Fotoğrafçı Tuncay Yamak

E-posta Gönder

Fotoğrafçı Tuncay Yamak Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Fotoğrafçı Tuncay Yamak Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Fotoğrafçı Tuncay Yamak Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Fotoğrafçı Tuncay Yamak Hakkında

Yıllar sonra çocuklarınıza, torunlarınıza düğününüze dair fotoğrafları göstererek, o karelerle ilgili hikayeler anlatarak, her baktığınızda tekrar o muhteşem güne geri döneceğiniz bir fotoğraf albümü ister misiniz? Cevabınızın “Evet” olduğunu duyar gibiyiz. Fotoğrafçı Tuncay Yamak olarak yıllardır en güzel anları birbirinden samimi karelere dönüştürüyoruz. Birçok çiftle çalışma imkanına ulaşmış bir ekibiz. Sıradaki mutlu çiftimiz belki de sizsiniz.

Eskişehir düğün fotoğrafçısı olarak adını duyuran bir ekibiz. Kullandığımız kaliteli ekipmanlar ve tecrübemizle birlikte çiftlerin aşklarını ölümsüzleştiriyoruz. Çekimden önce sizinle bir araya gelerek çekim mekanlarımızdan paketlerimize kadar her şeyi ayrıntılarıyla konuşuyoruz. Bu sayede herhangi bir sürprizle karşılaşmadan çekim günü planladıklarımızı uyguluyoruz.

Çekim sırasında aksesuar kullanmayı seviyoruz. Romantik anlarınızı çekerken bazen eski bir sandık kullanıyor bazen ise elinizde tuttuğunuz gelin çiçeğine yer veriyoruz. Hatta işin içine biraz çılgınlık katmak isteyen çiftlerimizin çekimlerini renkli dumanlar arasında gerçekleştiriyoruz. Buradaki püf nokta, çiftin hikayesini ön plana çıkarmak! Birlikte eğlenmeyi seven çiftlerimizi Eskişehir Sazova Parkı Masal Şatosu’na götürüyor, o anlarını fotoğraflıyoruz. Kalabalığın arasında romantik anlarınızı yakalamak istiyorsak da mekan seçimimiz Haller Gençlik Merkezi oluyor. Özetle söz konusu Eskişehir’de düğün fotoğraf çekilecek yerler olunca oldukça geniş bir yelpazeye sahip olduğumuzu söyleyebiliriz.

Sadece fotoğraf değil aynı zamanda özel anlarınızı da kayda alıyoruz. İsterseniz dış çekim günü gerçekleştirebileceğimiz gibi düğün günü kuaförden itibaren her anınızı da kayda alabiliyoruz. Bu hareketli anılar sayesinde izlerken oldukça keyif alacağınız videolar ortaya çıkıyor. Düğün belgesi, hikayesi, save the date gibi birçok çekim türünde hizmet veriyoruz.

En az üç hafta önce bizimle iletişime geçerek bu ayrıcalıklı hizmetlerin tümünden yararlanabilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üzerindeki bilgileri kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurabilirsiniz. Bu şekilde hizmet detaylarımızı ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  KURTULUŞ MAHALLESİ DERECİK SOK.NO:67/7 ODUNPAZARI / Eskişehir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Fotoğrafçı Tuncay Yamak Yorumları (4)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

I&Y

Işil & Yi̇ği̇tcan

Düğün Tarihi: 10.08.2019


Her şeyin koşturmaca ile geçtiği stresli düğün döneminin sonunda fotoğraf çekimleri gözümüzde büyürken, çekime başladıktan sonra saatlerin nasıl geçtiğini anlamadığımız, sayelerinde inanılmaz eğlendiğimiz ayrıca albümümüz elimize geçtikten sonra da sonuçları bizi daha da sevindiren, birçok kere... devamı 

H&K

Hati̇ce & Kadi̇r

Düğün Tarihi: 07.06.2019


TEK KELİMEYLE SÜPER HARİKAYDI ALBÜMLERDE ÇOK GÜZEL BİRBİRİNDEN COK SEÇENEK VARDI BİZİM İSTEĞİMİZE GÖRE YAPITLAR

H&M

Hari̇ye & Mustafa

Düğün Tarihi: 30.05.2019


Nişanımı mı, kına gecemi mi, yoksa düğünümü mü anlatayım? Yok yok en özeli sanırım kızımı, ’’hayatımın kıymetlisi’’ni kucağıma aldığımda yanı başımda olmanızdı… Hepsinde an’larımı saklayıp sarmalayıp unutulmaz anılara dönüştürdünüz. Siz sadece an’ı dondurup fotoğraflamadınız, sevginizi katıp... devamı 

G&S

Gülçi̇n & Serkan

Düğün Tarihi: 16.05.2019


Dış çekim için onca fotoğrafçıyı aramıştım ama sizinle yaptığım ilk görüşmede evet bunlar demiştim. Çok samimi, içten haliniz beni etkilemişti ve çekimlerinize göz attığım da içtenliğin verdiği o sıcaklığı fotoğraflarda da yakalamıştım. Ve sonuçta kararım kesinlikle siz oldunuz.. İyi ki de oldunuz... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.