MG Pictures

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istedikleri mekanlarda çekimler yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Melisa Photography
115 9

Başakşehir

Melisa Photography

1.500-2.000 TL
Evet Dedim
582 12 48

Beşiktaş

Evet Dedim

1.500-2.000 TL
Asiye Benli Photography
83 4

Eyüp

Asiye Benli Photography

1.500-2.000 TL

Hakkında

2004 yılından bu yana fotoğrafçılık alanında hizmet vererek kaliteyi sizinle buluşturuyoruz. MG Pictures olarak Beşiktaş düğün fotoğrafçıları arasında yerimizi alıyor ve İstanbul’da hizmet veriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana organizasyonlarda fotoğraf ve görüntü hizmetleri alanında hizmetler verdik. Başarı ile sonlanan projelerimiz sayesinde Türkiye’nin ilkleri arasına girmeyi başardık. Çalışmalarımızın her aşamasını titizlikle yürütüyoruz ve ekibimiz alanında uzman eğitimli personellerden oluşmaktadır. Düğün fotoğrafçılığı dışında kına, nişan okul fotoğrafçılığından başlayarak ürün, katalog ve prodüksiyon hizmeti de veriyoruz.
Düğün organizasyonları ülkemizde en önem verilen ekinliklerin başında gelir. Biz bunun farkında olarak düğün fotoğrafları çekiminde özenle çalışarak kaliteli hizmet sunuyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek çekimlerinizde üst teknolojik aletler kullanıyoruz. Dronela Save the date çekimi yapıyor ve sevdiklerinize düğün tarihinizi farklı bir şekilde ilan etmenizi sağlıyoruz. Düğün hikayenizi oluştururken gün boyu çektiğimiz fotoğraf ve videoları sevdiğiniz müzikle birleştirerek hazır hale getiriyoruz. Düğün esnasında organizasyonunuzun başından sonuna eğlenceli anlarınızı kaydediyor ve klibinizi oluşturuyoruz. Farklı bir çekim gerçekleştirmek isteyen çiftler için düğün sonrasında sahilde kıyafetleriyle denize girebildiği eğlenebildiği Trasday çekimimizi tavsiye ediyoruz. Fotoğraflarınıza hareket katması için aksesuarlar kullanıyoruz. Salıncak taklar kurarak arka planınıza dekorlar kuruyoruz.
MG Pictures olarak yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösterdiğimizden dolayı fotoğraf çektirmek istediğiniz her yere gidebiliyoruz. Siz de fotoğraf çekimlerinizin profesyonel eller tarafından çekilmesini istiyorsanız yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Zeliha Dinler

 • Adres: Beşiktaş/Ulus

MG Pictures Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.