullanılmaktadır. Kullanılan ürünlerde hijyene ayrıca dikkat edilmektedir. Hedef seçkin ve kaliteli müşteri portföyümüze en iyi hizmeti ve zengin menüleri sunabilmektir. Davetlerimizde güler yüzlü profesyonelimizle yeterli servis elemanı sağlanmaktadır. Ayrıca davet organizasyonlarında özel temizlik personelimiz, güvenlik birimimiz ve otopark hizmetimiz bulunmaktadır.

Çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Bir daha tekrarı yaşanmayacak bu özel günün kusursuz olarak tasarlanması, detaylarla kendilerinin değil de profesyonel bir ekibin ilgilenmesi, organizasyon günü onların adına tüm detayları takip eden çözüm ortaklarının bulunması sanırım en çok tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

Manji yiyecek & içecek ve servis hizmetini sağlamakla beraber müzik ve dekorasyon konularında da profesyonel çözümler sunmaktadır. Pasta konusunda çiftlerin talepleri doğrultusunda kendi mutfağımızdan veya dışarıdan destek alabilmekteyiz.

Çiftin yakınlarına düğüne hazırlanmaları için bir alan veriyor musunuz?

Çiftimize tahsis edilen içerisinde WC bulunan bir hazırlık ve dinlenme odamız bulunmaktadır. Bunun dışında özel bir alan tahsis edilmemektedir.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz?

Manji mutfağı İtalyan ve Meksika ağırlıklı olmakla beraber tüm dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini sunmaktadır. Davet organizasyonlarında uzman kadrosu tarafından talebe göre menü hazırlanabildiği gibi; et, tavuk ve balık menüleri, başlangıç kokteyli, ordövr ve ara sıcakları ile tamamlanmıştır.

Özel olarak sadece düğün çiftiyle ilgilenen personeliniz var mı?

Davet sahibi çiftimizle organizasyon öncesinde ve organizasyon gününde banket satış yetkilimiz birebir ilgilenmektedir. Ayrıca organizasyon günü bir servis elemanımız da çiftimizin ihtiyaçlarını karşılamak için görevlendirilmektedir.

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

Mekanımız bir spor klubü bünyesinde hizmet vermektedir. Davet organizasyonlarımız için havuz başı açık alan ve havuz manzaralı kapalı alanımız bulunmaktadır.

Bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

Mekanımızda yapılacak standart 250 kişilik beyaz etli alkolsüz bir menü 60 TL, kırmızı etli menü 70 TL, kokteyl menü 40 TL’den satışa sunulmaktadır. Bu durum sezon yoğunluğu, kişi sayısı, müsaitlik durumu, hafta arası ve hafta sonu gibi özel durumlarda ayrıca değerlendirilmektedir. Ek olarak şu an Düğün.com çiftlerine % 10 indirimimiz bulunmaktadır.

Manji Ataşehir’den daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

tuğba özer

Düğün Tarihi: 18.10.2014


düğün yapılmadan önce ziyaret edilmesi gereken firmalar listeme girdi. :)


Kemal Coşar

Düğün Tarihi: 18.10.2014


Çok modern görünüyor.