Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları

E-posta Gönder

0222 255 5947

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Odunpazarı, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Kampanyalar ve Paketler

Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları

Düğün.com Çiftlerine Özel %20 İndirim Sizleri Bekliyor!

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz..

Son gün 01/06/2021


Hakkında

Hayatınızın en unutulmaz anlarını harika fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirmek istiyorsanız kalitemizle ismimizden söz ettirdiğimiz Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları’na sizi de bekliyoruz.

1981 yılında, Eskişehir’de doğan Nafiz Kalyoncu önderliğinde kurulan bir fotoğraf stüdyosuyuz. Nafiz Kalyoncu eğitimini de Eskişehir'de tamamlamış birisi. Takvimler 1997 yılını gösterdiğinde ise profesyonel fotoğraf hayatına başlayan Nafiz Bey başta Eskişehir olmak üzere Marmaris, Ankara, Antalya ve İstanbul'da çeşitli fotoğraf ve reklam ajanslarında fotoğraf sanatçılığı, editörlük, stüdyo, aktüel, teorik fotoğrafçılık, baskı sistemleri ve grafik tasarımı gibi birçok çalışmada bulunuyor. 2007 yılında ise Nafiz Fotoğraf Reklam ve Tanıtım Hizmetleri adıyla kendi şirketini kurarak ekibiyle birlikte çalışmalarını başarıyla sürdürüyor.

Haziran 2010 tarihinden itibaren Miss Globe International yarışmalarını içinde barındıran The Festival Of Beauty International Group/Strong'un resmi fotoğrafçılığını üstlendiğimiz Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları olarak şimdi sizin de en özel anlarınızı kayıt altına almak istiyoruz. 2015 yılında da Amerika’da düzenlenen ve dünyanın pek çok ülkesinden uluslararası katılımı olan WPPI isimli yarışmada Wedding (Düğün Fotoğrafçılığı) Dalı’nda 4 ödül birden aldığımız Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları markamızla Eskişehir’de 2 şubemiz bulunuyor.

Her zaman çiftlerin isteklerini ve hayallerini önemsediğimiz stüdyomuzda beklentileriniz doğrultusunda hizmet veriyoruz. İster yurt dışında isterseniz de yurt içinde bizimle çalışabilirsiniz. Kaliteli ekipmanlarımız, fark yaratan çalışmalarımız ve estetik bakış açımızla orijinal görüntüler elde ediyoruz. Bilgisayar üzerinde yaptığımız düzenlemelerle de sanatımızı tüm iddiamızla beğeninize sunuyoruz.

Siz de Eskişehir düğün fotoğrafçıları arasında bir tercihte bulunacaksanız Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları markasını göz ardı etmemelisiniz. Hizmet içeriklerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Nafiz Kalyoncu

 • Telefon: 0222 255 5947
 • Adres: Vişnelik Mah. Atatürk Bulv. No:78/C Odunpazarı/ Eskişehir

Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!