Düğün Fotoğrafçıları Eskişehir

Wanted Photography

Wanted Photography

Wanted Photography Hakkında

Wanted Photography Eskişehir düğün fotoğrafçıları arasında hizmetlerine devam ediyor. Tepebaşı’nda yer alan ofisiyle çiftleri karşılayan firma çekim mekanına çiftlerle beraber karar veriyor. Özel anılarınızı kaydetmek için yanınızda olan Wanted Photography çiftlerin uzun seneler saklayabileceği özel fotoğraf kareleri ortaya çıkarıyor. İlgili ekibiyle dikkat çeken firma hem iç hem de dış mekanda çekim yapabiliyor.

Deneyim

2008’den beri sektörün içinde olan Wanted Photography ekibi alanında uzman kişilerden oluşuyor. Pek çok farklı çekim türünde hizmet verebilen firma eğitimli ekibiyle sektöre yeni giren kişilere de eğitim veriyor. Gelin ve damadın kendisini rahat hissedeceği bir ortam sunan ekip çekimlerin kalitesini etkileyen her türlü konuyla ilgileniyor. Firma 1 saatte 250-400 kare çekiyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Firma çiftin çekim yapılmasını istediği mekanı daha önce görmediyse öncelikle keşif yapıyor. Çekim yapılabilen mekanlar arasında açık alanlar, ormanlar, göl kenarları, çekim platoları, tarlalar ve stüdyo gibi çiftin isteyebileceği tüm mekanlar yer alıyor. Çekim türleri arasında düğün belgeseli, düğün klibi veya hikayesi, katalog tarzı çekimler, ‘Save The Date’ ve ‘Trashday’ çekimleriyle konsept çekimler bulunuyor. Söz, nişan, kına çekimleri de gerçekleştirilebiliyor.

Ekipman

Tepebaşı Wanted Photography Eskişehir düğün fotoğrafçısı son teknoloji fotoğraf makinesi ve profesyonel kamera gibi çeşitli çekim ekipmanlardan yardım alıyor. Bu ekipmanlar arasında drone da yer aldığından havadan çekimler rahatlıkla yapılabiliyor. Wanted Photography Jimmy jib ve Go Pro gibi farklı ekipmanlardan da faydalanıyor. Kullanılacak çekim ekipmanlarına çekim gününün hava koşullarına ve mekanın standartlarına göre karar veriliyor.

Baskı Hizmetleri

Çekimleri olabilecek en hızlı şekilde teslim eden firma çekimlerin orijinal kopyalarını çekim günü, baskılarıysa ortalama 4 hafta içinde teslim ediyor. 3 farklı albüm firmasıyla çalışan Wanted Photography baskı hizmetleri sırasında çiftin isteklerini ve bütçesini göz önüne alıyor. Tüm baskı türlerinde hizmet verebilen firma çiftlere ileride mutlulukla bakabilecekleri kaliteli baskılar sunuyor.

Ek Hizmetler

Wanted Photography çiftlere çeşitli ek hizmetlerle yardımcı oluyor. Ek hizmetler arasında VIP araçla ulaşım imkanı bulunuyor. Firma hem şehir dışına, hem de yurt dışına hizmetlerini ulaştırabiliyor. Diğer ek hizmetler arasında HD kalitesinde çekim ve aksesuar kullanımı yer almakta. En doğal anılarınızı hatıraya dönüştüren firma geniş hizmet yelpazesiyle çiftlerin işini kolaylaştırıyor.

Eskişehir düğün kamera çekimi ve fotoğraf çekimi alanlarında hizmet veren firma ‘’Aranan Fotoğrafı Çeken Adam’’ sloganıyla çiftlerle buluşuyor. Erken rezervasyona özel avantajlar sunabilen firmayla iletişime geçmek ve fiyat teklifi istemek için sayfadaki telefon numarasını çevirebilirsiniz. Dilerseniz hemen yan tarafta görebileceğiniz ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ başlıklı formu doldurarak da ekibimize ulaşabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Wanted Photography Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Wanted Photography Sıkça Sorulan Sorular

Wanted Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Wanted Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 25.000 TL'den fazla aralığındadır.

Wanted Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Wanted Photography çiftlere çeşitli ek hizmetlerle yardımcı oluyor. Ek hizmetler arasında VIP araçla ulaşım imkanı bulunuyor. Firma hem şehir dışına, hem de yurt dışına hizmetlerini ulaştırabiliyor. Diğer ek hizmetler arasında HD kalitesinde çekim ve aksesuar kullanımı yer almakta. En doğal anılarınızı hatıraya dönüştüren firma geniş hizmet yelpazesiyle çiftlerin işini kolaylaştırıyor."

Wanted Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Wanted Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Wanted Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Wanted Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Wanted Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Genelde bu alana çiftim ile beraber karar veriyoruz. Çekimin yapılacağı yeri önceden bilmiyorsam mutlaka keşif yapıyorum. Çekim günü sürprizler ile karşılaşmaktan Çiftlerim de bende hoşlanmıyoruz. Çekim platoları, Şehir dışı platolar, kanyonlar , vadiler, kapalı tarihi mekanlar, sahiller, Açık alanlar, ormanlık, göl kenarı, çekim platoları, tarlalar vs. aklıma gelmeyen birçok yerde vardır. kısacası dediğim gibi çiftim nerde ve nasıl bir çekim isterlerse o şekilde çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz."

Wanted Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Wanted Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Wanted Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Wanted Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Saat

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Fatma & Levent

Düğün Tarihi: 02.01.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İlginiz için teşekkür ederim. Bizim için çok emek verdiniz özellikle odun gibi durup poz veremeyen beni bile mükemmel yansıttınız. Kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Belgin & Ahmet

Düğün Tarihi: 08.08.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İlginin adresi, ben şiddet ile tavsiye ederim. Gelinlik seçiminde aksesuar seçiminde kuaförde, yapılacak makyaja kadar fikir verdi iyiki dinlemiştim muhteşem bir çekim ve albüm çalışması oldu. Wanted photography'e teşekkür ediyorum.

Esra & Ahmet

Düğün Tarihi: 19.06.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İlgileri için çok teşekkür ederim gerçekten çok keyifli vakit geçirdik. Çok iyi bir şekilde durum yönetebiliyor. İyi ki tercih etmişim tecrübe bilgi ne arasanız var. Ben ve eşim memnun kaldık. Siz de wanted photography'i tercih edin derim.

Melike & Umut

Düğün Tarihi: 22.05.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bu firma hizmette sınır tanımıyor. Bu gün sizin gününüz bügün sadece tek bir gün diye diye neyi nasıl istiyorsak daha iyisini yapıp uygun maliyete bize teslim etti. Öncelikle Sedat beye sonrasında ona yardımcı olan bütün ekip arkadaşlarına teşekkür ederim. İyiki wanted photography ☺️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.