İstanbul Avrupa Yakasındaki Kapalı Alan Nişan Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:00 dakika

24.09.2021

İstanbul Avrupa yakasında nişanını yapacaksan çoktan mekan aramaya başlamışsın demektir. İşini bir nebze de olsa kolaylaştırabilmek için bir liste oluşturduk. Kapalı alan nişan mekanları Avrupa yakasının hangi semtlerinde yer alıyor, Boğaz manzarası görebileceğin mekanlar nereler? İşte cevapları:

i̇stanbul avrupa yakasındaki kapalı alan nişan mekanları

1- Manzara Restaurant

İstanbul Avrupa yakası nişan mekanlarından Manzara Restaurant, Bakırköy'de yer alıyor. Panoramik şehir manzarası sunan mekan oldukça popüler.

Yaklaşık 200-300 kişilik kapasitesiyle nişan töreni için yeterli bir alana sahip. Mekanın deneyimli ekibinden profesyonel organizasyon hizmeti alabileceğini de söylemeden geçmeyelim.

i̇stanbul avrupa yakasındaki kapalı alan nişan mekanları

2- Ercan Steak House

İstanbul Avrupa yakası nişan yerlerinden biri de Ercan Steak House! Yaklaşık 50-100 kişilik bir davetli kapasitesi mevcut.

Mekan Başakşehir'de yer alıyor ve mekanın şıklığının yanı sıra ulaşımın kolay olması da çiftlerin buraya tercih etmesini sağlıyor.

Kişi kapasitesinin az olmasından kaynaklı burası nişan törenleri ve nikah sonrası yemekleri için gayet uygun. Mekanı seversen fiyat teklifi alıp, bütçene uyup uymadığını öğrenebilirsin.

i̇stanbul avrupa yakasındaki kapalı alan nişan mekanları

3- Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Bahçe

Şişli Öğretmenevi, müthiş manzaralara tanık olabileceğin bir nişan mekanı! Burası kapalı olmasına rağmen boydan boya camları sayesinde tüm manzara rahatlıkla seyredilebiliyor. İstanbul Boğazı’nın serin esintisi ve kuş cıvıltıları ile huzur bulacağınız bu mekanda 220 kişiye kadar davetlinizi rahatlıkla ağırlayabiliyorsunuz.

i̇stanbul avrupa yakasındaki kapalı alan nişan mekanları

4- Boğaz Kır Organizasyon

İstanbul nişan mekanlarından Boğaz Kır Organizasyon, davetlilerine Boğaz ve tarihi yarımada manzarası sunuyor. Bu mekan da Sarıyer'de gayet merkezi bir noktada yer alıyor.

Mekanın davetli kapasitesi ise yaklaşık 1.000 kişi kadar. Nişanın yemekli mi yoksa kokteyl mi olacağına göre bu sayı değişiklik gösterebiliyor.

i̇stanbul avrupa yakasındaki kapalı alan nişan mekanları

5- Sürpriz Mekan ve Parti

Nişan mekanları İstanbul Avrupa yakasında Beyoğlu’nda yoğunluklu olarak yer alıyor. Bu nişan mekanlarından biri de Sürpriz Mekan ve Parti!

Mekana yaklaşık 50-100 kişiyi de davet edebilirsin, genişliği buna uygun.

Rengarenk dekorasyonu, modern ve şık görüntüye sahip mekanı tercih ederek de davetlilerini etkileyecek bir seçim yapabilirsin.

i̇stanbul avrupa yakasındaki kapalı alan nişan mekanları

6-İbis Styles İstanbul Merter Hotel

Nişan yerleri İstanbul’da sadece otellerden ve kulüplerden ibaret değil elbet. İbis Styles İstanbul Merter Hotel şık ve ferah nişan mekanı alternatiflerinden biri.

Güngören’de yer alan mekan, 100-200 kişilik davetli kapasitesiyle butik organizasyonlar için ideal.

i̇stanbul avrupa yakasındaki kapalı alan nişan mekanları

7- Muazzam Restaurant

İstanbul’da nişan yapılacak mekanlardan Muazzam Restaurant, Şişli’de yer alıyor. Şişli nişan mekanları özellikle kolay ulaşım açısından sıklıkla tercih ediliyor.

120 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin nişan organizasyonunda, damak tadına uygun olan alkollü ve alkolsüz menüler arasından dilediğini tercih edebilirsin.

Samimi ve butik olmasıyla da ilgi gören mekan süsleme açısından da çok sayıda konsept ortaya çıkarabiliyor.

i̇stanbul avrupa yakasındaki kapalı alan nişan mekanları

8- Armonia Park

Kapalı alanı olan nişan mekanları İstanbul Bayrampaşa'da birçok farklı seçeneğiyle bulunuyor. Bunlardan biri Armonia Park! Mekan davetlilerine şık bir ortamda eğlence imkanı sunuyor.

Göz alıcı dekorasyonuyla dikkat çeken mekanda farklı renk ve modellerdeki sandalyeler ile eşleştirilerek organizasyonlar için hazır hale getiriliyor. Mekandaki davet salonlarının ortalama 300-400 kişilik kapasitesi bulunuyor.

i̇stanbul avrupa yakasındaki kapalı alan nişan mekanları

9-Yeni Maslak

İstanbul’da nişan mekanları arasında Yeni Maslak da yer alıyor. Sarıyer’deki mekan 500-750 kişilik bir davetli kapasitesine sahip.

Dekorasyonuyla davetlilerinin çok hoşuna gidecek olan Yeni Maslak'ta dilersen kokteyl eşliğinde dilersen de yemekli bir nişan organizasyonu gerçekleştirebilirsin.

i̇stanbul avrupa yakasındaki kapalı alan nişan mekanları

Yeni Maslak

Yeni Maslak

Firmayı İncele

10- Abbara Davet Sarayı

Avcılar nişan mekanlarından Abbara Davet Sarayı, Esenyurt’ta yer alıyor. Ortalama 200-300 kişilik bir davetli kapasitesi var ve çok kişinin katılacağı nişan organizasyonları için gayet uygun bir mekan.

Geniş masalarının üzerini senin istediğin konsepte göre süslüyorlar. Tabii masa çiçekleri de olmazsa olmaz!

Firma sayfasındaki fotoğraflarda yer alan nişan masaları da süsleme konusunda ne kadar başarılı olduklarını gösteriyor.

i̇stanbul avrupa yakasındaki kapalı alan nişan mekanları

Senin için listelediğimiz kapalı alan mekanlar bu şekilde. Ama tabii nişan mekanları İstanbul Avrupa yakasında çok daha fazla sayıda mevcut. İstanbul nişan mekanları hakkında daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlı nişan mekanlarını keşfetmek için firmalarla iletişime geçebilirsin. Önereceğin Avrupa yakası nişan mekanı varsa da yorum olarak yazabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

İstanbul Anadolu Yakasındaki Kapalı Alan Nişan Mekanları

İstanbul’da Otelde Nişan Yapmanın Maliyeti Nedir?

İstanbul’da Nişan Tagı Kiralayan Organizasyon Firmaları

İstanbul'da Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

Teknede Nişan Yapılabilen Seçenekler ve Fiyatları

İstanbul Nişan Organizasyon Fiyatları ve Firma Önerileri

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum