Dermanturker Photography

1

E-posta Gönder

25 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Türkiyenin her bölgesinde,her ilinde, ekibimizle beraber fotoğraf çekimi yapabilecek tecrübe ve donanıma sahibiz.

Önerilen Firmalar

Emre Yılmaz Wedding
39 1

Pendik

Emre Yılmaz Wedding

1.000-1.500 TL
Fatih Demir
142 3 8

Maltepe

Fatih Demir

1.000-1.500 TL
Photo Project Office
36 8

Kadıköy

Photo Project Office

1.000-1.500 TL

Hakkında

1973 yılında Hollanda'da doğdum. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum. Halen İstanbul Üniversitesi Tarih bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Hem moda tasarımcısı hem de fotoğraf sanatçısı olarak uzun yıllardır çalışıyorum.

Kendi tecrübelerime dayanarak sizlere bazı kısa bilgiler vermek istiyorum;
• Fotoğraf çekimlerini ben gerçekleştiriyorum. Gerektiğinde yanımızda ikinci bir fotoğraf sanatçısı da oluyor.çekimlerimizin hepsinde 2 asistanımız da bizlere eşlik ediyor.
• Çekilen tüm fotoğrafların ışığını ve rengini gözden geçirdikten sonra, orijinal boyutlarında DVD içinde sizlere teslim ediyoruz.
• Fotoğraflar orijinal boyutunda ve yüksek çözünürlükte. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
• En önemlisi de çalışma saatleri konusunda esnek olduğumuzu belirtmek isteriz.

Acele etmeyin, dışarıda yüzlerce fotoğrafçı var. Önemli olan size hitap eden, anlaşabileceğiniz, hayallerinize ve taleplerinize cevap verecek donanım ve tecrübeye sahip olabilmesidir.


Kötü bir tecrübe yaşamamanız için size birkaç tavsiye de bulunmak istiyorum;

• Fotoğrafçı o günü size ayırmalı,
• Teknik bilgi ve ekipmanının yeterli olması ve bunu size tanıtabilmesi,
• Bir kaç saate sığdırılmış klişe ve doğallıktan uzak basit pozlar yerine,yaratıcı,sizin hayallerinizde ki fotoğrafları yansıtan, doğal fotoğraflar çekebilmesi,
• Belgesel çekim diye çok değerli olan zamanınızı boşa harcamaması, önceden belirlenmiş program ve plan çerçevesinde ilerlenmesi,
• Çekilen fotoğraflara doğru teknikler(reouch)uygulanması,
• Size sunduğu albüm çeşitliliği, kalitesi ve sayfa tasarımı,
• Bu meslekteki eğitimi, donanımı ve tecrübesi,
• Şehir dışında da, ekip olarak çekim yapabilecek donanıma ve tecrübeye sahip olması,
• Belki de en önemlisi anlaşabiliyor olmanız,


Fotoğraf bir sanattır. Elbette farklı bakış açıları vardır. Her gelinin farklı hayal ve beklentileri olduğu gibi tüm fotoğrafçılarında farklı kurguları, bakış açıları vardır. İnandığınız fotoğrafçıyı seçerken lütfen bu ayrıntılara dikkat edin ve soru sormaktan çekinmeyin.

Başlangıçta en güzel gününüzü fotoğraflıyor da olsam, günün sonunda arkadaşınız olmak dileğiyle, mutluluklar...


Derman Türker

İletişim

Derman Turker

 • Adres: Caferağa Mah. Sarraf Ali Sk. Boğaziçi İş Mrk. No:4 Kadıköy

Dermanturker Photography Yol Haritası

25 yorum


p&a

petek & adnan

Düğün Tarihi: 31.10.2015

benim ve eşimin çok yoğun bir iş hayatı var.o yüzden fotoğrafçı seçimine vakit ayıramadık.nişanımdaki fotoğraflarda kötü olunca epey endişelendim.arkadaş tavsiyesiyle derman beyle tanıştık.düğünümüze bizden daha çok sahip çıktılar.yorgunluğumuzu ve stresimizi unutturdular.bence bu işte tecrübe ve... devamı 

G&A

Gokce & Ahmet

Düğün Tarihi: 31.10.2015

Uzun araştırmalar sonucunda dış çekim için Derman Bey'i bulduk ve tercih ettik. Şunu söylemeliyimki işini gerçekten seven insanla çalışmak bir başka oluyor, çekimler sırasında gayet eğlenceli sıcak bir ortam oluştu bu olmazsa yaşadığınız gerginlik yada yapmacıklık fotoğraflara da yansır diye... devamı 

n&d

nur & deniz

Düğün Tarihi: 06.05.2016

aklımızda doğal fotoğraflar çektirmek vardı,çünkü doğallıktan uzak,yapmacık ve sağıyla soluyla çok onanmış fotoğraflardan istemiyorduk,bu amaçla düğün.comda derman bey ile görüştük ve teklif istedik.kendisi çok açıklayıcı bilgiler sundu bize ve kakarımızı o anda verdik.fotoğraflarımız çok... devamı 

e&a

ebru & ahmet

Düğün Tarihi: 09.04.2016

bir arkadaşımın tavsiyesiyle çok kısa sürede bulduk.onlarada başka arkadaşları önermiş bu ekibi.zannedersem çok daha önceside var:))çok samimi ve gerçekten profeyoneller.çekim öncesi ve sonrası oldukça yardımcı oldular bize.evlenmeyi düşünen çiftlere derman beyle görüşmeden karar vermemelerini... devamı 

z&a

zeynep & alp

Düğün Tarihi: 09.04.2016

ilk karşılaşma anında,güler yüzü ve pozitif yaklaşımlarıyla günün tüm stresini alan,poz verirken zorlamayan,doğal olmamızı sağlayan,mekan tercihleri başarılı,teknik bilgisi üst düzeyderman bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.

f&a

fatma & ali

Düğün Tarihi: 02.04.2016

seçtiğimiz fotoğrafçıdan memnun kaldım,gayet başarılıydı.değişik mekanlarda gerçekleşti çekimimiz.kaliteli fotoğraflar çekiyor,samimi ve güler yüzlü,pozitif bir insan.poz verirken son derece rahattık.tecrübeli bir fotoğrafçıyla çalışmak gerçekten avantajlı

m&e

merve & evren

Düğün Tarihi: 28.03.2016

en mutlu ve en stresli günümüzde gerek tavırları gerekse profesyonelliği ile bize çok yardımcı olan ve bizim için çok önemli olan bu günün en önemli anlarını fotoğrafladığı için derman beye teşekkür ederiz.

d&a

doğa & atıl

Düğün Tarihi: 10.03.2016

hayatımızın en önemli ve en özel gününü profesyonel ellere emnat etmek belki de verdiğimiz en iyi karardı.profesyonel,alçak gönüllü,sıcak kanlı,sempatik,tahsilli ve tecrübeliler.çok güzel bir çekim ve harika bir albümümüz oldu.teşekkürler :)

e&d

esra & deniz

Düğün Tarihi: 09.03.2016

sıkı araştırmalar sonucu tanıştığımız derman bey burada rastladığımız en kaliteli,en samimi ve en profesyonel fotoğrafçı,bu işin eğitimini almış olmasıda bizim için artı bir özellik oldu.kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

a&s

ayşe & sezer

Düğün Tarihi: 05.09.2015

çekimimizi şile de gerçekleştirdik.çok yorulduk ama kesinlikle değdi gittiğimize.sanki akşam düğünümüz yokmuş gibi stresten uzak bir gün geçirdik.çok teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.