Gaye Yön

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Diğer
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Gaye Yön Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Gaye Yön Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Gaye Yön Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  bütün mekanlarda çekim yapılabiliyor.

Gaye Yön Hakkında

1980 yılında İstanbul’da doğdum. Fotoğraflara olan ilgim ise, Grafik Tasarım bölümünde eğitim aldığım sırada siyah beyaz fotoğraflar çekmekle başladı. Pek çok ünlü isimden aldığım eğitimler ise, fotoğraf sanatını meslek olarak benimsememi sağladı. Fotoğraf çekmek benşm için aslında bir masalı baştan sona yazmak gibi. Masalın kahramanı da anılarımız. Bazen, masalın ortasında geriye dönüp anıları hatırlamak gerekir. İşte o zaman dönüp fotoğraflara bakarız. Ve masalın sonu da hep mutlu biter. Bu mutlu sonlara tanıklık etmek de ekibim ve benim için büyük bir keyif.

Gaye Yön Photography olarak, pek çok farklı çekim türüne ev sahipliği yapıyoruz. Fakat, düğün fotoğrafçılığına verdiğimiz önem ayrı. En özel günlerinizden biri olan, hayatınızı birleştireceğiniz ve bir masal yazmaya başlayacağınız bu muhteşem günde; anılarınızı ölümsüzleştirmek bizi çok mutlu ediyor.

Düğün fotoğraflarınız için her zaman sadelik ve doğallığı öneriyoruz. Trendler takip edilir, çeşitli ışık düzenlemeleri ve çekim türleri yıllar içerisinde farklılık gösterebilir. Fakat sadeliğin modası hiçbir zaman geçmez. Misafirlerinize ve ileride çocuklarınıza gülümseyerek gösterebileceğiniz ve sergilemekten mutluluk duyacağınız fotoğraflar çekiyoruz.

Dış çekimleriniz için, dilerseniz İstanbul’un eşsiz köşelerini, doğa manzaralarını ve tarihi mekanlarının büyülü atmosferini değerlendirebiliriz. Bunun yanında size, şehir dışında çekim yapma imkanı da sunuyoruz. Hatta sınır tanımıyoruz ve yurt dışında da çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Yeter ki siz hayalini kurun ve isteyin, gerisini bize bırakın!

Gaye Yön kalitesiyle çekilen fotoğraflarınızın yanında size bir de video hizmeti sunuyoruz. Son teknoloji makinelerle çektiğimiz videolar sayesinde düğününüzde olup biten her şeyi, sonradan seyrederek öğrenebilirsiniz. Bunun yanında düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli gibi farklı çekim türlerinden birini ya da birkaçını da tercih edebilirsiniz.

Gaye Yön fiyat bilgisi ve bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Masalınızı yazmaya bekleriz!

İletişim

Gaye Yön Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

G&B

Gülse & Burak

Düğün Tarihi: 21.08.2014

Düğün.com üzerinden anlaştı


Düğün fotoğraflarımız ve Save the Date çekimlerimiz için Gaye Yön ile çalıştık. İlk başta bir fotoğrafçıya poz verme fikri bize ne kadar stresli geliyorsa gün sonunda o kadar rahatlamış halde ve mutluyduk.

Gaye, çiftlerin dilinden anlayan, isteklerini ön plana alıp ona göre kurgu yapan...
devamı 

T&Y

Tuğba & Yağız

Düğün Tarihi: 20.08.2014

Düğün.com üzerinden anlaştı


Hem düğün fotoğraflarımızda hem de düğün öncesi Save the Date çekimlerimizde Gaye Yön ile çalıştık. Kendisi ile tanışır tanışmaz o müthiş enerjisini bize yansıttı.

Çekim günü bütün stresimizi alarak hem çok güzel kareler yakalamamızı, hem de birlikte çok eğlenmemizi sağladı....
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.