Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Shoot My Journey

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Shoot My Journey Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Shoot My Journey Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Shoot My Journey Sıkça Sorulan Sorular

Shoot My Journey düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Shoot My Journey düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Shoot My Journey ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Shoot My Journey ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Shoot My Journey şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Shoot My Journey şehir dışında hizmet veriyor.

Shoot My Journey düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Shoot My Journey düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Shoot My Journey hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Shoot My Journey aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Shoot My Journey Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa ve siz planlama sürecinin ortalarına kadar gelip artık fotoğrafçınızı da belirlemek istiyorsanız ne mutlu, sizi şimdiden tebrik ederiz. Konumuza dönecek olursak İstanbul düğün fotoğrafçısı tavsiyesi arıyorsanız ve pek çoklarını görüp kararınızı nasıl vereceğinizi bilemiyorsanız hiç endişe etmeyin, yalnız değilsiniz. Çok fazla seçeneğin olduğu bir sektör olduğu için bu telaşı ve ufak endişeyi hemen her çift yaşar. Şimdi ben kendimi tanıtarak size karar aşamanızda yardımcı olmak istiyorum.

Shoot My Journey adı altında İstanbullu profesyonel bir fotoğrafçı olarak tutku ile bağlı olduğum işimi uzun yıllardır severek yapıyorum. Yıllar içerisinde edindiğim bilgi birikimi ve tecrübe ile birlikte kendimi sürekli olarak geliştiriyorum. Dünya trendlerini takip ediyor ve hem yenilikleri öğreniyor hem de farklılıklar yaratıyorum. Çok yönlü bir fotoğrafçıyım ve ger tarzda çalışabiliyor, farklı alanlarda da faaliyet gösteriyorum. Fakat bunlardan en özeli de tabii ki düğün fotoğrafçılığı. Evlilik arifesindeki çiftlerle tanışmak ve onların en mutlu günlerinde yanında olup her anlarını ölümsüzleştirmek çok değerli bir iş. İstanbul başta olmak üzere şehir dışı ve hatta yurt dışına dahi çekime gidebiliyorum.

Üstelik hizmetlerimi uluslararası bir yelpaze ile veriyorum. Yurt dışından ülkemizi ziyaret eden ve herhangi bir sebep veya özel gün için fotoğraflarını çektirmek isteyen yabancılar tarafından da tercih ediliyorum. Her tarza, kültüre ve zevke hitap edebilen biri olduğumu da bu şekilde kanıtlıyorum.

Fotoğraf haricinde kamera çekimleri talep eden çiftlerimize de yardımcı olabiliyoruz. Bu işte kendini kanıtlamış başarılı iş ortaklarımız aracılığı ile çiftlerimiz için videolar da oluşturabiliyoruz. Ekipmanların kalitesi, çekim tekniklerinin yeterliliği ve görüntü kalitesi konusunda da hiçbir şüpheniz olmasın. Talep ettiğiniz hizmete göre, hazırlanan videoları albümlerinizle birlikte teslim alabilirsiniz.

Shoot My Journey imzalı fotoğraflarınız olsun isterseniz yandaki formu doldurarak bana ulaşabilir ve İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarımı da öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kadıköy

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.