Betül Mansuroğlu Photography

E-posta Gönder

Betül Mansuroğlu Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Betül Mansuroğlu Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Betül Mansuroğlu Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Betül Mansuroğlu Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Betül Mansuroğlu Photography Hakkında

Aşkla başladığınız bu yolculukta sıra ömür boyu saklayacağınız ve bu özel günü hatırlatacak fotoğraflarınızı kimin çekeceğine geldi. Trabzon düğün fotoğrafçıları arasında doğal ve samimi yaklaşımı, farklı uzmanlıkları mesleğinde bir araya getiren Betül Mansuroğlu ile tanışmaya hazır olun. En kaliteli hizmeti sunan Betül Mansuroğlu Photography; pek çok çift gibi sizin de bu değerli gününüzü daha da özel kılmak için hazır bekliyor.

Deneyim

Ben Betül Mansuroğlu, düğün fotoğraflarının değerini hem kendi deneyimimden hem de mesleğim gereği çok iyi biliyorum. Uzun yıllardır bu mesleğe gönül vermemin dışında, kendimi geliştirmek için birçok eğitim ve sertifika aldım ve almaya devam ediyorum. Aynı zamanda İHA 1 pilotuyum. Doğallık en büyük düsturum, bu yüzden sizi rahat ve mutlu hissettirmek ve içinizdeki ışığı karelere yansıtmak en büyük arzum.

Çekim Türleri / Mekanlar

Öncelikle sizinle keyifli bir sohbetle tanışarak ve sizi tanıyarak işe başlıyorum. Sizin mutluluğunuz ve beklentilerinizi her şeyin üstünde görüyorum. Ne tarzda bir çekim istiyorsunuz, hangi ortamlarda rahatsınız, nelerden hoşlanıyorsunuz gibi soruların yanıtlarını birlikte buluyoruz. Buna göre düğün klibi, düğün hikayesi veya düğün belgeseli hazırlıyoruz. Dilerseniz eğlenceli Save The Date veya Trash Day çekimleri de yapabiliyoruz.

Mekan konusunda sınırımız yok. Trabzon’da düğün fotoğrafı çekilecek yerleri çok iyi biliyoruz. Doğanın en güzel renklerini taşıyan kır bahçeleri, orman alanları veya sahil kesimlerini tanıyor ve mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Coğrafi güzellikler ve tarihi mekanlardaki dokulara hayranız. Sizin arzunuza göre ışık ve mekanın özelliklerini ender rastlanacak güzellikle fotoğraflarınıza yansıtıyoruz.

Ek Hizmetler

Gelişime açık ekibimizle her daim yeni teknolojileri takip ediyoruz. Dilediğiniz şehir ve bölgede çekim yapabiliyoruz. Yurtdışı çekimleri için de organize olabiliyoruz. Drone ve özel kameralarla fotoğraf ve videolarınıza farklı bakış açıları katıyoruz. Modern ve zarif albümlerimiz ve kaliteli baskılarımızı sizin beğeninize sunuyoruz. Görsellerinizi yüksek kalitede orijinal kopya olarak dijital ortamda sunuyoruz.

Gözlerinizdeki ışıltının en önemli hazine olduğuna inanıyor ve bu güzelliğin fotoğraflarınıza yansıması için elimizden geleni yapıyoruz. Her zaman yüksek motivasyon ve aşkla işimizi yaparken doğallığı ve samimiyeti ön plana koyuyoruz. Siz de bizimle bu macerayı yaşamak isterseniz aşağıda bulunan numaralardan arayabilirsiniz. Trabzon dış çekim fiyatları hakkında bilgi için formu doldurup bize iletebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.