Düğün Mekanınızı Hala Bulmadıysanız!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:03 dakika

29.06.2020

Demora Hotel Genel Müdürü Değer Duru ile Demora Hotel’den ve organizasyon detaylarından bahsettik. Ankara’nın şık ve kaliteli otellerinden Demora Hotel’i biraz daha yakından tanıyalım…

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden bahseder misiniz?

Demora Hotel 1 yıldır turizm alanında faaliyet gösteren dört yıldızlı çok genç bir otel. Otelimiz 64 standart, 5 süit ve 1 adet engelli olmak üzere toplam 70 odadır. Tüm otel içerisinde temiz hava sirkülasyon özelliği mevcuttur. Tüm salonlarımız son sistem teknoloji ile donatılmış olup, kapasitesi sınırında tüm toplantılara uygun hale getirilmiştir. Kalite her zaman marka bir ismin altında gizli değildir. Biz Demora Hotel olarak kendi markamızı yaratmayı hedefliyoruz. Geçen zamana baktığımızda da yeni olmamıza rağmen hedefimize hızlı bir şekilde ilerlediğimizi gördük. Bütün olumlu geri dönüşler, iş devamlılıkları ve tekrar tercih edilmemiz bizi her zaman daha da motive etti.

düğün mekanınızı hala bulmadıysanız!

Yeni evlenecek olan çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Siz de bilirsiniz ki, düğün, nişan, kına gibi etkinliklerde her iki tarafta yoğun bir koşuşturma halinde olur, her şey mükemmel eksiksiz olsun ister. Tüm departman birimlerimizle Demora Hotel olarak bütün çiftlerimizin, bu heyecanı ve telaşına, organizasyonun başından sonuna kadar ortak oluyoruz. Her çiftimizi müşterimiz değil, ailemizden biri olarak görüp, bu düşünceyle hizmet sunuyoruz. Satış sonrası hizmet kalitemiz bizim tercih edilme sebebimizdir diyebiliriz.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

Her bütçeye göre hazırlanmış menülerde limitli ya da limitsiz içecek seçenekleri bulunuyor. Hizmet paketimizde, masa ve sandalye süslemesi, yemekli organizasyonlarda organizasyon öncesi 4 kişiye kadar yemek tadımı, organizasyon gününde kullanılmak üzere bir adet ücretsiz oda, düğün gecesi için yeni evli çiftimize özel hazırlanmış balayı odası ve ertesi gün odadan geç çıkma olanağı, balayı odasında ertesi gün odaya kahvaltı ve özel ikramlar, şefimizin özel hazırladığı düğün pastası, müzik ve fotoğraf konusunda deneyimli çözüm ortakları ile iletişim sağlanması, Dolby digital 118 desibellik ses sistemi, ışık sistemleri (LED Spotlar LED Wash Spotlar, Moving Head Robotlar), hareketli kamera ile anında çekim imkanı ve perdeye sunum, salonlarda temiz hava sirkülasyon sistemi, ses yalıtımı, fuaye alanı gibi birçok hizmet bulunuyor.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz?

Düğün, nişan ya da kına organizasyonları için özel hazırlanmış 10 adet beyaz ve kırmızı et menümüz, 4 adet kokteyl menümüz bulunmakta. Demora Hotel mutfağı, her zaman deneyimli, ödüllü, alanında en iyi usta ve aşçılarla yoluna devam ediyor. Mutfağımız tüm dünya mutfağına hâkim tecrübede. Lezzeti sanata çeviren ustalarımız, tadı damakta kalan yemeklerimiz ve tatlılarımızla mutfak olarak her konuda iddialıyız

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

Demora Hotel konum olarak Ankara’nın kalbi noktasında yer alıyor. Şehrin ana arterlerinden Kızılay, Eskişehir Yolu ve Tunalı Hilmi gibi Ankara’nın en hareketli iş, eğlence ve kültür mekânlarına rahat ulaşımı olan otelimiz TBMM, Bakanlıklar ve Elçiliklere yürüme mesafesindedir. İşlek bir caddede bulunmasına rağmen misafirlerimiz otopark sorunu yaşamıyor. 40 araçlık ücretsiz kapalı otoparkımız mevcut.

Mekanınızda yapılacak bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

10-12 çeşit menümüz bulunmakta. Kırmızı ve beyaz et seçenekleri sunuyoruz. Fiyat aralığımız seçilen menüye göre 50- 70 TL arasında değişiyor. Bu menü içinde hizmet paketimiz de yer alıyor.

Demora Hotel’den daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.
Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

meliha özcan

Düğün Tarihi: 22.10.2014


menü seçenekleri baya geniş heralde


Nigar baltalı

Düğün Tarihi: 22.10.2014


çok sade değilm i ya??