Can Color

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Can Color Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Can Color Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Can Color Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Can Color Hakkında

Belki de çocukluğunuzdan beri beklediğiniz düğün gününüz yaklaşıyor. Hayatınızın en özel gününde heyecan ve coşkuyla zaman su gibi akıp geçer. Akan zamanın ardından geriye düğün fotoğraflarınız kalır. Biz Can Color Denizli düğün fotoğrafçısı olarak düğün gününüzden kalan en özel anılara hak ettiği değeri veriyor, her detayıyla kusursuz anılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Size kaliteli bir hizmet sunabilmek için sektörde kullanılan son teknolojileri yakından takip ediyor, tamamen profesyonel ekipmanlarla çekimlerinizi yapıyoruz. Çektiğimiz her fotoğrafın bir öncekinden daha güzel olması için çalışıyoruz. Bu nedenle son fotoğrafçılık trendlerine uyum sağlıyor, donanımlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz.

Düğün fotoğraflarınızda tüm ayrıntıların içinize sinmesi için özenle çalışıyoruz. Düğün fotoğraflarınız için çekimlere başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede düğün fotoğraflarınız hakkındaki tüm istek ve beklentilerinizi detaylıca öğreniyor, çekimlerinizin yapılacağı mekanı beraber kararlaştırıyoruz. Ardından tamamen size özel çekimlerle, aşkınızı anlatan düğün fotoğraflarınızı çekmeye başlıyoruz.

Nostaljik esintili siyah beyaz fotoğraflardan, eğlenceli rengarenk çekimlere kadar her tarza ve konsepte uygun çekimler yapabiliyoruz. En içten duygularınızı yansıtan doğal çekimler yapmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle çekimler boyunca size rahat hissedeceğiniz keyifli bir ortam yaratıyor, yapay pozlardan uzak duruyoruz. Bu sayede düğün gününüzün üstünden yıllar geçse de her baktığınızda içinizi ısıtan düğün fotoğraflarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Aşkınızı muhteşem manzaralarla ölümsüz kıldığımız dış çekimlerin yanında, son teknoloji ekipmanlarla donattığımız stüdyomuz da çekimlerinizi yapabiliyoruz. Bu sayede hava koşulları konusunda endişelenmenize gerek kalmadan dört mevsim mutluluğunuzu ölümsüzleştirebiliyoruz.

Can Color ile sevdiklerinizle beraber bakmaya doyamayacağınız düğün fotoğraflarına bir adım daha yaklaşmak için; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Can Color Denizli düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeni Mah.Atatürk Bul.Ptt Yanı (67,38 km) 20980 Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.