Fotosentez Melita

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Fotosentez Melita Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fotosentez Melita Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Fotosentez Melita Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Fotosentez Melita Hakkında

Fotosentez Melita adı ile hatırı sayılı bir süredir fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Kaliteli işler yapmaktan yana olan bir ekibiz ve kendimizi sürekli geliştirerek hep daha iyisi için çok çalışıyoruz. Müşterilerimize daha nitelikli bir hizmet vermek için alanımızdaki teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz. Ekipmanlarımızı güncelliyor ve gerekli makineleri temin ediyoruz. Tabii ki işin sadece ekipmandan ibaret olmadığını da iyi biliyoruz. O makinelerin işlerini iyi yapan yetenekli ellere ihtiyaçları var ki misyonlarını layığı ile yerine getirebilsinler. Bu sebeple hem Türkiye hem de dünyadaki trendleri takip ederek gerekli eğitimlere katılıyoruz.

Fotoğrafçılığa dair aklınıza gelebilecek her hizmeti verebiliyoruz. En çok severek yaptığımız işimiz ise Malatya'da düğün fotoğrafçısı olmak. Birbirini çok seven ve hayatlarını bir an önce birleştirmek için sabırsızlanan çiftler ile birlikte en mutlu günlerine ortak olmak bu işi sevmemizin asıl sebebi. Bu işin özel olarak belirlediğimiz ve farklı içeriklere sahip paketlerimiz mevcut. İçerikleri dönem dönem değişen paketlerimiz farklı bütçelere uygun olarak çeşitlilik gösteriyor.

Genel itibari ile içlerinde şunlar yer alabiliyor; büyük albüm, aile albümü, cep albümü, çerçeve, canvas tablo, dış çekim, poster ve daha nicesi. Eğer sadece dış çekim istenirse çekimden sonra harici bellek içinde orijinal kopyaları da teslim edebiliyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı haricinde aynı zamanda nişan çekimleri, mezuniyet çekimleri ve kına çekimleri yapıyoruz. Türü her ne olursa olsun aynı özen ve titizlikle çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Hiçbir çiftimizi birbirinden ayırmadan aynı özveri ile istek ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Güler yüzlü bir şekilde çekimlerimizi eğlenceli hale getirmeye çalışıyor ve çiftlerimizi rahat hissettirerek çok daha doğal pozlar elde ediyoruz.

Eğer bizimle iletişime geçmek ve fiyat bilgisi almak istiyorsanız sayfa üzerindeki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.