Büşra Akın Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Büşra Akın Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Büşra Akın Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim

Büşra Akın Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Büşra Akın Photography Hakkında

Birlikteliğinize dair en mutlu anların kayıt altına alınmasını mı istiyorsunuz? İstanbul dış çekim fotoğrafçıları arasında yer aldığım kendi adımı taşıyan Büşra Akın Photography’de beklentilerinizi karşılayan ve hayallerinizi gerçeğe dönüştüren bir hizmet sunuyorum.

Öncelikle kimdir Büşra Akın diyorsanız size biraz kendimden bahsetmek isterim. 1995 yılında İstanbul’da doğan ve fotoğrafçılık sanatına aşık genç bir kadınım. Hep İstanbul’da yaşadım, okudum ve çalıştım. İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema alanında eğitim alarak öğrenim hayatımı tamamladım. Okulumda öğrendiğim bilgiler çalışma hayatımda her zaman yoluma ışık tuttu. Mezuniyetimin ardından sinema filmi setlerinde, televizyon kanallarının kurgu departmanlarında çalışarak kendimi farklı sektörlerde de geliştirdim.

Peki fotoğrafçılığa nasıl başladım? Aslında lise yıllarımdan beri fotoğrafçılığa hep ilgi duydum. Video kurgusu, montaj uygulamaları, farklı çekim teknikleri denerken kendimi içsel anlamda daha iyi hissettiğimi fark ettim. Öğrenim hayatımda da kısa filmler ve fotoğraflar çekerek içimdeki bu tutkuyu daima besledim. Öğretmenlik yaptığım dönemde öğrencilerime çekim teknikleri, doğru açıyı bulma ve pozlama konularında eğitimler verdim. Ve en sonunda da benim için en doğru mesleğin fotoğrafçılık olduğuna karar vererek kariyerimi bu alanda sürdürmeyi seçtim.

Çok sayıda çiftin düğün, nişan ve dış mekan çekimlerini yaparak ömür boyu saklayacakları bir albüm elde etmesine yardımcı oluyorum. Önceliği daima sizin isteklerinize vererek aklınızda olan kareleri önünüze çıkarıyorum. Kaliteli çekim ekipmanları kullanarak kusursuz görüntüler elde ediyorum. Sevdiğiniz kişiyle birlikte keyifli bir çekim sürecinin ardından fotoğraflarınızı düzenleyerek size teslim ediyorum.

Siz de Kadıköy düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığım liste içerisinde benimle çalışmayı düşünen şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.