Photographia

1

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Katalog çekimi, Nişan çekimi, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftleri istediği mekanlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Önerilen Firmalar

Mirla Photography & Videography
1

Ataşehir

Mirla Photography & Videography

1.500-2.000 TL
Serhan Serter Wedding Dreams
95 5 43

Kadıköy

Serhan Serter Wedding Dreams

1.500-2.000 TL
Zümrüt Fotoğrafçılık
43 5 2

Ataşehir

Zümrüt Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL

Hakkında

Özel günleriniz şansa bırakılmaz. 1993 Mimar Sinan Üniversitesi Fotoğraf Bölümünden Mezun olarak Erenköy’de Photographia’yı kurdum. Butik bir fotoğraf stüdyosunda başladığım işimde her zaman müşteri memnuniyetine önem verdim. Yıllar sonra çocuklarınızla birlikte batığınızda ne güzel zamanlardı diyebileceğiniz karelerinizi yakalıyorum. Hepsi konusunda eğitimli profesyonel ekibimle birlikte çekimlerimizi neşeli ve eğlenceli bir şekilde sürdürüyoruz. Kurulduğumuz tarihten itibaren hem stüdyo fotoğrafçılığı hem de kurumsal markaların ürün fotoğraflarını çekerek alanımızda uzmanlaşma yoluna girdik.
İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak fotoğraflar çekimlerinize özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı önem veriyoruz. Düğün günü kuaförde başlayan hazırlık aşamanızı çekiyor ve doğallığınızla fotoğraflarınızı çekiyoruz. Fotoğraf stüdyomuzun önünde bulunan bahçemizde fotoğraflarınızı çekiyor sizi çok yormadan yakınımızdan bulunan parkta sizi dolaştırmanda, terletmeden konforlu bir şekilde fotoğraflarınızı çekiyoruz. Eğer stüdyo çekimi istemiyorsanız faklı konseptler uygulayarak dış mekân çekimi de gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışındaki illere gidiyor hatta yurt dışında bile çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.
Sessiz dahillere giderek düğün tarihinizi duyurabileceğiniz Save the date çekimi yapıyor, düğünden sonra çılgın pozlara imza atabileceğiniz Trashday çekimlerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Fotoğrafın kalitesini önemsediğimizden dolayı yılların geliştirdiği teknolojiyi kullanarak günden güne ekipmanlarımızı yeniliyoruz. Düğün fotoğrafı dışında kına ve bekarlığa veda, nişan, evlilik teklifi, aile ve çocuk fotoğrafları da çekiyoruz.
Çekimleriniz bittikten sonra 4 hafta içinde fotoğraf ve videolarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Siz de düğün fotoğraflarınızın alışılmışın dışında olmasını istiyorsanız yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Fatma Usluer

 • Adres: Şemsettin Günaltay Cad. Sultan Sok. No:18/1 Erenköy

Photographia Yol Haritası

1 yorum


P&G

Pınar & Gürkan

Düğün Tarihi: 04.06.2016

Öncelikle belirtmek isteriz ki nikahın hemen ertesinde herkesin söylediği yorgunluk ve gerginliklerin fotoğraflarımıza yansıması en büyük korkumuzdu. Photographia ekibinin başta Ercüment bey, değerli eşi ve emre beyin sıcak, içten davranışları bize yaşadığımız tüm nikah günü stresimizi atmamıza... devamı 
Photographia

Photographia
Övgüleriniz Ve Iyi Yorumlarınız Için Teşekkürler


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.