Hande Karayaka Photography

3

E-posta Gönder

2 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Bakırköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Otel, Sahil, Butik otel

Önerilen Firmalar

Kuşkonmaz Photography Art
23

Beşiktaş

Kuşkonmaz Photography Art

1.500-2.000 TL
Stüdyo Osman
32 2

Bayrampaşa

Stüdyo Osman

1.500-2.000 TL
Kayra Sercan Wedding
25 1

Kağıthane

Kayra Sercan Wedding

1.500-2.000 TL

Hakkında

Düğün günü belgeseli çekimleri; bu paket, talebinize göre 6, 8 veya 10 saatlik düğün günü belgesel çekimini kapsar. Paket süresini ilave ücretle dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Çekilecek tüm anlar sizin tercihinize bağlıdır. Örneğin hazırlıktan başlayarak ilk dansınıza veya Dış çekimden pasta kesimine gibi çeşitli süreçlerde kullanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızın baskı alabilmeniz için yüksek çözünürlüklü kopyalarını ve dijital ortamlarda paylaşıp kullanabilmeniz için küçültülmüş kopyalarını USB bellekte teslim ediyorum. Fotoğraflarınızı web sitemde şifreli bir alana yüklüyor ve sevdiklerinizin fotoğraflarınızı görebilmelerine olanak tanıyorum. Çekilen tüm fotoğraflarınızı sadece USB bellek olarak alabilir, tek albümle alabilir veya albüm setiyle birlikte alabilirsiniz.

Dış çekim; Ön görüşmede belirleyeceğimiz çekim yerinde buluşarak programınıza uygun ortalama 2 saat boyunca dış çekiminizi yapıyoruz. Çekiminizi ilave saat ücreti ile dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Fotoğraflarınızın baskı alabilmeniz için yüksek çözünürlüklü kopyalarını ve dijital ortamlarda paylaşıp kullanabilmeniz için küçültülmüş kopyalarını USB bellekte teslim ediyorum.

Fotoğraflarınızı web sitemde şifreli bir alana yüklüyor ve sevdiklerinizin fotoğraflarınızı görebilmelerine olanak tanıyorum. Çekilen tüm fotoğraflarınızı sadece USB bellek olarak alabilir,  tek albümle alabilir veya albüm setiyle birlikte alabilirsiniz.

İletişim

Wedding Planner

 • Adres: Şenlikköy Mahallesi İç Sokak 34153 Florya

Hande Karayaka Photography Yol Haritası

2 yorum


Y&I

Yulia & Irmak

Düğün Tarihi: 09.06.2017

I can't stop looking through all the photos you took for our wedding. Our wedding album took my breath away, the way how you made a stylish composition of all photos is just amazing. The case of the album is so stylish and elegant, I am totally in love with it. I can't wait to get all... devamı 

D&E

Duygu & Ertan

Düğün Tarihi: 15.06.2014

Stresli anlarımda bile yüzünden gülümsemesi eksik olmayan o günkü en büyük yardımcı diyebilirim. Fotoğraflar zaten profesyonelliğinin yansıması ve birbirinden güzeller. Tekrar teşekkürler :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.