Foto Atak

E-posta Gönder

Foto Atak
  • Merkez, Eskişehir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Foto Atak Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Foto Atak Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Foto Atak Sık Sorulan Sorular

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.


Foto Atak hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Atak aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, trashday".


Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Foto Atak ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda doğa,tarihi mekanlar,mimari yapılar ve daha birçok mekanda çekim yapmaktayız.."


Foto Atak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Atak şehir dışında hizmet veriyor.


Foto Atak ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Atak ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.


Foto Atak hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Son teknolojiyi yakında takip eden ekibimizle en gelişmiş çekim ekipmanlarını kullanıyoruz. Çeşitli renk ve dokulardan oluşan baskılı albüm çeşitlerimiz, yüksek kalitede üretilerek sizlere sunuluyor. Çekimlerinizin orijinal kopyalarını dijital ortamda teslim ediyoruz. İsterseniz sosyal medyanızda kullanabileceğiniz düğün videoları üretiyoruz. Türkiye’nin her noktasından çekim yapabilen bir ekibiz. Dilediğiniz yerde sizi mutlu edecek kareler için hizmet verebiliriz."

Tüm Sorular

Foto Atak Hakkında

Yeni evlenecek çiftlerin gülen gözlerindeki ışıltıyı; fotoğraf karelerine yansıtabilmeyi umarak yola çıkan Alev ve Kemal Kırmacı çifti, Foto Atak’ı kurarak bu hayallerine büyük bir adım attılar. Zaman içinde ekibe profesyonellerin katılmasıyla zenginleşen firmamız evlenecek çiftlerin ilk tercihlerinden biri haline geldi. Siz de Eskişehir düğün fotoğrafçısı arayışınıza şimdi son verebilir ve bizimle tanışabilirsiniz.

Deneyim

Birbirleriyle evlilik bağı dışında muhteşem bir iş ilişkisi kuran Alev ve Kemal Kırmacı tarafından kurulan Foto Atak, uzun yıllardır birçok çiftin evlerini süsleyen muhteşem karelere imza atıyor. İkili; samimi, sıcak karakterleri yanında hem kadın hem erkek bakış açısıyla evlenecek çiftlerinin heyecanına ortak oluyor. Yetenekli bir ekibe sahip Foto Atak’la çalışırken, size sadece objektife gülümsemek kalıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün çekimi denince aklınıza gelen tüm formatlarda çalışabilen profesyonel ekibimizle; dilerseniz düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli için çalışabilirsiniz. Konsept çekimler konusunda da size titizlikle hizmet verebiliriz. Ayrıca yaratıcılığımızı ön plana çıkardığımız farklı dış mekan Save The Date çekimleri ve size eğlenceli bir deneyim vadettiğimiz Trash Day çekimleri de yapıyoruz. Düğün çekimleri dışında nişan, söz ve kına gecesi çekimlerini de gerçekleştiriyoruz.

Eskişehir dış çekim yerleri konusunda tecrübeli ekibimizle sizin için harika kareler yakalayabiliriz. Doğa, orman içi, deniz ve kumsal mekanları yanında sizin arzunuza göre tarihi yerler çekim alanımız olabilir. Bu noktada seçimi size bırakıyoruz, sizi hayalini kurduğunuz ortamda keyif alırken fotoğraflıyoruz. Tecrübeli ve titiz ekibimiz her koşul ve mekanı sizin rahat edeceğiniz bir yere dönüştürüyor.

Ek Hizmetler

Son teknolojiyi yakında takip eden ekibimizle en gelişmiş çekim ekipmanlarını kullanıyoruz. Çeşitli renk ve dokulardan oluşan baskılı albüm çeşitlerimiz, yüksek kalitede üretilerek sizlere sunuluyor. Çekimlerinizin orijinal kopyalarını dijital ortamda teslim ediyoruz. İsterseniz sosyal medyanızda kullanabileceğiniz düğün videoları üretiyoruz. Türkiye’nin her noktasından çekim yapabilen bir ekibiz. Dilediğiniz yerde sizi mutlu edecek kareler için hizmet verebiliriz.

Hem mutlu hem heyecanlı, biraz da telaşlı düğün hatıralarınız arasında sizi rahatlatan, keyif veren anlara imza atmak istiyoruz. Birçok çiftimizden aldığımız geri dönüşler de bu konuda oldukça iyi olduğumuz yönünde. Siz de bu deneyimi bizimle yaşamak, Eskişehir dış çekim fiyatları hakkında bilgi almak için bize sayfadaki numaralardan ulaşabilir, formu doldurarak ta size özel teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.