Foto Atlas

Mesaj Gönder

0850 532 29 09

E-posta Gönder

  • Odunpazarı, Eskişehir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Foto Atlas Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Foto Atlas Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Foto Atlas Sık Sorulan Sorular

Foto Atlas düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Atlas düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Foto Atlas hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Atlas aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli".


Foto Atlas düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Atlas düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.


Foto Atlas ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Diş mekan olarak sazova, kent park, musaözü, odunpazarı ve ya müşterilerin istediği herhangi bir mekanda çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz"


Foto Atlas şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Atlas şehir dışında hizmet veriyor.


Foto Atlas ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Atlas ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Foto Atlas hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Mutluluğunuz ve birlikteliğinizin en değerli anlarını ölümsüzleştirdiğimiz çekimlerimizin dışında farklı hizmetlerimiz de bulunuyor. İstediğiniz konseptlerde çekimler yapıyoruz. İsterseniz sadelikten yana zarif konseptler veya daha romantik dokunuşların önde olduğu görüntüler oluşturuyoruz. Konseptinize uygun aksesuar kullanımları sağlayarak hayallerinizdeki görüntüyü oluşturuyoruz. İsterseniz şehir dışı hizmetimiz de bulunuyor. Şehir dışı hizmetlerimizi genelde Kütahya’nın etkileyici güzellikteki çekim alanlarında gerçekleştiriyoruz."

Tüm Sorular

Foto Atlas Hakkında

Foto Atlas,en özel gününüzü, bakmaya doyamayacağınız güzellikteki fotoğraflarla ölümsüzleştirmek için yanınızda oluyor. Yeni kurulan bir firma olmamıza rağmen, 2014 yılından beri sektörün içindeyiz. Eskişehir dış çekim fotoğrafçıları arasında da hizmet veriyor ve Eskişehir’in en güzel parklarında çekimler gerçekleştiriyoruz. Ekipman donanımımız ve çifti anlamaya yönelik çalışma prensibimizle kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortam oluşturuyoruz.

Deneyim

8 yıllık sektör tecrübesine sahip olan 2 kişilik bir ekiple çalışıyoruz. Sinema televizyon eğitimi almış, işin teknik detaylarına hakim profesyonel bir ekibimiz var. Daha öncesinde foto muhabirlik ve model fotoğrafçılığı alanlarında çalışarak tecrübe kazanan ekibimiz alanında fark yaratan bir hizmet sunuyor. Bu deneyimimiz işlerimizde kendini gösterirken ve emin ellerde olduğunuzu hissetmenizi sağlıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Fotoğraf çekimlerinizde mekan olarak genellikle açık alan ve parkları kullanıyoruz. Eskişehir’in en güzel parklarından olan Sazova Parkı’nın eşsiz şato manzarasının önünde masaldan fırlamış gibi gözüken kareler yakalıyor veya Kentpark’ın yeşilliklerinin içinde doğa güzellikleri arasında çekim yapıyoruz. Romantik tarza çekimlerimizin yanında isteğinize göre sade çekimler de gerçekleştiriyoruz. Bir çekimde yaklaşık 400 kare fotoğraf çekiyoruz. Fotoğraflarınızı isteğiniz doğrultusunda dijital teslim edebiliyoruz.

Düğün gününüzü baştan sona çektiğimiz çekimlerimiz bulunuyor. Düğün hikayesi çekimimizin yanında düğün gününüzün her anını unutulmaz kılmak için gelin kuaför videosu çekimleri de yapıyoruz. Sokak düğünleri tercihinizde ise düğün hikayesi ve misafirlerin fotoğraf çekimlerini yapıyoruz. Bunların dışında mutluluğa ilk adımınız olan evlilik teklifi video klip ve fotoğraf çekimlerimizle de yanınızda oluyoruz.

Ekipman

Eskişehir düğün fotoğrafçıları arasında deneyimimizle olduğu kadar kullandığımız kaliteli ekipmanlarla da fark yaratıyoruz. Çekimleriniz için kullandığımız Canon 650d fotoğraf makinemiz bulunuyor. Fotoğraflarınızın çözünürlüğünü arttıracak 2.8 lensimizin yanında 50mm lens gibi ekipmanlarımızla kaliteli görseller oluşturuyoruz. Gimbal tekniğimizle de çekimlerinizde titreme veya sallanma gibi sorunların görüntüleri bozmasını engelleyerek kusursuz çekimler yapıyoruz.

Ek Hizmetler

Mutluluğunuz ve birlikteliğinizin en değerli anlarını ölümsüzleştirdiğimiz çekimlerimizin dışında farklı hizmetlerimiz de bulunuyor. İstediğiniz konseptlerde çekimler yapıyoruz. İsterseniz sadelikten yana zarif konseptler veya daha romantik dokunuşların önde olduğu görüntüler oluşturuyoruz. Konseptinize uygun aksesuar kullanımları sağlayarak hayallerinizdeki görüntüyü oluşturuyoruz. İsterseniz şehir dışı hizmetimiz de bulunuyor. Şehir dışı hizmetlerimizi genelde Kütahya’nın etkileyici güzellikteki çekim alanlarında gerçekleştiriyoruz.

Eskişehir düğün kamera çekimi denilince ayrıcalıklı hizmetleri ve çiftin memnuniyetini öne koymasıyla öne çıkan Foto Atlas, sizi de baştan sona keyif alacağınız bir çekime davet ediyor. Çiftimizle yakın ve açık bir iletişim kurmayı tercih ederek konsept ve çiftin isteklerini anlamaya yönelik bir yaklaşımla çalışıyoruz. Böylece çiftimize de rahat hissedecekleri bir ortam oluşturmuş oluyoruz. Erken rezervasyon avantajlarımızdan faydalanmak isterseniz iletişim formunu doldurarak bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.