Düğün Mekanında Deneyimin Adresi!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:12 dakika

29.06.2020

Modern, ihtişamlı ve zarif düğünlerin adresi: İstanbul Marriott Hotel Asia

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden kısaca bahseder misiniz?

İstanbul Marriott Hotel Asia’da deneyimli ekibimiz, çalışma prensiplerimiz, misafirperverliğimiz ile çiftlerin en özel anını büyüleyici bir peri masalına dönüştürmek için kusursuz bir hizmet veriyoruz. Ayrıca otelimiz 2 havuzbaşı ve 1 balo salonuna sahip olduğu için hem yaz, hem de kış düğünleri için ideal bir mekan.

Marriot Hotel Asia

Yeni evlenecek olan çiftler neden sizi tercih ediyor?

Deneyimli düğün ekibimiz Marriott standartları gereği bu alanda birçok eğitim ve sertifika alıyor. Dolayısıyla yeni evlenecek çiftler otelimize geldiğinde onları çok profesyonel bir ekip karşılıyor. Kusursuz bir düğün için menü tadımı dahil tüm detayları ekibimiz ile birlikte adım adım planlıyorlar. Düğün ekibimizin eğitimi, deneyimi, sezgileri ve vizyonları ile hiçbir detayı atlamadan düğünü planlaması yeni evlenecek çiftlerimizin güvenle bizi tercih etmesini sağlıyor.

Sadece düğün çiftiyle ilgilenen personeliniz var mı?

Düğün uzmanlarımız tüm süreç boyunca çiftlerimize destek veriyor. Ayrıca, onlar düğün gününde büyük bir heyecan yaşarken o özel günün detayları ile ilgilenecek ve onlara eşlik edecek yardımcı bir nedimemiz var. Bu yardımcı nedime sayesinde çiftimize sadece o tatlı heyecanı hissetmek ve o günün keyfini çıkarmak kalıyor.

Çiftin yakınları için düğüne hazırlanırken kullanabilecekleri bir alan veriyor musunuz?

Çiftlerimizin ailelerinin de onların yakınında olarak o özel günün keyfini doyasıya yaşamaları ve rahatça hazırlanmaları için 2 tane günlük kullanım odası veriyoruz. Gelin ve damadın yakınları için ise özel oda fiyatları sunuyoruz.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

  • Gelin ve damat 1 gece suit oda konaklama

  • Ailelerine 2 adet günlük kullanım odası

  • Standart masa

  • Düğün Pastası

  • Roma Park Marriott Hotel'de 2 gece 3 gün (Cuma-Cumartesi ) ücretsiz konaklama

  • Gelin ve damada özel 1 ay boyunca ücretsiz kullanacakları Palestra Fitness üyeliği

  • Menü Tadımı (4 kişilik ücretsiz )

Mutfağınızdan biraz bahseder misiniz?

Çiftlerimize uluslararası Marriott standartlarında ve aynı zamanda yerel damak tadına da hitap eden lezzetli seçenekler sunuyoruz. Gelin ve damadımız şefin özel olarak hazırladığı 8 farklı menü içerisinden bir seçim yapıyor. Çiftimiz ile birlikte seçilen menünün düğün öncesinde tadımını yapıyoruz. Düğün sonrasında misafirlerden ve çiftlerimizden yemeklerimiz ile ilgili olumlu geri bildirimler alıyoruz.

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

Otelimiz hem yaz, hem de kış düğünlerine ev sahipliği yapabilmekte. Yaz düğünleri için teras havuz ve bahçe havuz olmak üzere 2 adet açık havuzumuz bulunmakta. Balo salonumuz ise 756 metrekare olup, tavan yüksekliği 6 metredir. Gün ışığı alan geniş ve ferah bir salondur. Havuzbaşında yapılan düğünlerde hava şartları vb. sebeplerden dolayı çiftimiz için o güne özel olarak aynı zamanda balo salonunu da tutmaktayız.

Mekanınızda yapılacak bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

Menü fiyatlarımız € 62 - € 82 arasında değişmektedir. Ayrıca menü fiyatlarımızda hafta içi ve hafta sonu olarak fiyatlarımız değişiklik göstermektedir.

Evlenen bir çiftinizden aldığınız yorumu Düğün.com Çiftleri ile paylaşır mısınız ?

''Düğünümde her şey kusursuzdu. Odamız, düğün yemekleri, karşılama vs. her şey mükemmeldi. Sayısız telefon aldık. Herkes bayılmış organizasyona! Tüm ekibinize sonsuz teşekkürler.''

''Bizimle yakından ilgilenmeniz, güleryüzlülüğünüz, sorunlarımızı dinlemeniz, akabinde çözümler sunmanız ve arkadaşça davranarak bu süreçte bizi rahat ettirmek için her şeyi yapıp düğünümüzü kusursuz hale getirdiğiniz için tüm ekibinize binlerce kez teşekkür ederiz.''

İstanbul Marriott Hotel Asia’dan randevu ve fiyat teklifi almak için tıklayın!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

duygu ece

Düğün Tarihi: 22.10.2014


kış düğününe karar verirsek balo salonunu değerlendirebiliriz nişanlımla


tanyeli kızıl

Düğün Tarihi: 22.10.2014


mekanın imkanları çok iyi duruyor