Düğün Fotoğrafçıları Trabzon

Stüdyo 61

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Stüdyo 61 Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Stüdyo 61 Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo 61 Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo 61 düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo 61 düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Stüdyo 61 ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo 61 ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo 61 şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo 61 şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo 61 ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Müşterilerimizin isteklerine göre her türlü dış mekan ortamları"

Stüdyo 61 düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo 61 düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo 61 hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo 61 aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, trashday, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Lokasyon

Stüdyo 61 Hakkında

Stüdyo 61 ailesi olarak 2009’da yolculuğumuza başladığımızda şehrimizdeki ilk dış çekim stüdyosuyduk. Ürün çekimi gibi farklı alanlarda da çekimler yapıyoruz ancak düğün fotoğrafçılığının yeri bizde ayrı. 10 yılı aşkın deneyimimiz, kimi akademik bilgisiyle kimi de çıraklıktan gelen tecrübesiyle fotoğrafçılığa tutkuyla bağlı ekibimizle çiftlerin düğün fotoğrafçıları olarak yanlarında olmaktan gurur duyuyoruz. Trabzon Ortahisar’da bulunan merkezimizdeyse çiftlerimizi ağırlıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çiftlerimizin istekleri doğrultusunda Trabzon’da birçok dış mekanda çekim gerçekleştiriyoruz. Maçka Altındere Vadisi ve Karagöl başta olmak üzere ormanlar ve sahiller Trabzon’un tabiatının güzelliğinden faydalandığımız yerler oluyor. İsterseniz Zorlu Grand Otel gibi kapalı mekanlarda da fotoğraflarınızı çekiyoruz. Şehir dışı ve yurt dışı çekim tekliflerine de her zaman açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Trashday, yakınlarınıza tarihimizi not edin düğünümüz yaklaşıyor demenin en keyifli yolu save the date çekimi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimlerinizi profesyonelce yapıyoruz. Söz, nişan ve kınalarınızda da size eşlik ediyoruz. Çiftlerimizin çok sevdiği gün batımı çekimlerini de sahillerde gerçekleştiriyoruz. Elde ettiğimiz görüntülerden düğün klibi de hazırlıyoruz. Çekimlerimizde drone da kullanıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Diğer Trabzon düğün fotoğrafçıları gibi biz de çiftlerimize baskı hizmetlerinde kaliteyi ve çeşitliliği sunuyoruz. Standart düğün paketi, klipli düğün paketi ve düğün hikayesi paketleri gibi çeşitli paketlerle size büyük boy albüm, 2 adet aile albümü ve 10-50 arasında değişen fotoğraf baskısı hizmetlerini sağlıyoruz. Ayrıca tüm fotoğraflara renk dokunuşu yapıyor ve dijital ortamda size teslim ediyoruz.

10 yılı aşkın deneyim, profesyonel bir ekip ve şehirdeki çekim mekanlarına hakimiyetimiz bizi zaman içerisinde Trabzon’da tercih edilen bir firma haline getirdi. Siz de düğün fotoğrafçınızda bu özellikleri arayan bir çiftseniz Stüdyo 61 Trabzon’la çalışmak için daha fazla vakit kaybetmeyin. Aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilir veya hemen formdan teklif alarak düşlediğiniz düğün çekimine kavuşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kemerkaya mah. Ticaret Mektep Sok No:6/C (Uzunsokak) Ortahisar Trabzon

  • Haritadaki Konumu

    Stüdyo 61 Yol Haritası

Stüdyo 61 Yorumları (5)

Ayla & Samet

Düğün Tarihi: 01.09.2018

Hiç fotojenik sayılmayan çiftlerden olsak gerek. Ama çekim anında o kadar motivasyonumuzu yükselttilerki sonuçlara bizde inanamadık. Profesyonellik bu olsa gerek. Başta Okan bey ve Ali bey olmak üzere ekibinize çok teşekkür ediyoruz.

Ayşe & Fatih

Düğün Tarihi: 13.08.2018

Çekimlerimizi düğün öncesi Karagöl de yaptırdık. Sabah erken saatlerde kuaförden aldılar bizi. Eve döndüğümüz de gece olmuştu. Bir gün boyunca ilgilendiler bizimle. Çekim öncesi, çekim anı ve sonrası her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüşler. Vaktin nasıl geçtiğini anlamadık. Her şey... devam 

Demet & Melih

Düğün Tarihi: 12.08.2018

Balayımız için geldiğimiz Trabzon da düğün fotoğraflarımızı çektirdik. Firmalar hakkında çok bir bilgimiz yoktu. dugun.com sitesindeki firmaları inceleyip karar verdik. Umduğumuzdan fazlasını bulduk. Deniz çekimlerimizi anlatamam bile... Artık unutamayacağımız birbirinden güzel anılarımız var ve... devam 

Melisa & Salih

Düğün Tarihi: 08.07.2018

Çekimlerimiz iki gün sürdü. Birbirinden güzel geçen 2 gün. Düğün günü hikaye çekimi yaptırdık. Bizi bir an olsun yalnız bırakmadılar. Album çekimimiz de iki kıyafet kullandık. Birbirinden farklı mekanlara gittik. Çekimlerin başından sonuna kadar her konuda bize yardımcı oldular. Pozitif enerjileri,... devam 

Ülkü & Ali

Düğün Tarihi: 28.07.2017

Eşim ve ben unutamayacağımız bir gün geçirdik. Bu günün hatırası olan fotoğraflarımızı iyi ki siz de çekildik. Elimiz de çok güzel karelerimiz mevcut. Çok ama çok teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.