Stüdyo Burak

2 Yorum

E-posta Gönder

Stüdyo Burak Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Stüdyo Burak Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Burak Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Saat


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Eskişehir içi ve Eskişehir dışı çekimleriniz için soru ve görüşlerinizi bizlerle her zaman paylaşabilirsiniz.

Stüdyo Burak Hakkında

1948 yılından bu yana üç kuşağın devam ettirdiği, Eskişehir düğün fotoğrafçılarının başında gelen köklü bir fotoğraf stüdyosuyuz. En son teknoloji ekipmanlarla çalışan, ilgili ve profesyonel bir ekibimiz var. Stüdyo Burak’a hayatınızın en özel anlarını ölümsüz kılmaya bekliyoruz. Merkezde yer alan şubelerimizde düğün gününüzü birbirinden özel ve anlamlı karelerle buluşturarak size unutulmaz hatıralar hediye ediyoruz.

Deneyim

Fotoğrafçılık sektöründe uzun yıllardır gerek yurt içi gerekse yurt dışında fotoğraf, video ve albüm baskı hizmetlerimizi başarıyla yerine getiriyoruz. Çiftlerimizi her zaman kaliteli bir hizmet anlayışıyla, hızlı ve güvenilir şekilde ağırlamayı prensip edindik. Stüdyo Burak Odunpazarı Eskişehir’de fotoğrafçılık sanatının en son trendlerini takip ederek çiftlerimize kişiye özel ve yenilikçi bir hizmet sunuyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim öncesinde çiftlerimizle görüşüp düğün temalarını, ilgilendikleri konseptleri dinliyoruz. Daha sonra düğün belgeseli, düğün hikayesi, dış mekan çekimleri ve Save The Date gibi özel çekimlerde size farklı konseptler ve mekanlar sunuyoruz. Örneğin, düğün klibinizi size özel anılarla ölümsüzleştirerek tatlı bir aşk hikayesi tadında çekebiliriz. Dış çekimlerimizde drone gibi son teknoloji ekipmanlar kullanarak havadan çekilmiş fotoğraf ve videolarla görüntülerimizi zenginleştirebiliriz.

Eskişehir içinde Botanik parkı, Sazova Parkı ve Kentpark gibi ortamlarda doğayla iç içe çekimler yapabiliriz. Düğün karelerinizde otantik bir hava yaratmak isterseniz Odunpazarı Evleri tam size göre. Şehir dışındaki çekimlerimizde ise başta Suuçtu Şelalesi, Salda Gölü, Lavanta Bahçesi gibi büyülü mekanların yanı sıra Cunda, Kapadokya, Pembe Kayalıklar ve Aizano Antik Kenti gibi çok orijinal lokasyonları da kullanabiliyoruz.

Ekipman

Gerek dış çekim gerekse stüdyo çekimlerimizde her zaman güncel ve yenilikçi ekipmanlarla çalışıyoruz. Canon EOS 5D Mark 4, Canon EOS 5D Mark 3 ve Sony A7 R2 özellikle dış çekimlerimizde sıkça kullandığımız fotoğraf ve video ekipmanlarından bazıları. Stüdyo çekimlerimizde ise Fujifilm GFX 100 kullanıyoruz. Her kareyi özenle çekiyor ve çiftlerimiz seçimlerini yaptıktan sonra fotoğrafları tasarım ekiplerimize ulaştırıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Çekimlerden sonraki tasarım ve albüm baskı hizmetlerimizi Stüdyo Burak bünyesinde hazırlıyoruz. Stüdyomuzda üç adet tam donanımlı baskı makinesi bulunuyor. Fotoğraf çekimi, albüm tasarımı ve baskı hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak renk kalibrasyon ayarlarımızı devamlı kontrol ediyoruz. İstekleriniz her zaman bizim için öncelikli ve albümlerimizi sizin tercihlerinize göre hazırlayarak basıyoruz.

Düğün paketlerimizde fotoğraflarınızın yanı sıra şık fotoğraf albümü ve video çekimi fırsatlarımız da bulunuyor. Eğer siz de uzun yıllar ilk günkü gibi saklayabileceğiniz özel kareler ve romantik veya neşeli bir düğün videosu istiyorsanız, Stüdyo Burak Eskişehir telefon ve diğer iletişim bilgilerimizi altta bulabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ücretsiz bilgi formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Mutlu günlerde buluşmak dileğiyle!

İletişim

 • <strong>Adres:</strong> %address%

  İstiklal mahallesi. İkieylül caddesi. No:11 Odunpazarı/Eskişehir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Stüdyo Burak Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Go

Gokhan

Düğün Tarihi: 06.09.2015


Burası eskişehirdeki en iyi fotoğraf firması diyebilirim. Hiç sıkıntı yaşamadık. Fotoğraflar da çekimde çok başarılıydı.

G&B

Gamze & Bariş

Düğün Tarihi: 08.08.2021Albüm çekimleri için anlaştığım bu firmadan, fotoğraf çekiminden elimize ulaşan albümün kalitesine kadar her şeyden çok memnun kaldım.


Stüdyo Burak

Stüdyo Burak

Düğün Fotoğrafçıları

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz efendim. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.