İsmail Özyurt Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Nişan çekimi, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Save the date, Trashday, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Serhat İlhanbey Photography
25

Fatih

Serhat İlhanbey Photography

1.000-1.500 TL
3 An Weddings
61 8 10

Beşiktaş

3 An Weddings

1.000 TL'den az
Stüdyo Seyfi
25

Güngören

Stüdyo Seyfi

1.000-1.500 TL

Hakkında

Bendeniz İsmail Özyurt. 1987 yılında Niğde’de doğdum. Lisans eğitimimi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamladım. Üniversite yıllarımda anolog fotoğraf makinesine merak sarmamla yeni bir serüvene başladım. 2006 yılında tanıştığım makineyle fotoğraf tutkum hızlanmaya devam etti ve bilgimi geliştirmek üzere Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği’nde temel eğitimler aldım. Aslında fotoğraf makinemle tanışmadan önce de gözlerimle fotoğraf çekiyordum. Tam bir doğa aşığıyım. Gezdiğim dolaştığım sokaklara uzun uzun bakıyor, belleğime her yeri hapsediyordum. Fotoğrafçılık mesleğiyle de bu yerleri somutlaştırdım.

Şimdilerde İsmail Özyurt Fotoğrafçı adıyla genellikle portre, düğün fotoğrafçılığı ve moda çekimleri üzerine çalışmalar yapıyorum. Eskiden beri hep tutkum olan sokak fotoğrafçılığından da hiç vazgeçmediğimi de belirteyim. Hayatın sokaklarda olduğuna inanmamla birlikte düğün fotoğrafçılığı ile ilgili tüm gerekli görsel belleğe sahibim.

Mutlulukla dolup taştığınız bu değerli gününüz için arta kalan eşsiz fotoğraflara sahip olmak istiyorsunuz. Sizi anlayan düğün fotoğrafçınızı bulmak bu sürecin en zor aşamalarından biri olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle sizinle ilk görüşmemde isteklerinizi can kulağıyla dinliyor, belirlediğiniz bir dış çekim teması var ise tavsiyelerde bulunuyor, tarzınızı en güzel şekilde yansıtan fotoğraflarla buluşmanızı sağlıyorum. Çünkü özenle hazırlandığınız bu günü yıllar sonra bile size geri getirip aynı duyguları yaşamanızı istiyorum.

Alışılmışın dışında, yaratıcı detaylar ile spontane anlarınızı belgesel tarzında fotoğraflayarak ölümsüzleştiriyorum. Fotoğraf çekimi için birbirinden farklı mekân alternatifleri sunuyor, doğanın aşkla buluşmasından ortaya çıkan muhteşem karelere imza atıyorum. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde çekimler gerçekleştirdim ve istediğiniz yerde fotoğraflarınızı çekebilirim. Vintage fotoğraf çekimi, düğün hikâyesi, save the date ve trash day çekim türlerinde de çalışmalar yapıyorum.

Sizi en iyi şekilde anlayan bir fotoğrafçınız olsun istiyorsanız buldunuz bile. İsmail Özyurt fiyatları ve öğrenmek istediğiniz bilgiler için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

İsmail Özyurt

 • Adres: Mecidiye Mh. Gözlükçü Sk. No: 51 Ortaköy, Beşiktaş, İstanbul

İsmail Özyurt Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.