Aradığınız Düğün Mekanı Burada!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:41 dakika

08.07.2020

Ottoman Palace Taksim Square: Yüzlerce düğün organizasyonu yapmamıza rağmen her işimizi sanki ilk işimiz gibi heyecan ve istekle yapıyoruz. Aslında her şeyi profesyonel anlamda kurgulayıp, amatör bir ruhla yaptığınızda sonuç hep güzel olur.

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden kısaca bahseder misiniz?

Bu işin gerçek anlamda mutfağı ve okullarından biri kabul edilen Divan Oteli Ziyafet bölümünde, çıraklıktan yöneticiliğe kadar uzanan çeşitli sıfatlarla uzun yıllar çalışmış, en sonunda bu bilgi birikimimizi misafirlerimizle paylaşmak adına on yıla yakın bir süre önce firmalaşmış bir ekibiz.

Ottoman Palace

Yeni evlenecek çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Bizler yaptığımız iş gereği insanların en özel ve en mutlu anlarına ortak olup tanıklık ediyoruz. Evet, ilk duyduğunuzda belki ne güzel bir meslek diye aklınızdan geçirebilirsiniz ama o en özel anın seneler sonra bile hatırlanmasını sağlamak pek kolay değil. İşte biz bu bilinç ve vizyonla çiftlerimizin aklında olanlar bir yana hiç düşünmedikleri ufak detaylara bile önem veriyoruz.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

En çok takdir aldığımız konulardan birisi de bu. Bizim “Gold Paket” diye tabir ettiğimiz bir menümüz var. Bu menü içerisinde salonun süslenmesinden müzik organizasyonuna, video çekiminden pastasına, balayı odasından sabah kahvaltısına kadar her şey var. Yani sadece o gün ve gecenin değil ertesi sabahın bile düşünülerek her şeyin bir araya getirildiği bir paket. Yemek ve içecek konusunda lider firmaların ürünlerinin tercih edildiğini belirtmek isterim. O gecenin olmazsa olmazları neyse hepsinin dahil olduğu bir paket sunuyoruz. Bu paketi seçen çiftlerimize sadece ilk dans parçalarına karar vermek kalıyor.

Çiftin yakınlarına düğüne hazırlık için kullanabilecekleri bir alan veriyor musunuz?

Evet, çiftimizin ailesi ve yakınlarının hazırlıkları için bir oda tahsis ediyoruz.

Mutfağınızdan biraz bahseder misiniz?

Yemek konusunda başlangıç tabağından pastasına kadar tüm menüde kendimize güveniyoruz. Hatta bazı çiftlerimiz düğünlerinden aylar sonra bile o gün servis ettiğimiz bir ürünün tarifi için bize başvuruyor.

Düğün çiftlerine ne gibi yardımlarda bulunuyorsunuz?

Çiftlerimiz, otelimize adım attıkları andan itibaren sadece onlarla ilgilenen, heyecanın tavan yapmaya başladığı o anlarda nelere ihtiyaçları olabileceğini sezen, güler yüzlü profesyonel ama sanki kendi yakını evleniyormuşçasına duruma hakim olan personelimiz tarafından karşılanır.

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

Otelimiz İstanbul’un kalbi olan Taksim meydanında bulunmaktadır. Salonumuz ise otelimizin 9.katında muhteşem deniz ve boğaz manzarasına sahiptir.

Bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

Yukarıda bahsettiğimiz Gold Paket fiyatı 100 TL’dir. Hafta içi organizasyonlarda %20 indirim uygulanmaktadır. Tabii ki misafirlerimizin isteği ve bütçesi doğrultusunda ortaklaşa menü çalışmaları da yapıyoruz. Sonuçta onların mutluluğu bizim mutluğumuzdur.

Ottoman Palace Taksim Square'den randevu ve fiyat teklifi almak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

büşra celan

Düğün Tarihi: 15.10.2014


Başarılı


fisun akdemir

Düğün Tarihi: 15.10.2014


Çok iyi mekan hem kalite hemde şıklığıyla güzel bilr düğün yapılabilir