Kağıthane
Salon Akvaryum
30 - 700 Kişi
250 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çağlayan Düğün Salonları

Kağıthane’nin en kalabalık semtlerinden biri olan Çağlayan’da çok sayıda düğün salonu bulunuyor. Buradaki düğün salonları Kağıthaneli çiftlerin yanı sıra Şişli, Beyoğlu tarafında yaşayan kişiler tarafından da tercih ediliyor.

Çağlayan düğün salonları, kolay ulaşımları sayesinde de ilgi görüyor. Bu bölgeye metrobüs, minibüs ve otobüs ile çok rahat bir şekilde ulaşılabiliyor. Yani karşı yakadan davetlileriniz gelse bile hiçbir şekilde zorluk yaşamıyorlar.

Çiftlerin Çağlayan düğün salonlarını seçme nedenlerinden bir diğeri de uygun fiyatlar sunmaları oluyor. Bu bölgedeki mekanlarda bütçenizi sarsmayacak şekilde düğün organizasyonları düzenleyebiliyorsunuz.

Çağlayan’daki düğün salonlarının genelde sadece kapalı alanı oluyor. İçerisinde kafeteryası da olan salonlarda çiftlerin dinlenebilmesi ve son hazırlıklarını yapabilmeleri için hazırlık odası da bulunuyor. Bazı mekanların girişinde ise kokteyl verebileceğiniz küçük açık alanlar olduğunu görüyoruz. Davetlilerinizi kapıda kokteyl ile karşılıyor ve sonrasında hep beraber eğlenceye geçiyorsunuz.

Düğün salonlarında gündüz veya akşam saatlerinde organizasyon yapabiliyorsunuz. Gündüz düğünleri çoğunlukla 13:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşirken, akşam düğünleri 19:00-23:30 saatleri dahilinde düzenleniyor. Düğün yapacağınız güne göre de saati belirleyebiliyorsunuz. Mesela pazar günü düzenlenen düğünler için gündüz saatleri ideal olabiliyor. Ancak cuma ve cumartesi günlerinde, davetlilerin çalışma ihtimallerine karşı genelde akşam saatleri tercih ediliyor.

Çağlayan Düğün Salonlarının Hizmetleri

Çağlayan düğün salonlarının verdiği temel hizmetlerin başında organizasyon geliyor. Mekanların bünyelerinde çalışan organizasyon ekipleri tarafından tüm detaylar önceden belirleniyor ve hazırladıkları plan doğrultusunda hareket ediyorlar. Müzisyenlerin çıkış saati, pasta seremonisi esnasında çalınacak şarkı, oturma düzeni ve bunlar gibi birçok konuyla birebir ilgileniyorlar. Yani Çağlayan düğün salonlarıyla anlaştığınızda organizasyon hizmetini de satın almış oluyorsunuz.

Düğün salonlarının neredeyse hepsinde ses ve ışık sistemleri hazır olarak bekletiliyor. Düğününüzden önce hoparlörleri, mikseri, spot ışıkları ve diğer tüm sistemleri hazırlamış oluyorlar. Hatta öncesinde son kontrollerinin hepsini yapıyorlar ki organizasyon esnasında bir aksaklık yaşanmasın. Çiftlere, mekanla anlaşmadan önce oradaki ses sistemini denemek istediklerini söylemelerini öneriyoruz.

Ses sisteminden bahsedip DJ ve canlı müzikten bahsetmemek olmaz! Çağlayan düğün salonları, anlaşmalı oldukları DJ’leri ve müzisyenleri sizin beğeninize sunuyorlar. Tarzınıza yakın olduğunu hissettiğiniz ekiple çalışabiliyorsunuz. Zaten ilk çıkış, pasta kesme gibi seremoniler esnasında çalınacak şarkıları kendiniz seçebiliyor, DJ’e iletebiliyorsunuz.

Çağlayan düğün salonlarında nikah seremonisi de düzenleyebiliyorsunuz. Eğlence başlamadan önce memuru mekana çağırıyor ve nikahınızı düğününüz esnasında kıyıyorsunuz. Tüm davetlilerinizin önünde ‘Evet’ deme fırsatını da böylece yakalıyorsunuz.

Çağlayan’daki düğün salonları davetli sayınıza göre size yetecek oranda servis elemanlarını hizmetinize sunuyor. İkramların/yemeklerin zamanında davetlilerinize ulaşabilmesi için servis konusunda tecrübeli kişilerle çalışıyorlar. Dilerseniz anlaştığınız salondan karşılama hostesi talebinde de bulunabiliyorsunuz. Kapıda hostesler tarafından karşılanan davetlileriniz, kendilerini daha da özel hissediyorlar.

Çağlayan Düğün Salonu Seçerken Dikkat Edilecekler

İstanbul Çağlayan Düğün Salonları Fiyatları

Kağıthane Çağlayan düğün salonlarında çiftlere hizmetlerin tamamı üzerinden toplam fiyatlandırma yapılıyor. Size sundukları düğün paketini seçiyorsunuz, paket içeriğindeki hizmetlere ve davetli sayınıza göre fiyat alıyorsunuz. Paketteki hizmetleri değiştirmek isterseniz, birçok mekan bu imkanı da sağlıyor.

Çağlayan düğün salonlarında yemekli bir organizasyon yapmak isterseniz, kişi başı fiyat alacağınızı bilmenizde fayda var. Seçeceğiniz yemek menüsüne göre alacağınız kişi başı fiyatı davetli sayınızla çarparak toplam tutara ulaşabiliyorsunuz. Bu durumda da fiyatlar ana yemek seçiminize göre artıp azalıyor. Mesela ana yemek olarak tavuk seçerseniz, kırmızı ete göre daha uygun fiyatlarla karşılaşıyorsunuz.

Tarihin de düğün salonu fiyatları üzerindeki etkisi büyük! Çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği yaz dönemleri yerine kış mevsimini tercih ederseniz, indirimli fiyatlara anlaşabiliyorsunuz. Ayrıca zaman zaman mekanların Düğün.com çiftlerine sunduğu kampanyalar da birçok kişinin yüzünü güldürüyor! Siz Çağlayan düğün salonlarından net bir rakam almak için beğendiğiniz mekanların sayfalarından form doldurmayı unutmayın. İstediğiniz kadar mekandan fiyat teklifi alın, bütçenize en uygun olanını seçin!