Düğün Fotoğrafçıları Trabzon

Betül Mansuroğlu Photography

 • Min. Paket Fiyatı
  3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Betül Mansuroğlu
  Firma Yetkilisi

Betül Mansuroğlu Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Betül Mansuroğlu Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Betül Mansuroğlu Photography Sıkça Sorulan Sorular

Betül Mansuroğlu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Betül Mansuroğlu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Betül Mansuroğlu Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Gelişime açık ekibimizle her daim yeni teknolojileri takip ediyoruz. Dilediğiniz şehir ve bölgede çekim yapabiliyoruz. Yurtdışı çekimleri için de organize olabiliyoruz. Drone ve özel kameralarla fotoğraf ve videolarınıza farklı bakış açıları katıyoruz. Modern ve zarif albümlerimiz ve kaliteli baskılarımızı sizin beğeninize sunuyoruz. Görsellerinizi yüksek kalitede orijinal kopya olarak dijital ortamda sunuyoruz."

Betül Mansuroğlu Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Betül Mansuroğlu Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Betül Mansuroğlu Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Betül Mansuroğlu Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Betül Mansuroğlu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Betül Mansuroğlu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Betül Mansuroğlu Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Betül Mansuroğlu Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün belgeseli, stüdyo / plato çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Betül Mansuroğlu Photography Hakkında

Aşkla başladığınız bu yolculukta sıra ömür boyu saklayacağınız ve bu özel günü hatırlatacak fotoğraflarınızı kimin çekeceğine geldi. Trabzon düğün fotoğrafçıları arasında doğal ve samimi yaklaşımı, farklı uzmanlıkları mesleğinde bir araya getiren Betül Mansuroğlu ile tanışmaya hazır olun. En kaliteli hizmeti sunan Betül Mansuroğlu Photography; pek çok çift gibi sizin de bu değerli gününüzü daha da özel kılmak için hazır bekliyor.

Deneyim

Ben Betül Mansuroğlu, düğün fotoğraflarının değerini hem kendi deneyimimden hem de mesleğim gereği çok iyi biliyorum. Uzun yıllardır bu mesleğe gönül vermemin dışında, kendimi geliştirmek için birçok eğitim ve sertifika aldım ve almaya devam ediyorum. Aynı zamanda İHA 1 pilotuyum. Doğallık en büyük düsturum, bu yüzden sizi rahat ve mutlu hissettirmek ve içinizdeki ışığı karelere yansıtmak en büyük arzum.

Çekim Türleri / Mekanlar

Öncelikle sizinle keyifli bir sohbetle tanışarak ve sizi tanıyarak işe başlıyorum. Sizin mutluluğunuz ve beklentilerinizi her şeyin üstünde görüyorum. Ne tarzda bir çekim istiyorsunuz, hangi ortamlarda rahatsınız, nelerden hoşlanıyorsunuz gibi soruların yanıtlarını birlikte buluyoruz. Buna göre düğün klibi, düğün hikayesi veya düğün belgeseli hazırlıyoruz. Dilerseniz eğlenceli Save The Date veya Trash Day çekimleri de yapabiliyoruz.

Mekan konusunda sınırımız yok. Trabzon’da düğün fotoğrafı çekilecek yerleri çok iyi biliyoruz. Doğanın en güzel renklerini taşıyan kır bahçeleri, orman alanları veya sahil kesimlerini tanıyor ve mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Coğrafi güzellikler ve tarihi mekanlardaki dokulara hayranız. Sizin arzunuza göre ışık ve mekanın özelliklerini ender rastlanacak güzellikle fotoğraflarınıza yansıtıyoruz.

Ek Hizmetler

Gelişime açık ekibimizle her daim yeni teknolojileri takip ediyoruz. Dilediğiniz şehir ve bölgede çekim yapabiliyoruz. Yurtdışı çekimleri için de organize olabiliyoruz. Drone ve özel kameralarla fotoğraf ve videolarınıza farklı bakış açıları katıyoruz. Modern ve zarif albümlerimiz ve kaliteli baskılarımızı sizin beğeninize sunuyoruz. Görsellerinizi yüksek kalitede orijinal kopya olarak dijital ortamda sunuyoruz.

Gözlerinizdeki ışıltının en önemli hazine olduğuna inanıyor ve bu güzelliğin fotoğraflarınıza yansıması için elimizden geleni yapıyoruz. Her zaman yüksek motivasyon ve aşkla işimizi yaparken doğallığı ve samimiyeti ön plana koyuyoruz. Siz de bizimle bu macerayı yaşamak isterseniz aşağıda bulunan numaralardan arayabilirsiniz. Trabzon dış çekim fiyatları hakkında bilgi için formu doldurup bize iletebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Merkez/ Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Betül Mansuroğlu Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.