• Anlaşma Sağlayan Çiftlerimiz için 2 Adet Aile Albümü Hediyedir!!!

Ekiple Tanışın

 • Cansu Er
  Firma Sahibi

Dario Ajans Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Kampanyalar

Hediye
Son gün 30/06/2024

Anlaşma Sağlayan Çiftlerimiz için 2 Adet Aile Albümü Hediyedir!!!

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dario Ajans Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Dario Ajans Sıkça Sorulan Sorular

Dario Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Dario Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Dario Ajans hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve klibi, katalog çekimi, konsept çekim, söz, nişan, kına çekimi, dış mekan çekimi, save the date çekimi, stüdyo ve plato çekimi işletmemizin gerçekleştirdiği diğer hizmetlerden. Baskı için anlaşmalı olduğumuz atölye ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Dilediğiniz boyutta, kaliteli kağıtlara fotoğraf basımını yapıyor, albümü oluşturuyoruz. Çiftlerimize 2 adet aile albümü hediye ediyoruz."

Dario Ajans ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Dario Ajans ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Dario Ajans şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Dario Ajans şehir dışında hizmet veriyor.

Dario Ajans ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Tercihe göre dış veya stüdyo çekimi yapılmaktadır. Stüdyo çekimi farklı konseptlerde isteğe bağlı değişmektedir."

Dario Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Dario Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Dario Ajans hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Dario Ajans aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, katalog çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Dario Ajans Hakkında

Merhabalar, biz Eskişehir Tepebaşı fotoğrafçılarından Dario Ajans. 2024 yılında kurulduk ve kurulmak için eğitimimizi tamamlamayı, dijital ve görsel medyaya dair tüm teorik bilgiyi edinmeyi ve sonra yola koyulmayı uygun gördük. Şimdi hem bilgi donanımı hem cihaz donanımıyla düğün fotoğrafçılığı yolunda yaratıcılığımızı, becerimizi ortaya koymaya hazırız! Genç ve enerjik ekibimizle birlikte mutluluğunu kalıcı kılmak için sizleri bekliyoruz.

Deneyim

Ekibimiz 2 kişiden oluşuyor. Gazetecilik ve Radyo, Sinema, Tv bölümlerinden mezun olduk. Fotoğraf ve video alanlarında öğrencilik yıllarımızda çalışmalarımız oldu. Kadro sayımızda iş yoğunluğuna göre ya da ihtiyaca göre artış gerçekleştiriyoruz. Bilgisine ve tecrübesine güvendiğimiz arkadaşlarımızı kadromuza takviye ediyoruz. Aile fotoğraflarından mezuniyet fotoğraflarına, düğün fotoğraflarından bebek fotoğraflarına kadar birçok anıyı belgeliyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Eskişehir düğün fotoğrafçılarından biri olan firmamız, 2 fotoğraf platosu kullanıyor. Rustik ve minimal konseptleri içeren bu platolarda 1 günümüzü tamamen çiftlerimize ayırıyoruz. Saat odaklı çalışmak yerine tüm gün sınırsız pozlama seçeneğini tercih edip en iyi kareleri yakalamayı hedefliyoruz. “Natürel çekimler ve doğal mekan istiyorum.” diyen çiftlerimiz için dış mekan çekimi de gerçekleştiriyoruz.

Ekipman

Her çift düğün günü hatıralarını kaydetmek, saklamak ve belgelemek ister. Dönüşü olmayan o özel anları hatırlatacak fotoğrafa ya da videoya ihtiyaç duyar. İhtiyaç duyar ki o hissi, mutluluğu, biricikliği tekrar hissetsin. İşte biz de size bu anları hatırlatmak için, yıllar geçse de üstünden görüntü kalitesinde deformasyon oluşmayacak cihazlarla çalışıyoruz. En üstün performansı sağlayan fotoğraf ve kamera ile çalışıyoruz.

Dijital düzenlemeleri en kapsamlı ve en çok tercih eden programlarla yapıyoruz. Görüntülerde dramatik etkiyi güçlendirmek, istenilen etkiyi alabilmek için uygun lensleri kullanıyoruz. Farklı çekim modlarımızla sıradan fotoğrafçılığın dışına çıkıyor ve fotoğrafçılığın sanatsal yönünü ortaya koyuyoruz. Canon R6 Mark II, FUJIFILM X-T4, Drone kamera kullandığımız ekipmanlardan birkaçı.

Ek Hizmetler

Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve klibi, katalog çekimi, konsept çekim, söz, nişan, kına çekimi, dış mekan çekimi, save the date çekimi, stüdyo ve plato çekimi işletmemizin gerçekleştirdiği diğer hizmetlerden. Baskı için anlaşmalı olduğumuz atölye ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Dilediğiniz boyutta, kaliteli kağıtlara fotoğraf basımını yapıyor, albümü oluşturuyoruz. Çiftlerimize 2 adet aile albümü hediye ediyoruz.

Enerjik ve genç ekibimiz ile birlikte yaptığınız görüşmelerden emin olun mutsuz ayrılmayacaksınız :) Çiftlerimizin mutluluğunu sağlamak ilk amacımızdır. Daima birlikte yaşayacakları eve adımlarınızı atarken o evde bizden de bir hatıranız olsun isteriz.

İletişim

 • Telefon::

  0222 255 59 63

 • Adres::

  Cumhuriye Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No 24/12 Bağlar İş Merkezi

 • Haritadaki Konumu

  Dario Ajans Yol Haritası

Dario Ajans Yorumları (1)

Sevgi & Enes

Düğün Tarihi: 07.06.2024

Harika bir ikili gerçekten. İşlerini çok eğlenerek ve keyifle yapıyorlar. Davranışlarından ve güler yüzlerinden çok memnun kaldık. Çekim boyunca çok eğlendik ve Cansu Hanım stresimizi bizle sohbet ederek çok iyi yönetti. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.