Düğün Fotoğrafçıları Eskişehir

Lotus Fotoğraf Atölyesi

5,0
Lotus Fotoğraf Atölyesi
  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Lotus Fotoğraf Atölyesi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Lotus Fotoğraf Atölyesi Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Lotus Fotoğraf Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Lotus Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Lotus Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Lotus Fotoğraf Atölyesi hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Düğün fotoğrafçılığı hizmetimizin yanı sıra pek çok konsept çekiminize de imza atabiliriz. Lotus Fotoğraf Atölyesi bünyesinde drone kiralama, aile ve hamile çekimleri gibi çok özel hizmetlerimiz de bulunuyor. Nişan çekimlerimizde de farklı tarzlar yakalayabiliriz. Çekimlerimizi sadece Eskişehir’le sınırlı tutmuyor ve şehir dışında da hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz önceden iletişime geçtiğiniz takdirde yurt dışındaki düğün çekimlerinizi de biz üstlenebiliriz."

Lotus Fotoğraf Atölyesi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Lotus Fotoğraf Atölyesi ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Lotus Fotoğraf Atölyesi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Lotus Fotoğraf Atölyesi şehir dışında hizmet veriyor.

Lotus Fotoğraf Atölyesi ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Mekan karalarını çiftlerimizle beraber vermekteyiz."

Lotus Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Lotus Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Lotus Fotoğraf Atölyesi hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Lotus Fotoğraf Atölyesi aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi, trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Lotus Fotoğraf Atölyesi Hakkında

Lotus Fotoğraf Atölyesi Eskişehir’de önceliğimiz her zaman çiftlerimizin beklentilerinin de ötesine geçerek onlara en üstün hizmeti sunmak oldu. Çiftlerimizin mutluluğunu odağımızdan ayırmadan hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışmaya hazırız. Eğer mekan ve zaman sınırlaması olmaksızın kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız, düğün fotoğrafçınızı buldunuz demektir! Lotus Fotoğraf Atölyesi olarak çiftlerimizle tanışmak ve hayatınızın bu yepyeni ve renkli yoluna şahitlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

Deneyim

Biz, Türkiye’nin dört bir yanına gidip çiftlerimizin mutluluklarına ortak olmaktan büyük keyif alan deneyimli bir ekibiz. İşimizi büyük bir tutku ve aynı zamanda profesyonel iş ahlakıyla yaptığımız için çiftlerimiz firmamızdan her zaman övgüyle söz ediyor. İsteklerini doğru anlıyor ve size özgü içerikleri üretmeyi başarıyoruz. Baskı kalitesi yüksek fotoğraflarımıza baktığınızda pek çok çiftimiz gibi siz de “İşte bu!” diyeceksiniz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Eskişehir düğün fotoğraf çekimi hizmetlerimiz için düğün veya çekimlerin gerçekleşmesini istediğiniz tarihten en az 2 hafta önce bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Böylece ön görüşmemizi yapabilir ve çekim detaylarının üzerinden geçebiliriz. Klasik bir stüdyo çekimi mi istiyorsunuz yoksa aklınızda çok özel bir konsept mi var? Düğünden sonra renkli bir Trashday çekimi gerçekleştirip gelinliğinizi ve damatlığınızı biraz kirletmeye ne dersiniz?

İşte tüm bu soruların cevaplarını birlikte değerlendiriyor, sizi en çok yansıtacak tarzlara karar veriyoruz. Düğün belgeseli ve hikayesi için orijinal senaryolar kurgulayabiliriz. Dış mekan çekimlerimizde sınır tanımıyor ve Eskişehir’in dört bir yanındaki en romantik, en doğal veya benzersiz mekanlara giderek istediğiniz kareleri yakalayana dek çekim yapıyoruz. Ne de olsa Lotus Fotoğraf Atölyesi ekibi olarak işimiz düşlerinizi fotoğraf karelerine taşımak.

Ek Hizmetler

Düğün fotoğrafçılığı hizmetimizin yanı sıra pek çok konsept çekiminize de imza atabiliriz. Lotus Fotoğraf Atölyesi bünyesinde drone kiralama, aile ve hamile çekimleri gibi çok özel hizmetlerimiz de bulunuyor. Nişan çekimlerimizde de farklı tarzlar yakalayabiliriz. Çekimlerimizi sadece Eskişehir’le sınırlı tutmuyor ve şehir dışında da hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz önceden iletişime geçtiğiniz takdirde yurt dışındaki düğün çekimlerinizi de biz üstlenebiliriz.

Her proje bizim için özel, her çiftimiz ayrıcalıklı! İmzamızı attığımız her çekim de kendi içinde başka bir benzersizlik taşır. Siz de en mutlu anılarınızı bir ömür unutulmaz kılmamızı istiyorsanız, hemen sayfanın altındaki iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz. Eskişehir düğün fotoğrafçısı fiyatlarımızla ilgili sorularınız için yandaki formumuzu doldurabilirsiniz. Güzel günlerde birlikte gülümsemek dileğiyle, siz değerli çiftlerimize şimdiden mutluluklar dileriz.

İletişim

  • Adres::

    eskişehir

  • Haritadaki Konumu

    Lotus Fotoğraf Atölyesi Yol Haritası

Lotus Fotoğraf Atölyesi Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Beyda & Ömür

Düğün Tarihi: 23.06.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Fotoğrafçınızın samimi olması harika bir şeydi kendisine çok teşekkür ediyoruz , fotoğraflarımıza bayıldık çekimin nasıl bittiğini bile anlamadık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.