Likya Görsel Sanat Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Likya Görsel Sanat Tasarım Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Likya Görsel Sanat Tasarım Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Likya Görsel Sanat Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Likya Görsel Sanat Tasarım Hakkında

Düğününüzü hatırlamak için fotoğraf çektirmek ve bunun için de profesyonel bir destek almak istiyorsunuz. Aradığınız desteği tüm samimiyetimiz ve uygun fiyatlarımız ile vermek için biz hazırız!

Hizmet anlayışımızda ilk olarak çiftlerin memnuniyeti bulunuyor. İhtiyaç ve isteklerinizi ön planda tutuyor, nasıl fotoğraflar istediğinizi öğrenerek bir planlama yapıyoruz. Bu planlamayı yaparken çekim mekanı, çekim zamanı ve konseptini de belirliyor, tüm süreci sorunsuz bir şekilde yönetmek için bir ön görüşme hazırlıyoruz.

Çiftlerin ağırlıklı olarak dış çekimleri tercih ettiğini düşünüyoruz. Bu yüzden İstanbul dış çekim mekanlarını detaylı bir şekilde araştırıyor, en çok çekim yapılan yerleri öneriyoruz. Konseptiniz, tarzınız, gelinlik ve damatlığınıza göre belirlediğimiz bu yerlerde oluşturacağımız konseptleri de çeşitli aksesuarlar ile destekleyebiliyoruz.

Likya Görsel Sanat Tasarım olarak şehir dışında da hizmet verebiliyoruz. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dış çekim için en çok tercih edilen yerlerine gidiyor, bu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz mekanlarda görüşmek dileğiyle!

Bizi Küçükyalı fotoğrafçılarından ayıran pek çok özellik bulunuyor. Bunlardan ilki tüm istek ve ihtiyaçlarınıza eksiksiz bir şekilde yanıt verebiliyor olmamız. Eğer kendi bünyemizde bulunmayan bir hizmet için talebiniz olursa bile anlaşmalı iş ortaklarımız sayesinde size sunabiliyoruz. Save the date, trash day, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi fotoğraf ya da video çekimlerini sağlamanın yanı sıra aşkınızı havadan kaydedecek drone çekimlerine de imza atabiliyoruz.

Farklılaştığımız bir diğer özelliğimiz ise fotoğrafçılık alanında eğitim verebilmemiz. Uzun zamandır bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi paylaşıyor, sektöre yeni giren fotoğrafçılara bildiklerimizi öğretiyoruz.

Hayatınızdaki bu özel anlarınızda Likya Görsel Sanat Tasarım’ı tercih etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Uzunçayır Cad. No:2 Konur İş Merkezi Hasanpaşa Ofis 33 kat 1 34722 Kadıköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.