Niyazi Taşkın Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Niyazi Taşkın Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Niyazi Taşkın Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Niyazi Taşkın Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Niyazi Taşkın Photography Hakkında

Fotoğraflar, en özel anlarımızdan geriye kalan unutulmaz hatıralardır. O günü tekrar yaşamak istediğimizde veya özlem duyduğumuzda, fotoğraflardan yardım alırız. Hal böyle olunca, özel gün fotoğrafçılığının önemi de tartışılmaz oluyor. Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirdiğiniz bu eşsiz günde, muhteşem fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Niyazi Taşkın Photography ailesi olarak, siz değerli çiftlerimiz için her zaman en iyi hizmeti veriyoruz.

Uzun yıllardır sektörde bulunmamız dolayısıyla, tecrübe edindik. Trendleri de yakından takip ediyor ve tarzımıza uyarlıyoruz. Beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak için, elimizden geleni yapıyoruz. Düğün fotoğraflarınız için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, nasıl bir fotoğraf çekimi hayali kurduğunuzu öğreniyoruz. Eğer, bu konu hakkında bir fikriniz yoksa da endişe etmeyin! Yaptığımız işlerden birkaç örnek gösteriyoruz ve karar vermenizi kolaylaştırıyoruz! Çekim türünü ve tarihi belirledikten sonra, sizin için hazırlıklara başlayabiliriz!

Çekimlerde her zaman, doğallığa önem veriyoruz. Birbirinize olan güzel aşkınızı, sıcak bir bakışınızı, tatlı bir tebessümünüzü veya ufak bir dokunuşu yakalamak, yapay pozlardan çok daha değerli oluyor. Dış çekimlerde; İstanbul’un tarihi mekanlarının mistik atmosferini, muazzam doğal güzelliklerini ve enfes boğaz manzarasını kullanıyoruz. Sizin özellikle istediğiniz bir yer olursa elbette, buna öncelik veriyoruz. Profesyonel makineler ve deneyimli bir ekiple gerçekleştirdiğimiz çekimler adeta bir aile sıcaklığında geçiyor.

Fotoğraflarınızı size, orijinal kopyalarıyla birlikte, çekim tarihinden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz. Muhteşem kalitedeki bu fotoğrafları, ömür boyu saklama garantisi veriyoruz.

Kadıköy düğün fotoğrafçıları arasında, siz değerli çiftlerimiz için sağladığımız olanaklardan söz ettik. Siz de bu imkanlardan yararlanmak ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Rasimpaşa Mah. Süleymanbey Sok. Nno:3 Kat:3 Kadıköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.