Eflatun Yapım

E-posta Gönder

Eflatun Yapım Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  6 haftadan fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Eflatun Yapım Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Eflatun Yapım Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  her çiftin tarzı ayrıdır her çift tarzına özel, farklı mekanlarda farklı tonlarda çekim yapmak amacımız

Eflatun Yapım Hakkında

Düğün fotoğraflarınız, hayatınız boyunca mutlulukla saklayacağınız özel belgelerdir. Bu anlarınızı en iyi şekilde hatırlamak için ise kalitesini ve sektördeki tecrübesini kanıtlamış bir fotoğrafçıdan destek almanız gerektiğini düşünüyoruz. Biz Eflatun Yapım olarak bu özel gününüzde yanınızda olmak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak için hazırız!

Eflatun Yapım kurucusu Cüneyt Özçelik, Karabük Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nden 2014 yılında mezun olduktan sonra fotoğrafçılığa başladı. Moda fotoğrafçılığı ile girdiği sektörde bugüne kadar sayısız ünlü isim ile çalışma fırsatı buldu. Pek çok klip çekimlerinde rol aldı, ülkenin önde giden markalarının reklam çekimlerinde bulundu. Dergilere konu oldu, imza attığı çekimlerin hepsinde de olumlu geri dönüşler aldı. Kurduğu Eflatun Yapım ile de aynı başarıyı elde etmeye devam ediyor.

Her çiftin özel bir tonu, özel bir rengi ve hikayesi olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden önce çiftlerimizi yakından tanımak istiyoruz. Doğru iletişimin doğru işler çıkardığını düşünüyoruz. Bu yüzden tarzınızı, zevklerinizi ve nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi öğreniyor, imkanlarımızı bu doğrultuda sunuyoruz.

Özgün bakış açımız bizi Trabzon düğün fotoğrafçılarından farklı kılıyor, çiftlerin tercih sebebi oluyor. Sizlere farklı fotoğraflar vaat ediyor, çekim tarzımızı her çiftin hikayesine göre değiştirebiliyoruz. Sıradan ve klişe pozlar yerine benzersiz kareler oluşturuyor, yıllar sonra bile mutlulukla hatırlayacağınız çekimlere imza atıyoruz. Bugüne kadar sayısız çiftin yanlarında olduk, deklanşöre basarak eşsiz fotoğraflar kaydettik. Hayal ettiğiniz ne varsa Eflatun Yapım farkıyla gerçeğe dönüşecek, emin olabilirsiniz!

Çekimlerimizi sinematik bir kurguyla gerçekleştiriyoruz. Yalnızca düğün fotoğraflarınızı değil, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi video klipler de çekerek özel hatıralara sahip olmanızı sağlıyoruz. Çekimlerin konseptini de özel olarak hazırlıyor, dış mekanı ön planda tutuyoruz.

Toplamda 7 kişilik bir ekip ile faaliyet gösteriyoruz. Bu sayede de her çekime gerekli hazırlığı eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Güle yüzlü ve sıcakkanlı her fotoğrafçımız sayesinde sizi çekim stresinden uzaklaştırıyor, keyifli saatler vaat ediyoruz.

Kendinizi sanatsal bakış açımız, yaratıcılığımız ve tecrübelerimize bırakarak benzersiz düğün fotoğraflarına sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.