Ersin Serengil Photography

E-posta Gönder

  • Kadıköy, İstanbul.

Ersin Serengil Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000 TL'den fazla

Ersin Serengil Photography Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ersin Serengil Photography Sıkça Sorulan Sorular

{Ersin Serengil Photography} düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ersin Serengil Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000 TL'den fazla aralığındadır.


{Ersin Serengil Photography} hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ersin Serengil Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, trashday, katalog çekimi".


{Ersin Serengil Photography} düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ersin Serengil Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.


{Ersin Serengil Photography} ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin isteklerine yönelik pek çok mekânda çekim yapıyoruz."


{Ersin Serengil Photography} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ersin Serengil Photography şehir dışında hizmet veriyor.


{Ersin Serengil Photography} ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ersin Serengil Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ersin Serengil Photography Hakkında

Mutluluğunuzda, heyecanınızda, sevincinizde ve yaşadığınız birçok farklı duyguda sizin yanınızda oluyor ve bu ânlarınızı kaydediyoruz. Hem de profesyonel bir şekilde! Ersin Serengil Photography olarak müşteri memnuniyetini göz arda etmeden, çiftlerin istek ve beklentilerini tamamıyla karşılamak için çalışıyoruz. Biz çiftlerin hayallerini gerçekleştirmek için buradayız. Dilediğiniz fotoğrafı, dilediğiniz yerde, dilediğiniz şekilde çekebiliyoruz. Siz yeter ki isteyin. İşini en iyi yapan fotoğrafçı, işini çok seven fotoğrafçıdır. Biz işimizi çok seviyoruz, emin olabilirsiniz!

Çiftlerimizi üstün hizmet anlayışıyla ağırlıyoruz. Bunu hem çekimlerimizde hem de kullandığımız ekipman ve aksesuarlarda fark ediyorsunuz. En mutlu gününüzde bizi tercih etmenin bilinciyle çalışıyor, bu sorumluluğun altından başarıyla kalkmak için her detayın üstünde özenle duruyoruz.

Ersin Serengil fotoğraf stüdyosu dışında dış çekim hizmetleri de veriyor. Dış çekimlerimiz için kaliteli ekipmanlar tercih ediyor, çok daha iyi fotoğrafların ortaya çıkması için bilgi birikimlerimizi ve tecrübelerimizi kullanıyoruz. Bu ekipmanlar ile düğün belgeseli, düğün hikâyesi, save the date ve trash day gibi çekim türlerini de gerçekleştirebiliyoruz.

İstanbul ile sınırlı kalmıyor, Türkiye’nin dört bir yanına giderek profesyonel hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Son teknolojiye sahip ekipman ve çekim alternatiflerini sizlerle buluşturarak memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Son derece profesyonel, uzun zamandır sektörün içinde aktif rol almış bir ekip ile çalışmanın farkını hissettiriyor. Bu ekibimiz aynı zamanda güler yüzlü ve sıcakkanlı olmaları sayesinde de çiftlerimizin rahatlamasını, stresten uzak bir çekim geçirmelerini sağlıyor. Bu da sevgi ve saf mutluluğunuzu doğal kareler ile ortaya koymasına yol açıyor. Ersin Serengil Kadıköy’de düğün fotoğrafçısı arayışında olan çiftlere birçok ayrıcalık ve fırsat sunuyor. Bizi tercih ederek bu imkânlara sahip olabilirsiniz.

Yıllarca sayfalarını heyecanla çevireceğiniz bir albüme sahip olmak isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ersin Serengil Photography Yorumları (7)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Burcu & Ender

Düğün Tarihi: 22.08.2015


Bu köklü firma annem ile babamın düğün albümünden sonra bizim de en güzel anlarımızı ölümsüzleştirdi. İnşallah ileride de çocuklarımızın düğününü de siz çekeceksiniz..

Öykü & İlker

Düğün Tarihi: 14.08.2015


Bu günümüzde bizi yanlız bırakmayan ve çok eğlenceli bir çekim yapan Ersin serengil fotoğrafçılığa ve ekibine teşekkür ederiz

Ecem & Can

Düğün Tarihi: 18.04.2015


Fotoğraf çekmek onlar için eğlencedende öte... İşini aşkla yapmak bu olsa gerek.herşey çok güzeldii tebrikler.. yeniliklere açık olan bir firmasınız. bu yenilikçi ve farklı bakış açınızla devam etmenizi dilerim.

Carolina & Murat

Düğün Tarihi: 15.09.2018


Wow, what can we say. The photographs are truly amazing – we absolutely love it. You have done such a fantastic job and the photos you have taken completely capture what a magical, memorable day we had. We are so happy that you were there to photograph our wedding.

We would have no...
devamı 

Özge & Burak

Düğün Tarihi: 08.09.2018


Tanıştığımız gün zaten aradığımızı bulduğumuzu anlamıştık. Ama bu kadarını biz de hayal etmemiştik. Tanıştığımız günden, ürünleri teslim aldığımız güne dek tüm isteklerimiz söz verilen zamanda gerçekleşti. Fotoğraflar gerçekten çok iyi, yapmacıklıktan uzak ve doğal, tam istediğimiz gibi. Buradan... devamı 

Elif & Edward

Düğün Tarihi: 25.08.2018


You totally smashed it!

Thank you so so so much, the photographs are way beyond our expectation – you captured the spirit and sentiment of the day absolutely perfectly! By the way, our guests loved you immediately, assumed you were a friend of the family and were disappointed when you...
devamı 

Merve & Kaan

Düğün Tarihi: 04.07.2015


Düğün organizasyonunda en çekindiğimiz konu olan fotoğraf çekimini bizim için en eğlenceli anlara çeviren bu neşeli, güleryüzlü ve işine hakim ekibe teşekkürü bir borç biliriz...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.