• Min. Paket Fiyatı
  3.000-5.000 TL

En Popüler Yorum

Buse & Furkan

Düğün Tarihi: 09.06.2022

Hayatımda verdiğim en iyi kararlardan birisi Artlife Wedding ile çalışmak oldu. Nişanımda yaşadığım faciadan sonra fotoğrafçı konusu üzerine çok düşündüm ve artlife ile karşılaştım. Tarzı, çizgisi ve bakışı tam istediğim gibiydi. Çekimlerimiz çok keyifli geçti. Tam söyledikleri zamanda teslim... devam 

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

ArtLife Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

ArtLife Wedding Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

ArtLife Wedding Sıkça Sorulan Sorular

ArtLife Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

ArtLife Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

ArtLife Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

ArtLife Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

ArtLife Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, ArtLife Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

ArtLife Wedding ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"İl Dışı Platolarda Çekim Yapıyoruz."

ArtLife Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

ArtLife Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

ArtLife Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

ArtLife Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, düğün belgeseli, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

ArtLife Wedding Hakkında

ArtLife Wedding 2018 yılından beri düğün fotoğrafı çekimleri için Eskişehirli çiftlerle buluşuyor. Kısa film ve drone çekimleriyle öne çıkan firma Eskişehir düğün fotoğrafçıları arasında hem yurt içine, hem de yurt dışına hizmet vermesiyle dikkat çekiyor. Pek çok farklı çekim türünde çiftlere yardımcı olan ArtLife Wedding’le çalışmak için çekim tarihinden ortalama 1 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli.

Deneyim

Alanında uzman kişilerden oluşan ArtLife Wedding ekibinin sektörde 10 yıla yaklaşan deneyimi bulunuyor. Çiftlere eşsiz bir düğün fotoğrafı çekimi deneyimi sunan firma VIP araçla ulaşım gibi özel imkanlara sahip. HD çekim ve çekim sırasında aksesuar kullanımı çiftlerin tam da istedikleri gibi bir fotoğraf çekimi deneyimi yaşamasını sağlıyor. Kendinizi rahat hissedeceğiniz bir fotoğraf çekimi için ArtLife Wedding’i tercih edebilirsiniz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Eskişehir düğün fotoğrafçısı ArtLife Wedding dış mekan çekimleri, konsept çekimler, kısa film drone çekimleri, düğün videosu/hikayesi/klibi ve ‘Save The Date’ çekimleriyle adından söz ettiriyor. Diğer çekim türleri arasında ‘Trashday’ çekimleri, stüdyo çekimler ve söz, nişan, kına çekimleri yer alıyor. Çekimler sırasında ortalama 400 ila 800 poz yakalanıyor ve çekim 4 ila 5 saat sürüyor.

Ekipman

Eskişehir ArtLife Wedding çiftlerin her zaman mutlulukla bakacağı kaliteli çekimler için profesyonel ekipmanlardan faydalanıyor. Kullanılan ekipmanlar arasında fotoğraf makineleri ve Eskişehir düğün kamera çekimi için son kalite kameralar bulunuyor. Farklı çekim türleri içinse drone gibi ek ekipmanlardan yararlanılıyor. Bununla beraber jimmy jib ve go pro da fotoğraf çekimleri sırasında ekibe yardımcı oluyor.

Baskı Hizmetleri

ArtLife Wedding çiftlere her türlü baskı çeşidi için hizmet verebiliyor. Çekilen tüm fotoğrafı teslim eden firma çiftlerin seçtiği fotoğrafları albüm şeklinde bir araya getirebiliyor. Çifte çeşitli albüm modelleri sunan ArtLife Wedding çekimleri ortalama 3 haftada çiftlere ulaştırıyor. Baskı hizmetleri sayesinde çiftler en özel günlerine ait, uzun süre saklayabilecekleri anılara sahip oluyor.

Erken rezervasyon yapan çiftlere çeşitli avantajlarla yardımcı olan firma ödeme sırasında da bazı kolaylıklar sağlayabiliyor. Geniş hizmet yelpazesi ve sunduğu özel imkanlarla öne çıkan Tepebaşı ArtLife Wedding’e sayfada yer alan telefon numarasını çevirerek ulaşabilirsiniz. Ekibimizin size ulaşmasını tercih ederseniz yan tarata görebileceğiniz ‘Ücretsiz Teklif Al!’’ formunu doldurabilir ve bize gönderebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon:

  0222 255 59 70

 • Adres:

  781. Sokak No:6 Kat:1 Ofis:3 Butik Ofis

 • Haritadaki Konumu

  ArtLife Wedding Yol Haritası

ArtLife Wedding Yorumları (3)

Buse & Furkan

Düğün Tarihi: 09.06.2022


Hayatımda verdiğim en iyi kararlardan birisi Artlife Wedding ile çalışmak oldu. Nişanımda yaşadığım faciadan sonra fotoğrafçı konusu üzerine çok düşündüm ve artlife ile karşılaştım. Tarzı, çizgisi ve bakışı tam istediğim gibiydi. Çekimlerimiz çok keyifli geçti. Tam söyledikleri zamanda teslim... devam 

ArtLife Wedding

Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz

Esma & Furkan

Düğün Tarihi: 11.08.2023

Çok İlgililer Hem Çekim Öncesi Hem Çekim Sonrasında Çok Yardımcı Oldular.

Sema & Fatih

Düğün Tarihi: 18.08.2022


Çok memnun kaldım, o kadar profesyoneller ki asla çekim yaparken sıkılmadım. Poz verme aşamasında inanılmaz yardımcı oldular. Artlife Wedding'i tercih ettiğimiz için çok mutluyuz. Gülnur ve Tuna Bey'e çok teşekkür ediyoruz ✨

ArtLife Wedding

Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.