Ümit Ayaz - Fotoğraf Sanatçısı

E-posta Gönder

Ümit Ayaz - Fotoğraf Sanatçısı

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ümit Ayaz - Fotoğraf Sanatçısı Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ümit Ayaz - Fotoğraf Sanatçısı Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ümit Ayaz - Fotoğraf Sanatçısı Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ümit Ayaz - Fotoğraf Sanatçısı Hakkında

Sevdiğinizle yepyeni başlangıçlara kapı aralayacağınız düğün gününüzde zaman adeta bir su gibi akıp geçer. Geriye ise düğün fotoğraflarınız kalır. Biz Ümit Ayaz Eskişehir düğün fotoğrafçısı olarak böylesine değerli olan düğün fotoğraflarınıza hak ettiği değeri göstererek, her detayıyla aşkınızı anlatan birer sanat eserine dönüşmesini istiyoruz. Bugüne kadar pek çok çiftin en özel günlerine şahitlik ederek, kusursuz birer düğün albümüne sahip olmalarını sağladık. Şimdi de sizin düğün gününüzde mutluluğunuza profesyonel ekibimiz ve fark yaratan bakış açımızla ortak olmak için sizi bekliyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızla çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme düzenliyoruz. Yaptığımız bu ön görüşmede sizinle tanışıyoruz ve düğün fotoğraflarınıza dair tüm isteklerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Çekimleriniz boyunca sizden edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda çekimlerinizi yaparak isteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılıyor, beklentilerinizin çok ötesinde kareler ortaya çıkarıyoruz. Kullandığımız son teknoloji ekipmanlar sayesinde de

İşini aşkla yapan profesyonel ekibimizle öncelikle çekimlerde size rahat edeceğiniz, özgür bir alan sunuyoruz. Güler yüzlü ve dinamik enerjimizle kadrajın karşısında rahat edemeyeceğini düşünen çiftlerin bile fotoğraf çekimlerinin keyifli bir aktiviteye dönüşmesini sağlıyoruz. Bu sayede en enerjinizle kadrajın karşısına geçiyorsunuz. Düğün fotoğraflarınıza da sizin güzel enerjiniz, içten gülüşleriniz ve anlamlı bakışlarınız güzellik katıyor. Doğalı başarılı bir şekilde yakaladığımız bu kareler sayesinde de yıllar sonra bile her baktığınızda içinizi ısıtan, sizi o güzel anlara tekrar döndüren düğün anılarına sahip oluyorsunuz.

Siz de sevdiklerinizle paylaşmak için can atacağınız, kusursuz düğün fotoğraflarına sahip olmak istiyorsanız diğer Eskişehir düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih edebilirsiniz. Sayfanın yanında bulunan formu doldurarak da hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.