Kır Düğünü: Locca Garden ile Büyülenin

Kır düğünlerinin kabusu olan kötü hava şartlarına bir çözüm buldunuz!

Locca Garden’ın gülümseyen yüzü Evren Yıldırım, Düğün.com Çiftleri için kır düğünlerini anlatıyor.

Locca Garden’ı diğer düğün mekanlarından ayıran özellikler nelerdir?

Çiftlerin bize emanet ettiği düğünlerini, hayatlarının en mutlu günü olması için düzenliyoruz. Tamamen çiftlerimizin isteklerine göre planlamalarımızı yapıyoruz. İzmir’de hiçbir işletmede mevcut olmayan raylı sistemimizle kır düğünlerinin en büyük riski olan yağmur ve kötü hava şartlarına karsı organizasyonun gerçekleştiği alanın üstünü tamamen kapatabiliyor ve çiftlerimizin en mutlu günlerinin aksaklığa uğramadan tamamlanmasını sağlıyoruz.

loccagarden1 - kır düğünü: locca garden ile büyülenin

Evlencek çiftler niçin Locca Garden’ı tercih ediyor?

Bulunduğumuz sektör tamamen güvene dayalıdır. Bizim çiftlerimiz tarafından tercih edilmemizde en önemli unsurlar tabii ki öncelikle işletmemizin kır düğününe konsept olarak uygun olunması, görsel olarak tatmin edici özelliklere sahip olması, yaptığımız organizasyonların memnuniyeti, kısacası referanslarımızdır. Çiftlerimizin karar aşaması ve sonrası tüm isteklerini dinliyor, onların istek ve arzuları doğrultusunda organizasyonlarını planlayarak hayata geçiriyoruz. İşletme olarak yaptığımız organizasyonlardaki bilgi birikimimizi onlara anlatarak seçimlerini doğru yönde yapmalarına destek oluyoruz.

Düğün mönülerinizden bahseder misiniz?

Çiftlerimiz için hazırladığımız menü seçeneklerinde kaliteli hizmetlerin dahil olduğu paketlerimiz mevcut. Menülerimizde tüm yemek seçeneklerimizde çeşitlendirmeler yapıyor, ikramlarımızın tamamını çiftlerimiz ile belirliyoruz.

loccagarden2 - kır düğünü: locca garden ile büyülenin

Mekan tasarımınız nasıl?

Tesisimiz, yedi dönüm arazı üzerine kurulu olup ağaç ve çiçeklerle yapılmış olan peyzajı ile tamamen ağaçlarla dolu, şehir gürültüsünden uzak, kuş sesleriyle huzur bulabileceğiniz bir konumdadır. Şehir merkezine uzaklığı 15 dakikadır.

Locca Garden’ın tanıtım sayfasına ulaşmak için tıklayın.

Şehrindeki 1400 Düğün Mekanı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Anıl Balkan tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

DG Dilan Güneş

Harikaymıs mekanın üstünün kapanabilmesi . En azından yağmuır yağdıgında bi aksaklık yaşanmaz.