Düğün Fotoğrafçıları Eskişehir

Serhat Fotoğrafçılık

5,0
  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Serhat Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Serhat Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Serhat Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Serhat Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Serhat Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Serhat Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Serhat Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Serhat Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Serhat Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Serhat Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Serhat Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Serhat Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Serhat Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Serhat Fotoğrafçılık Hakkında

Unutulmaz bir fotoğraf albümüne sahip olmak istiyorsanız, Serhat Fotoğrafçılık’ı mutlaka incelemelisiniz. Eskişehir düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız markamızla bugüne kadar pek çok çiftin en özel anlarında yanlarında olduk. Hala da olmaya devam ediyoruz. Siz de en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek istiyorsanız, bizi tercih edin.

Önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Yıllardır çok sayıda çifte çalışarak aramızda samimi bir bağ kurduk. İkili ilişkiler bizim için çok önemli. Her ne kadar profesyonel olsak da çiftlerle samimiyet kurduğumuzda daha iyi sonuçlar elde ettiğimizin farkındayız. Bunun için de çekimden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan, çekim türlerinden de örnekler vererek size en uygun çalışmanın hangisi olduğuna birlikte karar veriyoruz.

Her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Teknoloji yakından takip ediyor, birden fazla makine kullanıyoruz. Profesyonel bir ekibiz. Çekim tekniklerimize güveniyoruz. Hem video hem de fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Dış çekim, save the date, trashday, düğün hikayesi ve düğün belgeseli çalışmalarımızdan bazıları. Dilerseniz sosyal medya uygulamaları için de kısa videolar çekebiliyoruz.

Çekimler siz nerede isterseniz orada oluyor. Eskişehir dış çekim mekanları açısından pek çok imkanı bir arada sunan bir şehir. Ancak dilerseniz şehir dışında da çekimlerinizi yapabiliriz. Kararı size bırakıyoruz. Çekimler sırasında poz konusunda size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Sonucun güzel olacağına şimdiden emin olabilirsiniz. Çekim bittiğinde görüntüleri bilgisayarda düzenliyor, istediğiniz ölçülerde ve konseptte albümünüzü oluşturuyoruz.

Siz de Serhat Fotoğrafçılık Eskişehir’in şanslı çiftlerinden biri olmak, hizmet detaylarımızı ve fiyatlarımızı yakından öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz. Sizinle bir an önce tanışmak istiyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Sakarya 1 Cad. PTT Karşısı No:55/A Tepebaşı/ Eskişehir

  • Haritadaki Konumu

    Serhat Fotoğrafçılık Yol Haritası

Serhat Fotoğrafçılık Yorumları (3)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Pınar & Murat

Düğün Tarihi: 14.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çekimimiz harika geçti, fotoğraflara eşimle bayıldık. Eskişehir'de kurdukları platoda harika fotoğraflarımız oldu ve çekim çok eğlenceli geçti. Çok sıcak bir ekipleri var herkese gönülden öneririm 🙏🏻

Serhat Fotoğrafçılık

Pınar hanım bizim içinde harika ve eğlenceli geçen bir çekimdi.Platomuza renk kattınız ömür boyu mutluluklar dileriz.Ayrıca bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkürler.

Seçil & Can

Düğün Tarihi: 10.07.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Eşimle beraber saldada çekim yaptırdık Ferhat Bey çok ilgiliydi çok güzel enerjisi vardı fotoğraflarda hiç gülmeyen eşimin bile birsürü gülümserken fotoğrafları oldu yapılan işten gayet memnun kaldık herşey için tekrar çok teşekkür ederiz

Serhat Fotoğrafçılık

Seçil hanım Salda ve Lavanta turumuzda en eğlenceli çiftlerimizden birisi olarak hafızalarımıza kazındınız,harika pozlara attığımız imzalarda bizleri tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkür ederiz.

Oya & Ahmet

Düğün Tarihi: 31.07.2020

Serhat Bey'in yardımıyla uzun yıllar saklayabileceğimiz bir albüme sahip olduk. Eşim poz konusunda hiç iyi olmadığını ve fotoğraf çekimi yapmak istemiyordu ama Serhat Bey'in yardımıyla kendisi de harika pozlar verdi. Çekim anı da çok eğlenceliydi. Herkese tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.