Şahin Ağar

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Şahin Ağar Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şahin Ağar Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Şahin Ağar Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Şahin Ağar Hakkında

Geldik, hayatınızın hiç unutamayacağınız bu dönemine! Düğünler, uzun zamandır hayali kurulan ve çiftlerin hayatlarını değiştiren günlerin başında geliyor. Bugünler ise ölümsüzleşmeyi hak ediyor. İstanbul’da düğünleriniz için hayal ettiğiniz konsept ve tarzda fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız, Şahin Ağar kalitesi ve farklı bakış açısı ile hizmetinizde!

Fotoğrafçılık serüvenine çıktığımız bu yolda, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. En önemlisi de bu özel anlarınızı fotoğraflayarak, seneler sonra baktığınızda mutlulukla hatırlayacağınız hatıralara dönüştürüyoruz.

Deklanşöre bastığımız ilk günden beri, kaliteyi en iyi şekilde sunmayı hedefledik. Kendimizi sürekli geliştirdik, kullandığımız aksesuar ve ekipmanları devamlı yeniledik. Fotoğrafçılık sektöründe kalıcı olmak ve İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında çiftlerin ilk tercihleri arasında yer almak için titizlikle çalışıyoruz.

Geçmişten gelen deneyimi bugünkü teknolojiyle birleştiriyoruz. İlk günkü azim ve heyecanla çalışıyor, çekimlerimizi eğlenceli kılmayı amaçlıyoruz. Her anlamda en doğruyu sunmak ve çiftlerimizin yüzlerindeki tebessümün sebebi olmak için tüm imkânlarımızla hizmetlerimize devam ediyoruz.

Günümüzün teknolojisini ekipmanlarımızda en iyi şekilde kullanıyoruz. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflara sahip olabilmeniz için sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz. Aynı zamanda en yeni trend ve konseptleri de yakından takip ediyor ve fotoğraflarınızı kusursuz kılmak için kullanıyoruz.

İstanbul dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilenleri çiftlerimize öneriyoruz. Dış çekim fotoğraflarınız için titizlikle çalışıyor, birbirinden güzel karelere sahip olmanız için hassasiyetle çalışıyoruz. Masmavi denizin ayaklarınıza vurduğu eşsiz bir kumsalda ya da doğanın kalbindeki huzurlu bir bahçede fotoğraflarınızı çekerken biz de konseptlerimiz ile bu fotoğrafları farklılaştırabiliyoruz. Çiçekler, tüller ya da özgün aksesuarlar kullanarak kalitemizi en iyi şekilde yansıtacağımızdan emin olabilirsiniz.

Eğer siz de bu imkanlarımızdan yararlanarak eşsiz fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Söğütlüçeşme Cad. No:75 / 4 Kadıköy / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.