Foto Yurt

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Save the date, Nişan çekimi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Ufuk Tan Keleş
204 14

Kadıköy

Ufuk Tan Keleş

Sizlere, kendi masalınızı tamamen istediğiniz gibi yaşama fırsatı sunuyoruz...

Foto Masal
7 6

Maltepe

Foto Masal

Profesyonel bir çekim hizmeti almak istiyor ancak kimlerle çalışmanız gerek...

Show Fotoğraf
14

Maltepe

Show Fotoğraf

Tekrarlanması zor olan günler her zaman en değerlidir ve o eşsiz anları ölü...

Hakkında

Profesyonel ve dinamik bir ekibiz. Fotoğraf çekerken yakaladığımız merak, sevinç, mutluluk ve heyecanın aynısı karelere yansıtıyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle hayatınızın en özel günlerini ölümsüz kılmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Öncelikle sizin beklentileriniz bizim için çok önemli. Düğün fotoğraflarınızı çekerken her aşamada fikrinizi alıyor, kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamlarda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Heyecanlı telaşlı ve birçok duyguyu bir arada yaşayacağınız düğün gününüzün hiç bitmesini istemeyeceksiniz. Biz de daha sonra hatırlamak istediğiniz ama heyecandan aklınızdan silinen anlarınızı kaydediyoruz. Fotoğraf çekimi adına birçok şeyi sizinle belirliyor ve tecrübemizi paylaşıyoruz. İster düğün günü ister düğünden sonra ayıracağınız boş bir gününüzde çekimler gerçekleştirebiliyoruz.

Foto Yurt İstanbul olarak düğün fotoğraflarınızı en beğendiğiniz mekânlarda dış çekimlerinizi yapıyoruz. Konsept çekimlerde değişik aksesuarlar kullanarak fark yaratmayı seviyoruz. Üstelik mekân seçimlerinizde bulunduğunuz ilde olma zorunluluğunuzun olmadığını belirtmek istiyoruz. Aydın başta olmak üzere çevre illerde de çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Dış mekân çekimlerimizde kullandığımız aksesuarlar sayesinde farklı konsept çalışmalara imza atıyoruz.

Çektiğimiz fotoğraflardan en şık İstanbul düğün fotoğraf albümünü hazırlıyoruz. Albüm dışında kalan tüm fotoğrafların orijinal kopyalarını çiftlerimize teslim ediyoruz. Albüme koyduklarınız dışında çok fazla beğendiğiniz fotoğraflarınız varsa bunları da size düğün belgeseli ve düğün hikâyesi şeklinde teslim edebiliyoruz. Talep etmeniz durumunda düğün klibi de hazırlayabiliyoruz.

Albümlerinizi 3 haftadan az bir sürede teslim edebiliyoruz. Özellikle yaz ayları düğün sezonu olduğu için yoğun oluyoruz. Bu yüzden sezon başlamadan rezervasyon yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.

Eğer çekim türlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve Foto Yurt fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Bülent Uluçay

 • Adres: Bayar Caddesi Böcekli Camii Yanı Hayrettin Bey Apt. No: 10/B Sahray-i Cedid Kozyatağı İstanbul

Foto Yurt Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.