Burak Yıldırım Kapadokya

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Merkez, Eskişehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Bize ait olan balonlara en yakın lokasyonda halılarla ve farklı konseptlerle kaplı terasta, halı mağazası konseptinde, peribacalarında, balon ve gün doğumu manzarasında vadilerle, tarihi mekanlarda, atlarla ve butik otellerde.

Önerilen Firmalar

Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları
19 3

Odunpazarı

Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Serhat Fotoğrafçılık
47 3 3

Tepebaşı

Serhat Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Hayatınızın en anlamlı zamanlarından biri olan düğününüzü birbirinden özel fotoğraf karesiyle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Burak Yıldırım Kapadokya ismiyle uzun zamandır çok sayıda çiftin düğün fotoğraflarını çekerek gelecek günlerine unutulmaz hatıralar bırakan profesyonel bir ekibiz.

Merkezimiz Kapadokya olmasına karşın Türkiye’nin pek çok ilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelişen teknolojiyi ve fotoğrafçılık sanatında moda olan trendleri yakından takip ettiğimiz stüdyomuzda save the date, düğün hikayesi, düğün klibi, dış çekim, trashday gibi birbirinden farklı kategoride çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve ilginizi çeken konseptleri detaylı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda yaptığımız çalışmalar içerisinde tarzınıza en yakın uygulamalarımızı gösteriyoruz. İster stüdyo ortamında isterseniz de dış çekim mekanlarında çekimlerinizi yapabiliyoruz. Düğün fotoğrafçılığında en çok dış çekim mekanları tercih edildiği için tercihiniz bu doğrultuda olursa çekim yeri seçimi konusunda sizinle konuşuyoruz. Eskişehir dış çekim mekanlarını, Kapadokya’yı, yurt içinde ya da yurt dışında herhangi bir yeri çekim yeriniz olarak seçebilirsiniz.

Çekimler esnasında ekibimizle birlikte size eşlik ederek hem rahat olmanızı sağlıyor hem de poz konusunda size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullandığımız çekimlerimizde sizi farklı açılardan çekerek elimizde çok sayıda görüntünün olmasını sağlıyoruz. Çekim türüne göre kullandığımız ekipman ve ücretlendirmeler de değişiklik gösteriyor. Çekimleriniz bittiğinde ise fotoğrafları size göstererek içlerinden en beğendiklerinizi albümünüz için ayırıyoruz. Seçtiğiniz fotoğrafları bilgisayarda düzenleyerek istediğiniz albüm konseptine dönüştürüyoruz.

Siz de Eskişehir düğün fotoğrafçıları arasında tarzınızı en iyi yansıtan stüdyoyu arıyorsanız sunduğumuz tüm imkanları ayrıntılı olarak öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle tanışarak, aşkınızı ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Burak Yıldırım

 • Adres: EskişehirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!