Boğaz’a Karşı “Evet!” demek ister misiniz?

Boğaz’ın ışıklarında aşk dolu bir kutlamaya hazır mısınız? Kuleli Yakamoz Restoran, en mutlu gününüzde sizinle olmaya hazır.

Kuleli Yakamoz Restoran, büyüleyici manzarası ve iddialı mutfağıyla Düğün.com Çiftleri için kusursuz bir düğün sözü veriyor!

bogazkarsi1 - boğaz’a karşı “evet!” demek ister misiniz?

Düğün.com Çiftleri için Kuleli Yakamoz Restoran’dan bahseder misiniz?

Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan en geniş boğaz lokasyonuna sahip alkolsüz tek mekân olma özelliğinin yanı sıra eşsiz boğaz manzarasıyla da ışıl ışıl bir gecede davetlilerimize denizin üzerinde kusursuz bir düğün sunuyoruz. Yeşil bir bahçe içerisinde olmamıza ek olarak, bir yanımız Kuleli Askeri Lise’si ışıkları ile bir yanımız da boğaz köprüsünün ihtişamı ile ışıldadığından konuklarımız cennetten bir parça olarak tanımlıyor burayı.

Çiftler niçin sizi tercih ediyor?

İstanbul’un gece olduğunda hayran olunası görüntüye sahip bunu bilmeyen yok. Çiftlerimizin bizi tercih etmelerinin ilk nedeni alkolsüz olmamız ikinci nedeni ise onlara kusursuz hizmeti kusursuz manzaramız eşliğinde sunmamız. Hayal ettikleri düğünü bize anlattıklarında onları kolay algılayabiliyor ve isteklerine tam anlamıyla cevap verebiliyoruz.

bogazkarsi2 - boğaz’a karşı “evet!” demek ister misiniz?

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

Çiftlerimize özenle hazırlanmış düğün menüleri, süsleme, fotoğraf, video, düğün pastası ve DJ müziğin de dâhil olduğu düğün paketleri sunuyoruz. Bu paketlerimizi oluştururken çözüm ortaklarımızı alanının en iyilerini seçerek belirliyoruz. Belirlenen hizmet paketinin yanı sıra düğün gününe kadar onlarla devamlı irtibat halinde olup düğün gününü stresten uzak ve keyifle geçirmelerini sağlıyoruz. Gelin ve damat, davet alanımıza geldiklerinde onları bizzat karşılıyor ve çıkışlarını yapana kadar gözden uzak onlara ayrılmış bir odada ağırlıyoruz

bogazkarsi3 - boğaz’a karşı “evet!” demek ister misiniz?

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz?

Davet mekânınız ne kadar gösterişli olursa olsun, davet sonu unutulmaz olan servis edilen menü ve damakta kalan lezzettir. Bu yüzden Türk damak tadına uygun farklı menü alternatifleriyle hizmet veriyoruz. Davette servis edilecek olan menü seçimi yapıldıktan sonra, davet öncesi çiftler ile birlikte test edilmesine olanak sağlıyor ve menü ile ilgili sorularını bizzat tadarak aydınlatmış oluyoruz.

Kuleli Yakamoz Restoran’ın tanıtım sayfasını incelemek ve fiyat teklifi almak için tıklayın.

Şehrindeki 1226 Düğün Mekanı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Anıl Balkan tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

DZ Duygu Zamur

50 kisilik dugun yeri ariyoruz ama bogaza istiyorum anadolu yakasinda nerelerde yapabilinir

D Düğün.com

Merhabalar Duygu Hanım, Düğün Mekanlarımızı bu sayfadan inceleyebilir ve beğendiğiniz firmalara sağ kısımda çıkan fiyat teklif formunu doldurarak sorularınızı iletebilirsiniz.

CK Cemre Körep

Boğaz düğünleri muhteşem manzara ile mükemmel oluyor kesinlikle boğaz düğünlerini gözardı etmeyin