Serhat Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

0850 532 9246

3 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Tepebaşı, Eskişehir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Kampanyalar ve Paketler

Serhat Fotoğrafçılık

Mayıs ve Haziran Fotoğraf Çekimlerine Özel %34 İndirim + 1 Dakikalık Klip Hediye

2021 SEZONUNDA EVLENİCEK TÜM ÇİFTLERİMİZE FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ %34 İNDİRİMLİ YANINDA 1 DK LIK KLİP ÇALIŞMAMIZ HEDİYE

BU EŞSİZ FIRSAT MAYIS VE HAZİRAN AYLARINDAKİ YAPILACAK ÇEKİMLER İÇİN GEÇERLİDİR.

Son gün 30/06/2021


Hakkında

Unutulmaz bir fotoğraf albümüne sahip olmak istiyorsanız, Serhat Fotoğrafçılık’ı mutlaka incelemelisiniz. Eskişehir düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız markamızla bugüne kadar pek çok çiftin en özel anlarında yanlarında olduk. Hala da olmaya devam ediyoruz. Siz de en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek istiyorsanız, bizi tercih edin.

Önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Yıllardır çok sayıda çifte çalışarak aramızda samimi bir bağ kurduk. İkili ilişkiler bizim için çok önemli. Her ne kadar profesyonel olsak da çiftlerle samimiyet kurduğumuzda daha iyi sonuçlar elde ettiğimizin farkındayız. Bunun için de çekimden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan, çekim türlerinden de örnekler vererek size en uygun çalışmanın hangisi olduğuna birlikte karar veriyoruz.

Her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Teknoloji yakından takip ediyor, birden fazla makine kullanıyoruz. Profesyonel bir ekibiz. Çekim tekniklerimize güveniyoruz. Hem video hem de fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Dış çekim, save the date, trashday, düğün hikayesi ve düğün belgeseli çalışmalarımızdan bazıları. Dilerseniz sosyal medya uygulamaları için de kısa videolar çekebiliyoruz.

Çekimler siz nerede isterseniz orada oluyor. Eskişehir dış çekim mekanları açısından pek çok imkanı bir arada sunan bir şehir. Ancak dilerseniz şehir dışında da çekimlerinizi yapabiliriz. Kararı size bırakıyoruz. Çekimler sırasında poz konusunda size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Sonucun güzel olacağına şimdiden emin olabilirsiniz. Çekim bittiğinde görüntüleri bilgisayarda düzenliyor, istediğiniz ölçülerde ve konseptte albümünüzü oluşturuyoruz.

Siz de Serhat Fotoğrafçılık Eskişehir’in şanslı çiftlerinden biri olmak, hizmet detaylarımızı ve fiyatlarımızı yakından öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz. Sizinle bir an önce tanışmak istiyoruz.

İletişim

Serhat Fotoğrafçılık

 • Telefon: 0850 532 9246
 • Adres: Sakarya 1 Cad. PTT Karşısı No:55/A Tepebaşı/ Eskişehir

Serhat Fotoğrafçılık Yol Haritası

3 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


P&M

Pınar & Murat

Düğün Tarihi: 14.08.2020

Çekimimiz harika geçti, fotoğraflara eşimle bayıldık. Eskişehir'de kurdukları platoda harika fotoğraflarımız oldu ve çekim çok eğlenceli geçti. Çok sıcak bir ekipleri var herkese gönülden öneririm 🙏🏻
Serhat Fotoğrafçılık

Serhat Fotoğrafçılık
Pınar hanım bizim içinde harika ve eğlenceli geçen bir çekimdi.Platomuza renk kattınız ömür boyu mutluluklar dileriz.Ayrıca bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkürler.


S&C

Seçil & Can

Düğün Tarihi: 10.07.2020

Eşimle beraber saldada çekim yaptırdık Ferhat Bey çok ilgiliydi çok güzel enerjisi vardı fotoğraflarda hiç gülmeyen eşimin bile birsürü gülümserken fotoğrafları oldu yapılan işten gayet memnun kaldık herşey için tekrar çok teşekkür ederiz
Serhat Fotoğrafçılık

Serhat Fotoğrafçılık
Seçil hanım Salda ve Lavanta turumuzda en eğlenceli çiftlerimizden birisi olarak hafızalarımıza kazındınız,harika pozlara attığımız imzalarda bizleri tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkür ederiz.


O&A

Oya & Ahmet

Düğün Tarihi: 31.07.2020

Serhat Bey'in yardımıyla uzun yıllar saklayabileceğimiz bir albüme sahip olduk. Eşim poz konusunda hiç iyi olmadığını ve fotoğraf çekimi yapmak istemiyordu ama Serhat Bey'in yardımıyla kendisi de harika pozlar verdi. Çekim anı da çok eğlenceliydi. Herkese tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!