Burak Yıldırım Kapadokya

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Burak Yıldırım Kapadokya Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  6 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Burak Yıldırım Kapadokya Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Burak Yıldırım Kapadokya Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Bize ait olan balonlara en yakın lokasyonda halılarla ve farklı konseptlerle kaplı terasta, halı mağazası konseptinde, peribacalarında, balon ve gün doğumu manzarasında vadilerle, tarihi mekanlarda, atlarla ve butik otellerde.

Burak Yıldırım Kapadokya Hakkında

Hayatınızın en anlamlı zamanlarından biri olan düğününüzü birbirinden özel fotoğraf karesiyle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Burak Yıldırım Kapadokya ismiyle uzun zamandır çok sayıda çiftin düğün fotoğraflarını çekerek gelecek günlerine unutulmaz hatıralar bırakan profesyonel bir ekibiz.

Merkezimiz Kapadokya olmasına karşın Türkiye’nin pek çok ilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelişen teknolojiyi ve fotoğrafçılık sanatında moda olan trendleri yakından takip ettiğimiz stüdyomuzda save the date, düğün hikayesi, düğün klibi, dış çekim, trashday gibi birbirinden farklı kategoride çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve ilginizi çeken konseptleri detaylı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda yaptığımız çalışmalar içerisinde tarzınıza en yakın uygulamalarımızı gösteriyoruz. İster stüdyo ortamında isterseniz de dış çekim mekanlarında çekimlerinizi yapabiliyoruz. Düğün fotoğrafçılığında en çok dış çekim mekanları tercih edildiği için tercihiniz bu doğrultuda olursa çekim yeri seçimi konusunda sizinle konuşuyoruz. Eskişehir dış çekim mekanlarını, Kapadokya’yı, yurt içinde ya da yurt dışında herhangi bir yeri çekim yeriniz olarak seçebilirsiniz.

Çekimler esnasında ekibimizle birlikte size eşlik ederek hem rahat olmanızı sağlıyor hem de poz konusunda size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullandığımız çekimlerimizde sizi farklı açılardan çekerek elimizde çok sayıda görüntünün olmasını sağlıyoruz. Çekim türüne göre kullandığımız ekipman ve ücretlendirmeler de değişiklik gösteriyor. Çekimleriniz bittiğinde ise fotoğrafları size göstererek içlerinden en beğendiklerinizi albümünüz için ayırıyoruz. Seçtiğiniz fotoğrafları bilgisayarda düzenleyerek istediğiniz albüm konseptine dönüştürüyoruz.

Siz de Eskişehir düğün fotoğrafçıları arasında tarzınızı en iyi yansıtan stüdyoyu arıyorsanız sunduğumuz tüm imkanları ayrıntılı olarak öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle tanışarak, aşkınızı ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.