Düğün Mekanında Doğa ile Konforun Birlikteliği

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:47 dakika

29.06.2020

Kastamonu’da doğanın bütün renklerini barındıran ve oksijen deposu bir coğrafyanın tam kalbinde bulunan İksir Resort Town’da doğayla konforun buluştuğu düğünler.

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden biraz bahseder misiniz?

İksir Resort Town, doğayla konforun buluştuğu noktada yer alır. Bu özelliği nedeniyle hem doğadan kopmadan hem de konfordan ödün vermeden hizmet sunar. Kapalı mekanlarının yanı sıra, bahçesi ile de dört mevsim düğünler için idealdir. Ayrıca ellinin üzerinde aktivite çeşidi ile dolu dolu zaman geçirme fırsatının yanı sıra gelen misafirlerimize konaklama hizmeti sunar.

iksir_otel

Yeni evlenecek olan çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Yeni evlenecek çiftler için özel olarak süslenmiş faytonla düğün alanına giriş, mumlarla ışıklandırılmış uzun gelin yolu, tarihi konakta süslenmiş merdivenlerden gelin iniş yolu ve sofalarda kokteyller, tarihi ve doğal ortamlarda düğün fotoğrafları, konforlu ve nostaljik balayı odaları, havai fişek ve dilek balonları ile kapanış gibi şehir içi otellerde bulamayacakları hizmetler sunmaktayız. Ayrıca istenirse klasik Türk hamamında müzik eşliğinde gelin hamamı ve kına gecesi organizasyonları düzenlenmekteyiz.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

Farklı paketlerimiz olmakla beraber, çiftlerin taleplerine göre hizmetlerimiz şekillenmektedir. Lezzetli menülerin yanı sıra kuaför hizmeti, mekan süslemesi, müzik, fotoğraf ve video çekimi hizmetlerimiz mevcut. Gelin hamamı, kına gecesi organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıca düğünden önce çiftimizin rahatlaması adına masaj hizmetlerimiz de pakete dahil olabiliyor. Evlenecek çifte özel hazırlanmış odada konaklama ve oda servislerimiz de mevcut. İstenirse bölgenin yerel davul - zurna ekibi, folklor ekibi ve müzikleri organize edilmektedir.

Çiftin yakınlarına gün içerisinde hazırlanmaları için bir alan veriyor musunuz?

Düğün sahiplerinin taleplerine göre günlük kullanımları için oda verebilmekteyiz. Ayrıca dileyen misafirler ekstra olarak havuz, hamam ve saunamızdan faydalanabilir, masaj yaptırabilir.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz?

Dünya ve yöre mutfaklarından lezzetler sunduğumuz gibi doğal ürünleri de mutfağımızda kullanmaktayız. Bölgemizin elverişli doğası ve zengin bitki türleri sayesinde, hem farklı hem de sağlıklı alternatifler sunuyoruz. Özel besi etleri ile hazırlanan et yemekleri ve bölgeye has hamur işleri ve doğal ürünlerle hazırlanan kahvaltılarda iddialıyız.

Özel olarak sadece düğün çiftiyle ilgilenen personeliniz var mı?

üğün çiftlerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ulaşımlarından, konaklamalarına, organizasyonun tüm detaylarında onlara yardımcı olmaktayız.

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

Mekanımız, Türkiye’nin ikinci sanatoryumuna ev sahipliği yapan Ballıdağ’ın eteklerinde yer alıyor. Tüm mevsimlerde doğanın alternatif bütün renklerini barındıran ve oksijen deposu bir coğrafyanın kalbinde bulunuyoruz.

Mekanınızda yapılacak bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

Kişi başı menü fiyatlarımız 35 TL’den başlayarak, paket içeriklerine göre değişmektedir.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

seren şahin

Düğün Tarihi: 22.10.2014


düğünümüzü burda yapmamız biraz zor ama mekan hoşmuş


Mine Fide

Düğün Tarihi: 22.10.2014


fiyata göre mekan çok güzel duruyor