London Yapım Studios

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

London Yapım Studios Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

London Yapım Studios Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

London Yapım Studios Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

London Yapım Studios Hakkında

Hayallerinizi gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda profesyonel bir hizmet almanız için ekip olarak özenle çalışıyoruz. London Yapım Studios Trabzon olarak uzun yıllar boyunca fotoğraf, video ve görsel sanat hizmetleri veriyoruz. Her biri alanında uzman ekibimizle birlikte çekimlere titizlikle hazırlanıyor, isteklerinizle şekillenen çekim tarzını birlikte belirliyoruz. Hayatınızın tüm özel günlerinde hizmetinizdeyiz. Düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, doğum günü gibi mutlu anlarınızda dış çekim gerçekleştiriyoruz.

Mutlulukla dolup taşacağınız en değerli günlerinizi geleceğe götürüyor, muhteşem fotoğraf kareleriyle yıllar sonra bile sizi gülümsetiyoruz. Düğün dış çekiminiz için çekinceleriniz var ve kararsızsanız sizi stüdyomuzda ağırlıyor, çekimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz. İstekleriniz bizim için çok önemli bu nedenle ne tarz fotoğraf karelerine sahip olmak istediğinizi öğreniyor, uzun bir sohbet esnasında dış çekimimizin nasıl geçeceği hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Trabzon düğün fotoğrafçısı olarak hizmetlerimiz neler mi?

-Çekimlerimiz yaklaşık olarak 3 saatlik veya tüm gün süren belgesel çekimleri olarak yapılıyor. Öncelikle düğün gününüz için size randevu oluşturuyoruz, isterseniz dış çekim için ayıracağınız başka bir tarihte de gün boyu çekim gerçekleştirebiliyoruz.

- Dış mekân çekimi için size alternatifler sunuyoruz. Karadeniz’in muhteşem doğasında yemyeşil ağaçların kapladığı ormanlarda, Trabzon’un muhteşem sahillerinde, tarihi mekân ve kır bahçelerinde çekimler gerçekleştiriyoruz.

-Video çekimlerimizi ise ful HD olarak yapıyoruz. Düğün videonuzu ya da düğün hikâye ve belgeselinizi kaliteli kameralar kullanarak çekiyor, düzenleme ve montaj işlemlerinden sonra dijital ortamda teslim ediyoruz.

-Fotoğraflarınız için birbirinden farklı desen ve tarzda albüm seçenekleri sunuyor, beğendiğiniz fotoğrafları albüm ve orijinal kopyaları ile birlikte teslim ediyoruz.

London Yapım Studios olarak bu mutlu gününüze şahitlik etmekten mutluluk duyacağız. Hizmet detaylarımız ve randevu bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.